Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem minden lány méltatlan a nagyságomhoz?

Figyelt kérdés

Megcsináltam például ma a VV-s IQ tesztet. Eredmény: "Az Ön intelligenciahányadosa (IQ) 132. Ez a kiemelkedő érték magasabb, mint az emberek 98%-áé." Emellett nagyon jól nézek ki, nagyon jó a humorom (amit persze az ostobábbja nem ért), művelt vagyok, megbízató és becsületes. Úgy érzem, hogy minden lány méltatlan az én nagyságomhoz. Mit javasoltok?


19/F


2011. márc. 8. 22:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a kommenteket, de VV-s IQ tesztet töltöttél ki? Ez szerintem elárulja az értelmi szintedet. És ha most tényleg akkora az IQ-d akkor érted a fricskát.


Szerintem neked kéne egy kisebb egó rombolás, mert 19 éves kis taknyosként ennyire elszállva lenni magadtól...?


Mondjuk van egy teóriám ami szerint így akarod kimagyarázni hogy miért nem áll veled szóba egy lány sem. Nincs sikered náluk, ennyi. Ezt ne a nagyságoddal magyarázd.


Az én elvárásaimnak nem hiszem, hogy meg tudnál felelni.

2011. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
100%

És mit kezdesz az IQ-dal ha hülye vagy az élethez?


Más az iskolában okoskodni és más okosnak lenni az életben. Szerencsétlen -.-"

2011. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
100%

Mutass egy képet magadról. Majd eldöntjük mennyire vagy méltó a lányokhoz. De aztán ne valami kis uborka testalkatú, szemüveges, pattanásos kis srác legyél.


A sok rosszindulatú fröcskölés meg azért van mert lövésed nincs az élethez mégis osztod az észt hogy mekkora valaki vagy. De még egy csajt sem tudsz befűzni és gyakorikérdéseken kérsz tanácsot -.-" Gondolom barátaid sincsenek

2011. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
100%

Hehe :D Egyfelől nevetek a kérdezőn, másfelől azokon is akiket feldühít egy ilyen primitív emberke :D

Kedves kérdező, vegyük mondjuk, hogy 160-as az IQ-d (Einstein-é volt annyi). Még akkor se lenne semmi okod elszállni magadtól. Tudod miért? Mert ez egy adottság, és nem eredmény. Majd ha a hatalmas IQ-ddal letettél valamit az asztalra, például írtál egy jó könyvet, egy értékes zeneművet, tudományos értekezést, vagy bebizonyítottad a húrelméletet, akkor lehetsz büszke magadra. Addig meg szerintem vegyél vissza mert elég vicces hogy olyasmire vágsz fel amiben neked semmi részed nincs :D

2011. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%

Hm,nekem 147 lett a teszt eredményem,humorosnak mondanak és szépnek,jobb vagyok nálad,leszel a szolgám?

Egyébként vegyél vissza az arcodból,talán találsz egy féleszűt aki elveszi a szüzességedet.Részegen.

2011. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
100%
Ja, lány/19.
2011. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, ez a kérdés és a sok válasz szebbé tette a napomat! :)
2011. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
100%

Kitöltöttem ezt a Való Világos tesztet, hát mondom ez tényleg gyerekeknek készült. :D Hogy nem lehet tudni már, hogy mit jelentenek a közmondások? Alapiskolás tananyag, ugyanúgy, ahogy a tesztben szereplő logikai feladatok is.

Én ettől nem lennék elszállva, mert ez semmi egy teszt volt.


Amúgy meg letesztelhetlek itt és most?

2011. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 152 az IQ-m és én is jól nézek ki. Mit javasolsz? :P :D
2011. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 gabriell88 ***** válasza:
100%

Olvasgattam a hozzászólásokat.

Kedves kérdező:

Itt valamit te vagy nagyon nem értesz vagy csak úgy teszel.

A hozzászolók többségének, nem azzal van problémájuk, hogy te okos vagy e vagy mekkora az IQ-d.Hanem azzal ahogyan ezt előadtad.itt kiemelném ezt a részt:"Úgy érzem, hogy minden lány méltatlan az én nagyságomhoz. "-magadat mások fölé helyezni egoizmusra vall.Ami senkinek nem inponál..Bár jómagam csak egy 22 éves nő vagyok aki alkalmazottként dolgozik egy boltban, tehát nagy valószínűséggel nem érek fel a nagyságodhoz,-bár nem is szeretnék- de úgy gondolom, ha némi alázatot mutatnál illetve nem hangoztatnád, hogy milyen nagyra tartod magad, talán barátnő is akadna.Őszinte leszek hozzád a stílusod az ami egy lánynak sem jön be és erre, akár fogadnék is!

remélem némileg segítettem

Üdv:

Gabis

2011. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!