Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem minden lány méltatlan a nagyságomhoz?

Figyelt kérdés

Megcsináltam például ma a VV-s IQ tesztet. Eredmény: "Az Ön intelligenciahányadosa (IQ) 132. Ez a kiemelkedő érték magasabb, mint az emberek 98%-áé." Emellett nagyon jól nézek ki, nagyon jó a humorom (amit persze az ostobábbja nem ért), művelt vagyok, megbízató és becsületes. Úgy érzem, hogy minden lány méltatlan az én nagyságomhoz. Mit javasoltok?


19/F


2011. márc. 8. 22:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
66%

Nos, nem akarlak provokálni, de rengeteg helyesírási hibát ejtettél az alábbi kommentedben:


"Amit leírtam az szóról szóra igaz. Mit nem lehet ezen elfogadni?

Úgy látom sok irigy ember van."


Helyesen így lenne:


Amit, leírtam az szórúl szóra igaz. Mit nem, lehet ezen el fogadni?

Úgy látom sok, írígy ember van.


(Ha jobban megvizsgálod, ez csak egy ironikus válasz, azonban két vesszőhiba tényleg van benne, ezek szerintem elég viccesek, és semmiképpen nem 138-as IQ-ra vallanak. FAIL)

2011. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
68%
maradj már magadnak!!
2011. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem 138, csak 132! xD
2011. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
100%
tanulj szüleid hibájábol!!használj majd gumit!!
2011. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

"(Ha jobban megvizsgálod, ez csak egy ironikus válasz, azonban két vesszőhiba tényleg van benne, ezek szerintem elég viccesek, és semmiképpen nem 138-as IQ-ra vallanak. FAIL)"


Az a fail, hogy 132-t írtam... És igen, van két vesszőhiba, amibe beleköthettél. Így jobb?

2011. márc. 8. 23:08
 26/63 A kérdező kommentje:
Egyébként továbbra sem értem miért kell ez a sok rosszindulatú válasz. Belőletek tényleg csak az irigység beszél. Szánalmas, komolyan...
2011. márc. 8. 23:09
 27/63 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy MEGBÍZATÓ vagy :):) Mielőtt ekkora IQ-d lett, iskolába azért jártál?
2011. márc. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
100%
nem veszed észre!!hogy lehet ilyen kérdést irni?? IQbajnok!! legközelebb fogalmazd meg kérdésed!de minek is teszel fel te kérdést??te mindent tudsz!!
2011. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:

"te mindent tudsz!!"


Köszönöm, egyetértek.

De most komolyan: hol írtam én olyat, hogy mindent tudok? Annyira fölösleges ez a rosszindulatú fröcsögés...

2011. márc. 8. 23:15
 30/63 A kérdező kommentje:

"Ha most velem szemben lennél, és elkezdenéd játszani az eszed, hogy te mennyire IQ-s vagy, valószínű, hogy művelten akkorát beb@sznék a pofádra"


Az ostoba, primitív ember egyetlen fegyvere az erőszak.

2011. márc. 8. 23:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!