Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem minden lány méltatlan a nagyságomhoz?

Figyelt kérdés

Megcsináltam például ma a VV-s IQ tesztet. Eredmény: "Az Ön intelligenciahányadosa (IQ) 132. Ez a kiemelkedő érték magasabb, mint az emberek 98%-áé." Emellett nagyon jól nézek ki, nagyon jó a humorom (amit persze az ostobábbja nem ért), művelt vagyok, megbízató és becsületes. Úgy érzem, hogy minden lány méltatlan az én nagyságomhoz. Mit javasoltok?


19/F


2011. márc. 8. 22:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
100%
Te alá tudod támasztani a magam számú intelligencia hányadosod?
2011. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
100%

Screenshot az IQ teszt eredményéről. Igen, ez egy komoly bizonyító erejű dokumentum, pláne ha tízszer töltötted ki a tesztet és az utolsót fotóztad :D


Ilyennel aztán nem tudok szembeszállni, meghajolok hatalmas intelligenciád előtt, ó nagy fáreó!

2011. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
100%
Engedj teret kíváncsiságunknak és linkeld be azt a képet, ha tudod hogy kell ;)
2011. márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

Shakira is ezzel a problémával küszködik, talán össze kéne jönnötök?

De lehet, h kevés leszel neki az ő 140-eséhez képest...

2011. márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%
Az egyetlen bajod az hogy nagy a képed :D de erről végülis nemcsak te tehetsz...rossz nevelés...rossz társaság...de nyugi egyszer majd lessz barátnőd ha lemersz ereszkedni a normális emberek szintjére...:D
2011. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de a 132% egyáltalán nem olyan magas. Igaz, hogy átlagon felüli, de ne mond már, hogy az ország 2% okos csak. Az én volt osztálytársamnak volt 135 és nem vették fel egyetemre.

Amúgy meg azt is nézd, hogy ez egy VV-s IQ-teszt, szóval alapból hülyéknek készült.

Ja, és amúgy a volt osztálytársam egy bunkó, ahogy te...de te még sznob is vagy hozzá, gartulálok, de helyesen azt nem tudsz írni.-.-

2011. márc. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg azt is nézd, hogy ez egy VV-s IQ-teszt, szóval alapból hülyéknek készült. "


Ez Mensa teszt.

2011. márc. 9. 00:25
 48/63 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fordulj pszichológushoz. Nem bántásként mondom, csak hátha el tudná Veled fogadtatni, hogy attól még, hogy egy lánnyal nincs egy szinten az IQ-d, még nem jelenti, hogy "kevesebb" lenne. Az én IQ-m 148. Nem, nem tudom alátámasztani, pár éve töltöttem ki amikor a beilleszkedési problémáim miatt pszichológushoz küldtek. Mégsem gondolom, hogy ettől több, vagy értékesebb lennék mint mondjuk akinek "csak" 100 vagy kevesebb. Külsőmmel, műveltségemmel sem volt sosem probléma, bár nem jelenteném ki, hogy hű de ilyen meg olyan vagyok, mert szerintem önmagáról nem tudja ezeket objektívan megállapítani az ember. Nagyon jó, hogy ha az embernek egészséges az énképe, viszont az önbizalom és nagyképűség között van egy határ.

Csakugyan 19 (hamarosan 20) F.

2011. márc. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
100%

Az IQ semmit sem jelent. Főleg az ilyen interneten kitöltött IQ tesztek. Marha nehéz olyan tesztet találni, amivel igazán lehet mérni az emberek intelligencia-szintjét. Hát elhiheted, a ValóVilágos csürhe nem ilyet kapott, inkább valami óvodásoknak kifejlesztett tesztet. De ha erre büszke vagy, akkor köztük most valóban császár vagy! ;)

Amúgy egy nulla. És ilyen hozzáállással lányt nem fogsz találni magadnak, barátom. Ebben biztos lehetsz. Még az ostoba szőke tyúkok is kiröhögnének, nemhogy egy olyan lány, akinek van egy kis sütnivalója is. Okos ember nem dicsekszik azzal, hogy okos, mert hülyének tünteti fel magát. Hát neked ezt sikerült elérned, minden elismerésem.

21/L

2011. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
100%
Találj átlagon felüli intelligenciával rendelkező, hozzád hasonló lányt, mert bizony léteznek ilyenek. Probléma megoldva.
2011. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!