Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk miért csináljátok ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért csináljátok ezt? Illetve miért csinálhatják ezt bizonyos fíúk?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.Az a problémám h még nem közeledett egy fiú sem felém normálisan.Mindig ha tetszettem egy fiúnak bunkózott velem valamikor már messzire is mentek ami bántott és utólag mindig másoktól pl:osztálytársaktól tudtam meg h szerelmes belém az adott fiú.De én akkor már nem akartam járni velük pont ezért.Utána meg én vagyok a gonosz.Egyébként csendes vagyok normálisan öltözök és még bulizni se járok.Mivel provokálom ezt ki?Sok fiúnak tetszettem már de majdnem mind ezt csinálta.Más lányoknak is így"udvarolnak"bizonyos fiúk.Miért?Ja nem vagyok dedós 17 éves vagyok.
2011. jan. 21. 19:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
17 éves vagy... Semmivel nem vagy elkésve.
2011. jan. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogynem tetszene neked... ne legyél már ennyire álszent!
2011. jan. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Ne legyél már te is ilyen bunkó, ez nem álszentség.
2011. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
08:13-as ne legyél már ilyen hülye ezt honnan veszed ismersz? Mert sztem nem!
2011. jan. 22. 11:03
 35/44 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, de van ami minden nőre igaz: pl h csak a külső számít.
2011. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Már bocs, de nem kéne általánosítanod!
2011. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Mindenhol csak ilyen nőt láttam eddig. Még a legnormálisabbakról is kiderül, h ha nagyon jól v nagyon rosszul néz ki egy srác, akkor egyáltalán nem érdekli őket, h milyen belül.
2011. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Engem pedig nagyon is érdekelnek a belső adottságok!
2011. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Hagyjátok itt úgyseam lehet meggyőzni.Nem fogja attól megváltoztatni a véleményét ha a gyakorikerdesek.hu-n bizonygatjuk neki h márpedig nincs így aki ilyen az v ilyen marad v majd megváltoztatja az élet ha megtalálja az igazit!Csak azt nem értem kedves válaszoló h attól h ez a véleményed miért is kell beszólni itt nekem?Mert nem ez volt a kérdés!Tudod arra várok válaszokat nem azt h bebizonyitsd nekem h én olyan vagyok mint amit te elképzelsz a nőkről!Bírom amikor így ismeretlenül akarják nekem megmondani h én milyen vagyok!
2011. jan. 22. 12:31
 40/44 anonim ***** válasza:

"Jaj, dehogynem tetszene neked... ne legyél már ennyire álszent!"


Nem kellene mindenkit egy kalap alá venned...

2011. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!