Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg annyira fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira fontos, hogy le legyen hajtva a WC-deszka?

Figyelt kérdés

Olyan sok helyen írnak róla, mintha ez lenne a férfi-nőő kapcsolatok második legnagyobb buktatója (az első ugyebár a szeret-nem szeret kérdéskör). Holott én nem tudom felfogni ép ésszel, hogy miért kell ezt a kérdést túlmisztifikálni.

Ha a férfi sáros lábbal megy be a nappaliba, a koszos tányért vacsora után elől hagyja, ha bömbölteti a tévét a focimeccs alatt, ezek mind-mind apró dolgok, de jogos, ha a barátnő, feleség szól értük.

Na de egy WC-deszka le nem hajtása, amit 1 mp felhajtani?, az miért olyan nagy probléma? Vagy ezt csak a női és férfi magazinok súlykolják az emberbe, és valójában jelentéktelen apróság?


2011. máj. 24. 13:35
1 2 3
 11/26 Ate11 válasza:
12%

Engem is megprobált megnevelni a barátnőm, amikor puffogva jött ki a sloziról (kapcsolatunk hajnalán), hogy:

- Lehajtootam HELYETTED a WC deszkát.

Én erre csak annyit mondtam:

-Ha neked úgy kényelmesebb... :)


Tisztelt Hölgyek, a WC-ket nem a nőknek gyártották, és ha mi megtisztelünk titeket, hogy brunya előtt reflexből felhatjuk a deszkát (a higiénia okokat, a kényelmi szempontunk elé helyezve), akkor ha nem is köszönitek meg, de legalább ne puffogjatok konstans egy kis testmozgás miatt. :)


36/F

2011. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
8%
Utálom azokat a nőket akiknek ez a legnagyobb baja és a életük meg egy csőd.
2011. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
12%
Van kezem, tudom használni, le és fel is tudom hajtani, oda hajtom, ahova akarom. Soha nem foglalkoztam ezzel. És én sem értem mit lehet ezen problémázni.
2011. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
80%

Bár hozzáteszem, mindenféle higiéniai és egyéb szempontból a legjobb ha le van hajtva a TETEJE is. Így használat előtt felhajtja mindenki, amit fel akar hajtani, és utána lehajtja a az egészet. Ez a legideálisabb azt hiszem - nincs veszekedés, nincs baci.

14:18 voltam

2011. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
27%
Akik ezért rinyálnak, azok elvárják, hogy ki legyen nyalva a pici(vagy a nagy) seggük. Elvárják, hogy hozzá alkalmazkodjon mindenki, aki a környezetében él, és ha ez nem történik meg, akkor sipákolnak. Ők úgy gondolják, hogy a pasinak mindent, feltétel, vita nélkül meg kell csinálni, neki csak hátra kell dőlni, és beleszarhat nyugodtan mindenbe, csak azért, mert ő nő. Hála a jó égnek, azért vannak még normális nők is, nem csak ilyen kis elkényelmesedett szukák!
2011. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nos, én arra próbálom ránevelni a párom, amit én is gyakorlok: zárja le TELJESEN a wc-t. A wc a fürdőszobában van, és nagyon kényes vagyok a higiéniára (talán azért is, mert orvosnak tanulok), mert ha valaki úgy öblít, hogy nincs a fedél lehajtva, az összes kórokozó a levegőbe/fogkefére/kádra stb.-re jut. Nem ez a legnagyobb problémám, de fontosnak tartom.
2011. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
42%
A kérdező egy nagyon okos ember, tényéleg jó kérdés. Ellenben a nőket sose próbáld megérteni, azt se tudják szokszor még ők maguk se hogy mit akarnak, midnig cirkuszolniuk kell valamin. És még mi vagyunk az erőszakosak...
2011. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én is jártam már úgy, hogy majdnem beleestem :D Megszoktam, hogy mindig le van hajtva, aztán egy vendég nem hajtotta le, én meg nem figyeltem. De igazából csak nevettem rajta. Kivétel amikor egyszer még félig aludtam és nagyon váratlanul ért:D

Párom meg a tetejét is mindig lehajtja. Aztán, ha elfelejtem csekkolni, akkor lecsüccsenek szépen a tetejére, és nézem, hogy mi olyan fura (nem, még egyszer sem piszkoltam össze) :D

2011. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
39%
Igaza van annak aki aztz mondta hogy az egészet le kell hajtani, mármint a fedelét. Úgy a higénikus. Aki meg beleesett a wcbe, az első, annak csak gratulálni tudok, tipikus szőke nő...
2011. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
ha nekem egy barátnő is elkezdene a wc deszka miatt rinyálni abban a másodpercben kivágnám, mint macskát szarni...
2011. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!