Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek normális pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális pasik?

Figyelt kérdés

Manapság mindenkitől azt hallom, hogy nincs normális pasi a környezetükbe, tehát kb. a pasik 80%-a vagy csak alkalmi kapcsolatokra vágyik, vagy elvan a haverjaival, meg magával. Miért csak ilyen kevesen akarnak párkapcsolatot?

Akik meg abba nagyon pici %-ba tartoznak, talán még 20% sincs, azok meg biztos hogy foglaltak.

Ha esetleg mégis léteznek szingli komoly kapcsolatra vágyó fiúk, hol lehet őket megtalálni??


Ezt a kérdést elsősorban a 18-30 évesek körében értem.


2010. okt. 26. 19:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Én még csak 16 vagyok, de már komoly kapcsolatra vágyok. Egyszerűen fölöslegesnek tartom, hogy olyanba öljek energiát ami nem komoly. Próbálok kedves, jó fej lenni (és szerény :)külsőmmel sincs baj, magas vagyok, sportolok rendszeresen... de valahogy eddig nem akart összejönni. Nem tudom hol kéne keresnem a nagy őt :S


16/f

2010. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező vannak normális pasik tudod nem lehet általánositani azért mert te mondjuk mindig a roszabb fajtát fogtad ki mondom ezt nő létemre! és bizony azért 30 évesen hát amai világba mikor 15 évesek járkálnak diszkoba őket már nem ott kell keresni azért a normális 25 től 30 éves férfiak azzért nem ilyen helyeken találhatoak.
2010. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Én abba a nagyon pici %-ba tartozom, és mégsem vagyok foglalt (sajnos)

Na ekkor ez paradox? :D

19/F

2010. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 02:35 -ös vagyok


Ha gondolod, akkor írj privátot, és küldj benne képet mondjuk kepfeltöltésre feltöltve magadról :)

2010. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Hát csaj, azt hiszem most kapsz elég pasit akik közül válogathatsz :) Én is jelentkezem szívesen, bár ennyi ember közt nem hinném hogy sok esélyem lenne :D
2010. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Normális pasik vannak, csak az ellentétek vonzzák egymást két normális sosem lesz egy pár...
2010. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

:D Jókat mulatok itt az üzeneteken :)

Ha valaki komolyan gondolja, írhat e-mail-t.

2010. okt. 28. 20:33
 28/31 anonim ***** válasza:

24 éves pasi vagyok.


Hidd el, hogy vannak, és pofátlanság, és nagyképűség nélkül mondom, hogy én is az vagyok.


Én most ezt a kérdést tettem itt fel, pár napja:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Egyébként bulizós helyeket tényleg nehéz lesz megtalálni a tényleg normálisokat.

Én olyan dolgot tudok ajánlani, hogy baráti társaságon keresztül kell próbálkozni, mert fontos, hogy úgy alakuljonki a kapcsolatod, hogy lassacskán tudod megismerni a társaságon keresztül. :)


Fokozatosan érezteted majd vele, hogy szimpatizálsz vele, ha tényleg megtetszik.

Ez után már a pasi örülni fog, és ha te is tetszel neki, akkor elhív valahova.

Báris én örülnék ilyennek. A két kezemet összetenném, ha végre egy lány kezdeményezne az irányomba.


HA nem segítettem, akkor kérdezz, és visszanézek majd.

2010. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok, aki a 24 éves, és 20:35-kor válaszolt.


TE hány éves vagy? :)

2010. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Már írtam egyszer, hogy 21 éves vagyok.

Tényleg az a legjobb módszer, hogy baráti társaságon keresztül ismerkedjen az ember, csak az egy nagyon hosszú folyamat. Amíg megismerem a barátaim barátait, és találok köztük olyat, aki tetszik, nehéz, nagyon.

A kezdeményezésről meg csak annyit, hogy én nem kezdeményeznék egy pasinál sem, mert az a pasi, akinek bejön, hogy egy lány kezdeményez, az nekem nem jön be. Úgyhogy inkább kivárom, míg valaki észrevesz. Lehet hogy túl ódivatú vagyok, de így gondolom helyesnek.

2010. okt. 28. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!