Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek normális pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális pasik?

Figyelt kérdés

Manapság mindenkitől azt hallom, hogy nincs normális pasi a környezetükbe, tehát kb. a pasik 80%-a vagy csak alkalmi kapcsolatokra vágyik, vagy elvan a haverjaival, meg magával. Miért csak ilyen kevesen akarnak párkapcsolatot?

Akik meg abba nagyon pici %-ba tartoznak, talán még 20% sincs, azok meg biztos hogy foglaltak.

Ha esetleg mégis léteznek szingli komoly kapcsolatra vágyó fiúk, hol lehet őket megtalálni??


Ezt a kérdést elsősorban a 18-30 évesek körében értem.


2010. okt. 26. 19:30
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Én is ugyan így vagyok. 21 éves, értelmes, igényes, nem ronda, társasági lény, mégsem vágyik rám senki, vagy csak nagyon jól titkolja.
2010. okt. 26. 20:24
 12/31 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérek a kérdezőtől és a hölgyektől, hogy általánosítottam anyagiasság szempontjából.


"Én is ugyan így vagyok. 21 éves, értelmes, igényes, nem ronda, társasági lény, mégsem vágyik rám senki, vagy csak nagyon jól titkolja."


Nem lehet, hogy falat emeltél magad köré, és senki nem mer rád hajtani?

2010. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

20:02-es vagyok újra :D

Alapjában kell válogatni, de nem mindegy, hogy milyen szinten. Ezt mindenki elismeri. Az élővilágban is így van. Ez genetikai ok, ezen nem lehet változtatni. De mi emberek tudunk gondolkodni is, így nem genetikai okból választjuk meg partnereinket.

Nyilván egy vékonyabb srácnak - mint én - nem jön be egy 90 kilós csaj. Még ha szép is, de egyszerűen nem passzolnánk egymsához. Ez tiszta sor, mindenki így van vele, általában az emberek azonos súlycsoportból szeretnek választani és ez így van jól. Ennyi választási lehetőség kell. De olyanokba belekötni például, hogy az illetőnek elállóak a fogai vagy a fülei, vagy nem tetszik a hajszíne, erőteljesen értelmetlen. A legtöbb ilyesmi apróságon meg amúgy is lehet(ne) változtatni, de egyszerűbb azt mondani, hogy pá, és nem a megoldásra koncenrálni. Van ilyen elég sok eset.

Azt gondolom előtérbe kerültek olyan tulajdonságok is, amik már fontosabbak, mint az, hogy szeressék egymást a partnrek. Gondolok itt az anyagiasságra, vagy elég divatos manapság minél eXtrémebben öltözködni, minél nagyobb partyarcnak lenni(férfiak). Ez addig kivitelezhető, amíg nincs olyan lány, akivel tényleg komoly kapcsolatot lehetne tervezni, vagy aki el tudná hosszú távon is viselni alanyunk hóbortjait.


Szerintetek hogyan lehet könyebben összejönni valakivel?

1. először látod, és már lehetnek róla előítéleteid vagy,

2. először megismered(net), rengeteget írtok egymásnak, megtudsz rengeteg mindent róla, elképzeled milyen lehet, szinte már ismeritek egymást, és utána látod meg egy fotón, vagy utána találkoztak.

2010. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Nem építgetek én semmilyen falakat, teljesen nyitott vagyok mindenki felé, aki kíváncsi rám.

20:52-nak: persze hogy logikusabb lenne a 2.-t választani, de azért számít a külső is. Ha nem is elsődleges, de számít. Próbáltam már olyan pasival járni, aki nem tetszett, szimpatikus volt, eldumálgattunk, aztán egy hónap után megcsókolt, és akkor azt mondtam hogy ez így nem meg. Vonzalom nélkül nincs kapcsolat.

2010. okt. 26. 21:00
 15/31 anonim ***** válasza:

Azért nem találkozol egy normális férfival sem, mert rossz helyekre jarsz vagy nem veszed észre öket.

Nem az önelégültség beszél belölem, hanem a környeztem, mert szerintük Én egy ritka normális ember vagyok.

Nem járok már el szórakozóhelyekre, hanem a kerti sörözgetések maradtak, mert bárhová megyek, 99%-ban olyan társaság van, hogy említésre sem méltók.

Én nem tudok egy olyan Nöt emberszámba venni, aki se puszi se pá, két meghívott ital után elkezdi a farkamat fogdosni. Most leszólhat mindenki, de nem érdekel, Én ilyen vagyok és kész az igazi Nöket szeretem, akikben van tartás és Nöként tud viselkedni.

Mindazon emberek, akik a hamis elváráoknak élnek és a külsöségeikkel, értékeikkel teszik, vagyis próbálják vonzóbbá tenni magukat, azok belülröl egytöl egyig nullák.

Sok férfinak nem elvárás, hogy egy Nö akár 2 értelmes mondatot tudjon mndani, Én elvárom, hogy tudjak vele folyamatosan társalogni.

Nem is találok magamnak 1,5 éve egy normális Nöt.

Tehát, ha Te olyan normálisnak érzed magad és rámírsz egy privátot, legalább egy csokor virággal fogom mehálálni.


21/F

2010. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
20:02-es vagyok, írtam privit, de nem azért, amit mások egyből gondolnak.
2010. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Én szingli 20/F vagyok, el szoktunk járni hetente partyzni, de a legtöbb lánnyal max 1 estig vagyok, mert hosszabb távon nem érdekelnek, nem ütik meg a szintet.


Ha valaki igazán szép, mellette kedves, okos, művelt, és még sportolni is szeret, akkor vele komolyabb kapcsolatot is el tudnék képzelni, de sajnos ilyen lány nincs...

2010. okt. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nem nagyképűségből írom, de én szerintem pont ilyen lány vagyok, úgyhogy van ilyen.
2010. okt. 27. 11:01
 19/31 anonim ***** válasza:
Normális pasinak tartom magam, az exem se panaszkodna szerintem arra, hogy bunkó lennék vagy ilyesmi. Komolyan veszek egy kapcsolatot, sőt, talán túl komolyan is. És egyedül vagyok. És a baj az, hogy ennek ellenére nem kellenék a legtöbb csajnak, csak mert kövér vagyok. Szóval nem azzal van baj, hogy nincsenek normális pasik, hanem azzal, hogy akik normálisak, azokat nem nagyon szokták észrevenni a csajok, mert a felszínen nem ez, hanem a jó kinézet látszik.
2010. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Mindenki párkapcsolatot keres, csak a fiuk a jó nőkre, a jó nők meg a pénzes pasikra mennek. Ha nem vagy szép csaj létedre, vagy nincs pénzed pasi létedre, lejjebb kell adnod a szintet. Ez a titok nyitja
2010. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!