Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg annyira fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira fontos, hogy le legyen hajtva a WC-deszka?

Figyelt kérdés

Olyan sok helyen írnak róla, mintha ez lenne a férfi-nőő kapcsolatok második legnagyobb buktatója (az első ugyebár a szeret-nem szeret kérdéskör). Holott én nem tudom felfogni ép ésszel, hogy miért kell ezt a kérdést túlmisztifikálni.

Ha a férfi sáros lábbal megy be a nappaliba, a koszos tányért vacsora után elől hagyja, ha bömbölteti a tévét a focimeccs alatt, ezek mind-mind apró dolgok, de jogos, ha a barátnő, feleség szól értük.

Na de egy WC-deszka le nem hajtása, amit 1 mp felhajtani?, az miért olyan nagy probléma? Vagy ezt csak a női és férfi magazinok súlykolják az emberbe, és valójában jelentéktelen apróság?


2011. máj. 24. 13:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%

Ez igen!:)Látom hatalmas problémák vannak itt is!:)

A wc deszkáktól eljutottunk a nők hisztérikus viselkedéséig!:)Nem tudom melyikőtök látott már(akár férfi,akár nő)olyan lakást ahol felvágott wc deszka és a nagy tátongó húgyszagú budi látványa fogadta?Minimum hogy az egyik fele le van hajtva,de még az se a leggusztább,de elmegy ha az ajtó csukva!Szerintem is tetőstől kell lehajtani!Szóval a férfiaknak az így is úgy is nagy teher marad!Egyébként ez megy hogy a nőket fikázzátok,de a buditető lehajtása már kín...azta!:)Egy másodperces dolog és a nő kussol!Az én férjem is lehajtja SZÓ NÉLKÜL(sose szóltam érte,nem én neveltem rá)azt a nyüves wc deszkát és nincs "hiszti"!Fura nem?:)

26/L

2011. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
87%
Az alap állapota a wc-nek az, hogy le van hajtva a fedele is. Nem tudom melyik értelmi fogyatékos férfi találta azt ki, hogy az az alap, hogy fel van hajtva még az ülőke is. Az vmi nagyon gusztustalan, igénytelen marha lehet. Tehát ebből az alaphelyzetből mind a férfiaknak, mind nekünk nőknek is ugyanannyi felhajtani. Ennyi.... Nem tudom mit vitáztok itt annyit, meg mit rinyálnak a férfiak ennyi testmozgástól.
2011. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
87%
menjetek már el néha vendégségbe. úgy normális, kulturált családokhoz. meglátjátok, mindnél le van hajtva a deszka, sőt, sok helyen még a tető is, főleg ha a wc egyben van a fürdőszobával. a WC-nek ez az alapállapota.
2011. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"WC-deszka le nem hajtása, amit 1 mp felhajtani"

A le nem hajtott WC-deszkát hogy lehet felhajtani?

2011. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nos, akik lepontozzák azt aki szerint le kell hajtani a tetejét is, azoknak ajánlom ezt a videót.


http://www.youtube.com/watch?v=TeAOC3A0xJ8

2011. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
31%

Nos akkor ennyi erővel a férfi is elvárhatná a lánytól, hogy hajtsa fel maga után a deszkát, hogy neki ne kelljen "fáradnia" azzal, hogy felhajtsa. Én azt sokkal igénytelenebbnek tartanám, ha fel sem hajtaná és körbehugyozná. Engem abszolút nem zavar ha felhajtja és úgyhagyja sőt, legalább tudom, hogy nem hugyozta körbe és nekem is ugyanúgy 1mp-be kerül hogy lehajtsam magamnak (habár lehet csak azért vagyok lány létemre ilyen toleráns, mert van egy öcsém...) Viszont egy oylan fürdőben, ahol a wc egy légtérbe van a fürdőkáddal/zuhanyzóval és a fogkefékkel is egyértelműen higiénikusabb, ha a wc dszka teljesen le van hajtva-> mert öblítéskor a bacik szétfröcskölődnek.

Végül ezekkel a hisztikkel meg az a baj hogy ha a párod kedvéért egy ilyen apróságot sem tudsz megtenni... (hajtsd le a deszkát, mégha idétlen hisztinek is hat) 20/L

2011. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!