Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem minden lány méltatlan a nagyságomhoz?

Figyelt kérdés

Megcsináltam például ma a VV-s IQ tesztet. Eredmény: "Az Ön intelligenciahányadosa (IQ) 132. Ez a kiemelkedő érték magasabb, mint az emberek 98%-áé." Emellett nagyon jól nézek ki, nagyon jó a humorom (amit persze az ostobábbja nem ért), művelt vagyok, megbízató és becsületes. Úgy érzem, hogy minden lány méltatlan az én nagyságomhoz. Mit javasoltok?


19/F


2011. márc. 8. 22:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim válasza:

Egyetértek az előttem hozzászólokkal. Nem számít mekkora az IQ-d, ha lenézel másokat. Szánalmas-.-

Az ilyenek miatt nem lehet ez egy békés boldog világ.:(

Vannak a külsőnél és az IQ-dnál fontosabb értékek is. pl.: egy kis kedvesség, megértés.

Amúgy meg attól, hogy te szépnek tartod magad, attól nem biztos, hogy mindenki szemében az is vagy, főleg ha a belsődet nézzük.

Tanács: változtass a stílusodon és a hozzáállásodon!:P

2011. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
100%

"Láttál-é oly embert, a ki a maga szemei elõtt bölcs? A bolond felõl jobb reménységed legyen, hogynem mint a felõl!"


BÖLCS SALAMONNAK PÉLDABESZÉDEI

2011. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

Küldenél képet?

:D

2011. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!