Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk miért csináljátok ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért csináljátok ezt? Illetve miért csinálhatják ezt bizonyos fíúk?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.Az a problémám h még nem közeledett egy fiú sem felém normálisan.Mindig ha tetszettem egy fiúnak bunkózott velem valamikor már messzire is mentek ami bántott és utólag mindig másoktól pl:osztálytársaktól tudtam meg h szerelmes belém az adott fiú.De én akkor már nem akartam járni velük pont ezért.Utána meg én vagyok a gonosz.Egyébként csendes vagyok normálisan öltözök és még bulizni se járok.Mivel provokálom ezt ki?Sok fiúnak tetszettem már de majdnem mind ezt csinálta.Más lányoknak is így"udvarolnak"bizonyos fiúk.Miért?Ja nem vagyok dedós 17 éves vagyok.
2011. jan. 21. 19:06
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Hagyjátok itt úgyseam lehet meggyőzni."


Sajnos tényleg nem...Ha valaki buta, az buta.


"Csak azt nem értem kedves válaszoló h attól h ez a véleményed miért is kell beszólni itt nekem?Bírom amikor így ismeretlenül akarják nekem megmondani h én milyen vagyok!"


Látod kedves kérdező, ez egy újabb probléma. Nem ismerik az embert, de a véleményük az megvan róla. Ez újabb bizonyítékot szolgáltat butaságukról. Sajnos szerintem az illető válaszoló is azok sorába tartozik, akik nem kaptak elfogadható nevelést. Legalábbis jó modort biztosan nem...

2011. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Sonata90 Akkor ebben egyetértünk!Nem érdemes vitatkozni velük szinte minden ilyesmi kérdésemben megjelelntek és be akarták bizonyítani nekem h biztos a külsőre megyek!De a legviccesebb az h pont az ilyen véleményű fiúknál tapasztaltam énis ezt amit ők panaszkodnak a lányokról!H ha nagyon szép akkor nem érdekli őket az se ha bunkó ha meg nagyon csúnya lehet bármilyen rendes is akkor is elzavarják!De én ettől még sem mondom azt h minden fiú ilyen mert az általánosítás pont azokat sérti akik nem olyanok!Mert szerinte ha nekem pont az a problémám h nincs olyan fiú aki normálisan közelítene felém akkor biztos az tetszik nekem ha bunkók velem de jól néznek ki szerintük mert én biztos azt szeretném h továbbra is bunkók legyenek velem!Ez olyan elég fura felfogás attól is aki csalódott!Másik érdekes dolog h ha a kevésbé jólkinéző tinilányok is csalódnak de valahogy mégsem látom azt (bár ez lehet nincs így) h ilyeneket terjesztenek a fiúkról meg általánosítanának alapjáraton sem meg nem szólnak be minden kérdésnél!Mert már millió olyat láttam h beszólnak h a nők külsőre meg pénztárcára mennek de olyat neigazán látok h a férfiaknak csak a kinézet számít!Pedig megvan erre is a példa!Jó persze vannak feministák azt tudom.
2011. jan. 22. 13:18
 43/44 anonim ***** válasza:
Ezt csak az veszi észre, aki olyan csúnya, mint én. Már megszoktam, h a többiek hülyének meg bunkónak néznek, ha megmondom a véleményemet, de tom h igazam van.
2011. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Nem érdemes vitatkozni velük szinte minden ilyesmi kérdésemben megjelelntek és be akarták bizonyítani nekem h biztos a külsőre megyek!"


Ezzel is csak azt bizonyítják, hogy szerintük csak nekik lehet igazuk, azt hiszik, hogy minden ember egyforma. Pedig igencsak nagy bajban lennénk, ha tényleg mindenki egyforma lenne...


"H ha nagyon szép akkor nem érdekli őket az se ha bunkó ha meg nagyon csúnya lehet bármilyen rendes is akkor is elzavarják!"


Rátapintottál a lényegre (ami sajnos igaz is). Megintcsak szembekerül egymással a sokak által előtérbe helyezett "modern életstílus" és a konzervatív gondolkodás. Az a szomorú, hogy ez egyáltalán megtörténhet...


"De én ettől még sem mondom azt h minden fiú ilyen mert az általánosítás pont azokat sérti akik nem olyanok!"


Ezt nagyon értékelem benned. Valószínűleg nekem is rosszul esett volna, ha nem teszel kivételt, ezért is tartom magam szerencsésnek, hogy a normálisak táborát gyarapíthatom :)

2011. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!