Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem minden lány méltatlan a nagyságomhoz?

Figyelt kérdés

Megcsináltam például ma a VV-s IQ tesztet. Eredmény: "Az Ön intelligenciahányadosa (IQ) 132. Ez a kiemelkedő érték magasabb, mint az emberek 98%-áé." Emellett nagyon jól nézek ki, nagyon jó a humorom (amit persze az ostobábbja nem ért), művelt vagyok, megbízató és becsületes. Úgy érzem, hogy minden lány méltatlan az én nagyságomhoz. Mit javasoltok?


19/F


2011. márc. 8. 22:40
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim válasza:
96%

Talán ha rögtön nem ezekkel az információkkal árasztod el a lányokat és esélyt adsz a "méltatlanoknak" , akkor kiderül , hogy te sem vagy olyan tökéletes, mint ahogy senki! Ezzel a dumával nem is hiszem , hogy találsz magadhoz illő párt!!

Jah és ha mi , olyan átlagosak vagyunk, miért fordultál ide válaszért??? Gondolkozz el kicsit!!

2011. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
89%

Leszophatlak?


Egy jó párkapcsolathoz nem íkú kell, hanem érzelmi intelligencia kell. Szerencsére neked nem is lesz sose párod ilyen gyatra érzelmi intelligenciával.

2011. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
95%
Szállj le a magas lovadról. Akkor felérnek a lányok.
2011. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
95%
Ha valóban olyan sok sütnivalód lenne, akkor legelőszöris rájönnél, hogy milyen keveset is tudsz valójában, és így nem kérkednél vele.
2011. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
86%
meg te!!
2011. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
97%
te vagy az élő példa rá, h az IQ még nem egyenlő az érzelmi/szociális intelligenciával, sem az önkritikával
2011. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:

Amit leírtam az szóról szóra igaz. Mit nem lehet ezen elfogadni?

Úgy látom sok irigy ember van.

2011. márc. 8. 23:01
 18/63 anonim ***** válasza:
89%

Az az IQ teszt a VV-sek képességeihez lett mérve, tehát ha a vakok közt vagy félszemű, akkor köztük verd magad inkább...

:D

2011. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
94%

Nos...én Mensa-s IQ tesztet csináltam 1x (ami mondjuk szerintem némileg többre értékelhető), és abban jött ki nekem átlagon felüli eredmény. Igaz, a mensa hungarica társaságba még ezzel sem férnék be, de nekem is jelentősen magasabb szám jött ki mint az átlag. Ehhez képes rohadtul de nem vagyok úgy elszállva magamtól mint te, mert marhára lesz*rja mindenki mekkora az IQ-m. Ha ilyen szinten el lennék magamtól szállva, tuti nem lett volna még 1etlen nőm sem...talán haverjaim sem lennének, elég elviselhetetlennek tűnsz. Pedig én emellett művész lélek is vagyok, próbálok összehozni végre elég képet 1 kiállításra, és a humoromat is szeretik az ismerőseim. Bár annyival hitványabb vagyok nálad h nem vagyok igazán megbízható és becsületes. Ez utóbbiak a mai világban nem előnyösek, így lemondtam a szellemi nagyságról amihez segíthetnének az élhetőbb élet reményében. Dehát mi átlagosok csak ilyen gyarló emberek vagyunk tudod...

És ha úgy érzed minden lány méltatlan hozzád ki kell ábrándítsalak. Te vagy méltatlan bármilyen érző lény mellé. Ha mégis tartod magad az elképzeléshez, próbálj bekerülni a mensa klubba, ott találkozhatsz gyanúm szerint nálad okosabb emberekkel is te kivételes.

2011. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

"Nos...én Mensa-s IQ tesztet csináltam 1x (ami mondjuk szerintem némileg többre értékelhető), és abban jött ki nekem átlagon felüli eredmény. Igaz, a mensa hungarica társaságba még ezzel sem férnék be, de nekem is jelentősen magasabb szám jött ki mint az átlag."


Én is a Mensat csináltam, és én beférnék-

2011. márc. 8. 23:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!