Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk miért csináljátok ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért csináljátok ezt? Illetve miért csinálhatják ezt bizonyos fíúk?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.Az a problémám h még nem közeledett egy fiú sem felém normálisan.Mindig ha tetszettem egy fiúnak bunkózott velem valamikor már messzire is mentek ami bántott és utólag mindig másoktól pl:osztálytársaktól tudtam meg h szerelmes belém az adott fiú.De én akkor már nem akartam járni velük pont ezért.Utána meg én vagyok a gonosz.Egyébként csendes vagyok normálisan öltözök és még bulizni se járok.Mivel provokálom ezt ki?Sok fiúnak tetszettem már de majdnem mind ezt csinálta.Más lányoknak is így"udvarolnak"bizonyos fiúk.Miért?Ja nem vagyok dedós 17 éves vagyok.
2011. jan. 21. 19:06
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Küld el magad mellől az ilyen srácokat és kész, mert más megoldás nincs.
2011. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Attól még ne mondd már meg rám h ilyen vagyok mert nem ismersz jó vagy nem kell felhúzni a hülye kommenteiddel ugyanis tanácsot kértem nem azt h felb@sszák az agyam h biztos külsőre nem tetszik és azért mikor már az elején mindent leírtam.Attól mert csalódtál még nem kell mindenütt tán beszólni meg a pasikat védeni akkor is amikor nincs igazuk!Szóval ha továbbra is be akarod bizonyítani h biztos a külsővel van bajom mert ugyebár te olyan nagy élettapasztalattal rendelkezel h pár sorból megállapítod főleg amikor iszonyat dühös vagyok de ez nem tartozik ide h milyen ember vagyok.Akkor húzz el és ne idegesíts tovább légyszives!!
2011. jan. 21. 20:28
 23/44 A kérdező kommentje:
a 20:17-esnek írtam.Am meg ha feladod és minden lányt ezzel csesztettsz nem csoda h még mindig csalódsz!
2011. jan. 21. 20:30
 24/44 anonim válasza:
küld el az msn ed :) én nem vagyok bunkó :D
2011. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Na jó de mit lehetne ez ellen tenni!Nagyon bosszant h belekényszerítenek ebbe!"


Nézd, engem is elkeserít, de az a szomorú helyzet, hogy az ilyen egyénekkel nem lehet mit kezdeni. És sajnos ez egyre csak rosszabb lesz, mert egyre hamarabb butul el a fiatalság. Kevés a hozzád hasonlóan normális és talán kissé konzervatív gondolkodású lány(ami egyébként nem baj, sőt, én szeretem ha valaki ilyen!), így fiúkból is egyre kevesebb van. Persze félreértés ne essék, nem azt akarom ezzel mondani, hogy a fiúk a lányok miatt lesznek ilyenek, mert ez fordítva is működik.

Egyszerűen neveltetés kérdése az egész. A mai középkorú társadalmi réteg sem különb már a fiatalabb rétegektől, így nincs akitől megfelelő neveltetést kapjanak.

Nem tudsz mit tenni ellene, egyszerűen kerülnöd kell az ilyen alakokat. De egy jó tanács! Legyenek bármilyen bunkók is, te továbbra is légy normális természetű és kedves lány! Annál nagyobb fricska szerintem senkit nem érhet, ha a saját viselkedésével ellentétes bánásmódot kap:) (Legalábbis ilyen esetben).

2011. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Utolsó te tényleg nagyon normális vagy!
2011. jan. 21. 20:43
 27/44 A kérdező kommentje:
ezt dicséretből mondtam!
2011. jan. 21. 20:45
 28/44 anonim ***** válasza:
Neked is csak azt tudom mondani, mint a 20:13-as válaszolónak, hogy köszönöm! Tényleg jóleső szavak ezek, főleg ebben a mai világban! :)
2011. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Én egy bunkó, arrogáns, népszerűséghajhász pasi vagyok, imádok iylen lenni, leb*szok midnenkit a csajokat is, beszólok nekik, hogy hogy nézel ki ilyeneket, meg megyek terepjáróval és bömböl a zene, mindenki tisztel, azt kapok meg akit csak akarok! ennyit erről:D
2011. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Na jó de nekem akkor sem tetszenél kedves utolsó már ha igaz amit írsz.
2011. jan. 21. 22:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!