Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk miért csináljátok ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért csináljátok ezt? Illetve miért csinálhatják ezt bizonyos fíúk?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.Az a problémám h még nem közeledett egy fiú sem felém normálisan.Mindig ha tetszettem egy fiúnak bunkózott velem valamikor már messzire is mentek ami bántott és utólag mindig másoktól pl:osztálytársaktól tudtam meg h szerelmes belém az adott fiú.De én akkor már nem akartam járni velük pont ezért.Utána meg én vagyok a gonosz.Egyébként csendes vagyok normálisan öltözök és még bulizni se járok.Mivel provokálom ezt ki?Sok fiúnak tetszettem már de majdnem mind ezt csinálta.Más lányoknak is így"udvarolnak"bizonyos fiúk.Miért?Ja nem vagyok dedós 17 éves vagyok.
2011. jan. 21. 19:06
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Valszeg tényleg azért nem jársz velük, mert nem jönnek be külsőre. Ha tetszenének, nem érdekelne az se h b@sztatnak.
2011. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
19:24-es te közelednél olyan csajokhoz akik a semmiért macerálnak?Ha nem lenne önbecsülésem már az önbizalmam is porba tiporták volna.Csak mindig megtudom a dolgok okát.Addig amíg valalki ilyen gyökér h nem látja h tán meg kéne próbálni normálisan közeledni mert nem igaz h nem látszik rajtam h nem jön be ez a stílus.Miért jó bántani sok gyökérnek azt akit "elvileg"szeretnének komolyan akkor nem bántanának vagy ennyire hülyék?Aki ilyen felfogású megérdemli h ne legyen barátnője ez a minimum.Nem igaz h manapság már ennyit se várhat el az ember!A nő az persze legyen kis,aranyos,kedves,csendes meg persze csinos is de ha ilyen az ember nem egy már lassan harcias amazon akkor csak az ilyen tuskók foglalkoznak vele!Az ilyen görényeket egyáltalán miért kell kímélni?Aki hülye az hülye ha valaki engem megbánt a minimum h nem járok vele.Csak én vagyok ilyen szerencsétlen a fiúkkal ha igen akkor miért?
2011. jan. 21. 19:41
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom..hát mi kommentet ír az utolsó kettő-.-"

Ha netán egy lány nem közli egyértelműen, hogy nem akar az illetőtől semmit, még az sem jogosítja fel azt a valakit, hogy bunkó legyen.

A másik..ha érdekli is az a valaki, és mégis bunkó..már csak azért sem akar tőle semmit. Ki az a hülye, aki, ha bunkóznak vele, nem érdekli, és akarná. Szerintem senki.


Megérthetnétek már ti fiatalok(a normális gondolkodásúak kivételével), hogy ha bunkók vagytok, senki nem fog veletek szóba állni.

A lányok azt szeretik, ha egy fiú határozott, talpraesett. Ez nem egyenlő a bunkósággal. Tévedés ne essék.

2011. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
49%
Én még nem láttam olyan lányt, akinek ha tetszett egy fiú, visszatartotta volna, h bunkó az illető. Ahogy olyat se, akinek azért tetszett volna meg vki, mert kedves.
2011. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
19:55 Akkor te se találkoztál még normális lánnyal...
2011. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
19:24-es Bunkók felé nem közeledek ez a minimum.19:31-es Azt már mondtam mikor csesztettek h kopjanak le de mit sem ért.19:36-os te nagyon hülye vagy a ló@szt nem zavarna attól mert néhánylánynál mondjuk 100-2-nél tapasztaltad a roh@dt okos fejeddel attól még számomra nincs bántóbb ha egy fiú bejön mégis bunkó velem meg szekál ja és ti kedves hímsoviniszta sikertelenek vajon nem lehet h a hülye ki elveitek miatt nincs barátnőtök?Könyörgöm szánalmasak vagytok 2-szer csalódtok és egyből ráhúzzátok minden nőre h ilyen meg olyan ti mit szólnátok hozzá ha mi is az ilyenek után minden pasi bunkó jelzőkkel illetnénk ha?Arról nem beszélve h a mikro kis agyaddal fel sem fogod h pont az olyan lányokat bántod aki nem olyan h a külsőre megy bár az is számit de a férfiaknak jobban szal be lehet fogni!mágis honnan vetted le h nem zavarna gondolatolvasónak hiszed magad.Persze h felidegesít ha mindenki ezeket a f@szfejeket védi jajj szegényke csalódott ezért minden lánnyal aki tetszik neki bunkó F@sz hát egyem meg!De azt a lányt nem sajnálja senki aki nem csinál semmit és rászállnak és bunkók vele szted az nekem h esik na menj el a fr@nba mert ki kellett volna írnom h hímsoviniszták ne is válaszoljanak b@@meg!ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉsssssss ezek sírnak h nincs barátnőjük!!!Ilyen Roh@dt mentalitással!Ez olyan mint mikor vki belerúg az utcán vkibe és azt kezdenék el mondani jajj szegényke csalódott biztos ezért tette akibe meg belerúgtak annak minek álltál ott te hülye!?Fogjátok már fel mennyire igazságtalan!!Ha erre nem vagy képes megtaláltad az okát miért nincs barátnőd.
2011. jan. 21. 20:05
 17/44 anonim ***** válasza:

Természetesen nem közelednék, mert mint azt már előzőleg is írtam, magam is elítélem az ilyen viselkedést.

Sajnos elfogadható magyarázatot nem igazán lehet adni a kérdéseidre...Bonyolult dolog ez, a mai fiatalságot nem lehet megérteni. Akik pedig ilyen módon bántanak valakit, azok nem tudják megindokolni, mert egyszerűen az az elfogadott a körükben, hogy igenis "legyünk taplók".Ezek az emberek egyszerűen buták, mint a föld...

Nekem, ha valaha is tetszett egy lány, mindig próbáltam a lehető legkedvesebb lenni vele. Az már más kérdés, hogy nem jött össze soha a dolog. De ezek után is mindig ugyanolyan normális maradtam mindenkivel szemben, megtanultam elfogadni az elutasítást, ebből kifolyólag senkivel sem kerültem ellenséges viszonyba.

Egy a lényeg, hogy nem veled van a baj.

2011. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Bár csak minden srác úgy gondolkodna, mint Sonata90. Sokkal normálisabb világban élnénk. (19:21-es)
2011. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Na jó de mit lehetne ez ellen tenni!Nagyon bosszant h belekényszerítenek ebbe!
2011. jan. 21. 20:15
 20/44 anonim ***** válasza:
Én nem 2-szer csalódtam, hanem rengetegszer, és nem 100-ból 2 lányra igaz amit írtam, hanem 2-re nem (bár sztem sokat mondtam). Minden lánynak fontosabb a külső, mint a belső, csak van aki bevallja, meg van aki megsértődik ha ezt kimondják.
2011. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!