Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg kontrollálás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg kontrollálás, vagy a feleségem reagálja túl?

Figyelt kérdés
Kocsival jöttünk haza hétvégi utazásról és kb. 5-5,5 órás volt az út hazáig. Alapvetően mindig megállok, ha valaki jelzi, hogy szeretne megállni, de most esett a hó is és sötét is volt, szóval amikor a kb 3. óránál szólt a feleségem, hogy kicsit már használná a mosdót, mondtam, hogy ha nem muszáj nem szivesen állok meg, és ő egyet is értett hogy ne álljunk meg. Amikor elkezdte mondani, hogy nagyon kéne, már talán csak egy óra volt hátra, én hulla voltam és tényleg nem szeretek ilyen körülmények között vezetni, úgyhogy mondtam, hogy nem igazán állnék meg. Ezen már a kocsiban is összevesztünk, úgyhogy megegyeztünk, hogy ha látunk benzinkutat megállok. Nem túlzok kb 15 percre a házunktól volt a legközelebbi benzinkút, nyilván gondoltam, hogy ott akkor nem szükséges már megállni, de amikor elhajtottam mellette a felségem teljesen ledöbbent és utána nem is szólt már hozzám. Amikor hazaértünk ő egyből ment volna be, én azt hittem nála is van kulcs, úgyhogy elkezdtem a csomagokat is kivenni, de kiderült, hogy nálam volt csak és erre idegesen elkezdte mondani, hogy hogy lehetek ilyen kontrolláló szemét és azonnal nyissam ki az ajtót. Értem, hogy kellett neki, de szerintem túlzás, hogy egy felnőtt ember így behisztizik, ha kicsit várnia kell. Igaz, hogy nem kellett volna, de amikor végzett odaszóltam neki, hogy olyan mint egy óvodás, és ezért már tegnap este óta nem szól hozzám.

2023. dec. 4. 17:31
 81/110 anonim ***** válasza:
95%

Remélem, hogy ez nem igaz történet, mert különben vagyon gáz vagy. Ez nagyon veszélyes. Régen egy kb ilyen hosszú úton velem is volt hogy majd bepisiltem. Na az lett a vége, hogy amire végre eljutottam wc-hez, nem tudtam pisilni, hát nagyon szenvedtem.

Ha én vagyok a sofőr időnként meg is kérdezem, hogy kell e valakinek pisilni, hátha csak nem mondják, amikor meg valaki mondja, akkor első dolgom wc-t keresni

2023. dec. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/110 anonim ***** válasza:
92%

Oké, egy felnőtt ember kibírja X óráig. De miért kéne bírnia (tűrnie), ha egyszer meg is könnyebbülhetne?


5-10 perc állás egy kivilágított benzinkúton nem kéne problémát jelentsen - te is meg tudsz inni egy kávét vagy valamit, amíg rá vársz.

Amikor először szólt, akkor kényelmesen nézegethetted volna az út szélét, hogy keress egy szimpi benzinkutat.

2023. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/110 anonim ***** válasza:
92%

Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy amikor nagyon kell pisilnem, akkor pont, hogy semmilyen testbeszédem nincs. Nem állok neki toporzékolni meg tekeregni, mint valami rajzfilmfigura.


Szépen, mozdulatlanul ülök, mert a mozgástól csak jobban kell.


Ergo nem értem, miért a testbeszédét lested (és nem az utat), amikor tisztán, érthetően közölte, hogy vécére kell mennie.

