Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok valaha ilyen pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok valaha ilyen pasit magamnak? HOL KERESSEM?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy pénzéhes lennék, de nekem szüleim idáig mindent megadtak. 8000-ért arckrém, 22 ezerért parfüm, 25-ért csizma, télikabátok stb... Ha mondjuk azt mondom, hogy szeretnék egy Guess táskát 30-ért, szinte biztos, hogy meg is kapom előbb vagy utóbb... de inkább elöbb. Szeretem a mínőségi dolgokat, és ezek sajnos pénzbe kerülnek.

Na de, azt mondják ezt egy pasi se tolerálja majd. Ha mondjuk most lenne egy "párom", megkérdezné mit akarok ünnepekre azt mondanám, hogy azt a Chanel Allure parfümöt 33ezerért. Megvenné? Nem nézne furcsán? Nem rúgna ki azonnal?


2010. dec. 1. 21:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/234 A kérdező kommentje:
mi vagy te? jobbikos? fidesz? te milyen szívonalon élsz? mégis mennyit kapsz havonta azért a fene nagy cselekedeteidért? keveset de nem számít mert majd a túlvilágon más lesz, ot majd más számít... középkor ez vagy mi?
2010. dec. 1. 22:10
 22/234 A kérdező kommentje:

21:52-nek:

Nem nyelek én le semmi gusztustalanságot. Nem arra tanítottak. Ezt leszámítva nagyon rugalmas és maximálisan alkalmazkodóképes vagyok.

Hogy azt lenyeljem, az ünnepeket egyesével számoljuk.

2010. dec. 1. 22:17
 23/234 anonim ***** válasza:
100%
elkényeztetett rib@nc:D tudod kinek kellenél??!:Dxd
2010. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/234 anonim ***** válasza:
70%
fake&weakly flame
2010. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/234 anonim ***** válasza:
100%

Mármint ha a pasid egy multimilliárdos bankár megvenné, egyébként én sz%rnék a fejedre egy ilyen után, ha multimilliárdos lennék akkor is. Ha már mondjuk feleségem lennél vagy valami hasonló az más, de "csak úgy" nem igen...

20F

2010. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/234 anonim ***** válasza:
100%

Először is te pénzéhes vagy.

Másodszor nagyon is igaza van annak a kommentelőnek, aki ellen itt háborogsz.

Amúgy nekem úgy tűnik, hogy te még életedben nem értél el semmit önállóan és mindent másoktól vársz, bár vissza adni semmit nem fogsz.Mért akarsz egy kitartott hülye p.csa lenni majd?Nem bírom az ilyen nőket, pedig én se nevezném magam csórónak.

2010. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/234 anonim ***** válasza:
88%
Undorító, ocsmány k.urva vagy kérdező...A valagamat sem törölném ki veled...
2010. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/234 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ember annyiféle perverzió. Valaki majd ezt is tolerálja majd. Hogy hol találsz magadnak párt? Elit kávézókban, klubokban, min. 5*-os hotelekben. Plázákban nem hiszem, oda csak ritkán téved be magas jövedelmű ember. A műmájér márkásoknak (Adidas, Nike, Converse)meg valójában nincs annyi pénzük amennyi a te igényeidet kielégíthetnék..

Lehet jobban járnál egy jól megtömött, vaskos pénztárcával!

Ez a meglátásom! :)

2010. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/234 anonim ***** válasza:
100%

Neked csak a pénz számít, a ruha és semmi más...

Azt hiszed, hogy akkor több leszel annál, ami vagy...

2010. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/234 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba vagy nagyon...

Minek itt keresgélsz??

2010. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!