2023. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/110 anonim ***** válasza:
92%

72 - kérdező

"főleg azt hangsúlyozta, hogy megalázva érezte magát és emiatt nem tudja, hogy ezek után hogy bízik meg bennem ... már akkor is rendesen kellett neki amikor először mondta, csak tekintettel akart lenni arra, hogy tudja, hogy nem szívesen állok meg ... elvárta volna, hogy akár kitérővel is keressek egy benzinkutat, de helyette úgy érezte, hogy semmibe veszem és kontrollálom, illetve a szükséglete miatt megszégyenítve érezte magát ... Azt is mondta, hogy utána már azért se szólt hozzám, mert nagyon rosszul volt, és a benzinkútnál meg azt mondta, hogy bízott benne, hogy megállok ... Amikor meg a ház előtt kiakadt, akkor azt mondta, hogy úgy érezte direkt szúrok ki vele és hogy azt hitte tudom, hogy nincs nála a táskája és bosszúbol hátráltatom, de erre ő is rájött hogy nem így volt. Szóval tisztáztunk mindent, de azt mondta, hogy egy ideig biztos nem engedi hogy hosszabb utakon én vezessek"

Tehát nem bízhat benned ezután, hogy figyelsz rá.

Ennél egy idegen utas is többre számíthat.

Már eleve sok feszültség lehet köztetek, és ő túl sokáig alkalmazkodott, és várta, hogy rá is figyelj, de ez nagyon nem következett be.

Mi az igazi bajod vele, hogy annyit sem adsz meg neki, mint egy idegen utasnak?

Sajnos nagy baj van nálatok.

2023. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/110 anonim ***** válasza:
94%

"egy ideig biztos nem engedi hogy hosszabb utakon én vezessek"

Minthogy órákon át túl balfasz megállni egy benzinkúton egy kis hó és sötét miatt, ez a lehető legjobb döntés mindenkinek.

2023. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/110 anonim ***** válasza:
8%
Őszintén én is utálom a sok hugyos utast, felnőtt férfi vagyok napi kétszer megyek vécére aztán kész. Régen taxiztam, volt, hogy egy fél órás úton a dugóban elkezdte a nő, hogy behugyozik, álljak meg valahol, csókolom a forgalom állt, centinként haladtunk, varázsló meg nem vagyok, persze a hölgyben alkohol is lehetett, szépen szétpisálta a kocsimat. Már nem taxizom de bármebnyire is utálom, ha valaki kiejti a száján a pisi szót a kocsimban első dolog, hogy akár a puszta közepén megállok, inkább menjem a bokorba, mint hogy mégegyszer takaríthassam más hugyát
2023. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/110 anonim ***** válasza:
93%
86) ez abszolút releváns információ volt egy olyan kérdés alatt, ahol 5-6 órán keresztül szivattak valakit mosdószünet nélkül. Örülünk, hogy te napi 2-szer mész vécére (amúgy wtf), a legtöbb nő allandó felfázással és vesemedence gyulladással tudná hozni ezt az irigylendő etalont.
2023. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/110 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező, igen egy felnőtt embernek vissz kell tudni tartani, ha muszáj. A ti esetetekben nem lett volna muszáj, te tetted neki kötelezővé.

A testbeszéd alatt meg mégis mi a fenére gondolsz? Itt beszélsz arról, hogy felnőtt ember, de elvárod tőle, hogy ha pisilni kell úgy táncikáljon mint egy kisgyerek?

Az meg hogy ő mennyit bír, azt nem te döntöd el, lehet amúgy simán kibír 6 órát, de lehet most sokat ivott, vagy fel volt fázva.

A pisilés egy alapvető emberi szülséglet, legközelebb azt is megtiltod, hogy igyon vagy egyen, nehogy véletlenül wcre kelljen mennie?

2023. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/110 anonim ***** válasza:
93%

A nőknek rövidebb a hugyvezetékük, mint a férfiaknak, ezért előbb jön az inger (utána lehet nézni).

De ha nem is lenne így, akkor is figyelembe veszem a másik szügségleteit, főleg, ha az a párom, akit (elvileg) szeretek.

Én, ha a csaj helyében lettem volna simán bepisilek, utána meg takaríthatnád a hülye kocsidat.

2023. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/110 anonim ***** válasza:
12%
#87 mit kell belémállmi? Kifejeztem az együttérzésemet, mert én is nevetségesnek tartom az óránkénti pisiszüneteket, de tanácsot is adtam, hogy inkább álljon meg, mint hogy hugyban ázzon a kocsija
2023. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!