Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, nem bírom elviselni a hiányát, azon töprengek hogy végzek magammal, Mit csináljak hogy el tudjam őt felejteni?

Figyelt kérdés
3és fél hónapja voltunk együtt, tegnap előtt szakított, sokat veszekedtünk, és beleunt, ő sem engedett a makacsságából, és én sem..sok mindent elrontottam, csalódást okoztam neki, megsértettem, és megbántottam őt..és nem mutattam ki eléggé hogy mennyire szeretem..pedig nagyon szeretem őt..és a veszekedések is mindig ilyen aprócska lényegtelen dolgokból alakultak óriási veszekedésekké...megértem őt, mert boldog akar lenni, és én nem tudtam neki ezt megadni..de nekem ő volt az 1. minden téren, és tapasztalatlan is voltam, de ezeket tudva, most már máshogy csinálnám, de már késő..elveszítettem azt akit a világon mindennél jobban szeretek..nélküle nem tudok élni..akár mit csinálok, ő jár a fejemben....mitévő legyek? nekem olyan lány kell akire számíthatok mindenben, nyílt, őszinte, figyelmes, kedves, aranyos, és szép, ez meg volt benne is, és hiányzik nekem, ő egyben a barátom, és a társam is volt...vannak még ilyen lányok??
2009. márc. 17. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen,vannak még ilyen lányok.:) De szerintem ezt mondd el neki is,mindazt amit leírtál,lehet,hogy még rendezni tudjátok a dolgot.Semmi képpen se forduljon meg a fejedben az öngyilkosság,ha megtennéd,csak neki okoznál fájdalmat (na meg másoknak is),de neki okoznád a legnagyobb lelkiismeretfurdalást.Inkább próbáld meg rendezni a dolgokat.Ha tényleg kis dolgokon vesztetek csak össze,akkor kellő kompromisszumra törekedve sikerülhet.Én drukkolok :) -és az öngyilkosságot tényleg felejtsd el kérlek :( -
2009. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos reménytelen a folytatás? Átbeszéltétek rendesen? Próbáld meg lezárni magadban, de még friss, tehát természetes ha szomorkodsz, de ez egy-két hónapnál ne tartson tovább. Van egy jó hírem,még van 3 milliárd nő ezen a földön, csak megtalálod majd a hozzádillőt. :) Az élet ilyen, ha mélyre kerülsz, fel kell állni fog még csalódás érni, (de még mennyi) de minden rossz után jön valami új és jó. Sok sikert, fel a fejjel! :)
2009. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

tapasztalatom: vannak

ember, normális vagy? megölni magad? teli a világ olyan jó lányokkal


most lesz egy periódus ami ilyen, ezen mindenki átesett már, van aki sokszor

mérlegeld higgadtan h van e esély folytatásra

ha nincs, és ezt ő is megerősíti, akkor tovább kell lépni

a világ nyitva van, ha becsukod magad előtt akkor kalap penész vagy

2009. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és a válaszokat is..de én már még a csillagokat is lekönyörögtem az égről, de hiába..csalódott bennem és tartja magát a nem-hez..ő ilyen...nem hisz a folytatásban..elege lett belőlem..pedig voltak nagyon jó, emlékezetes pillanataink is, ő is elismeri, és még is azt mondta hogy több volt a rossz, mint a jó..3és fél hónap alatt, és csak 7végén találkoztunk...
2009. márc. 17. 20:12
 5/21 A kérdező kommentje:
tudom hogy vannak, de én nem vagyok egy bulizós, csajozós srác, szeretek bulizni, de nagyon ritkán, eddig akár hány csajom volt, mindig ők kezdeményeztek, ők kerestek fel, és én félek hogy nem találok normális lányt magamnak, nem vagyok rossz képű gyerek, és normális, kedves..stb is vagyok, de ha ő jár a fejemben akkor olyan lányt keresek aki legjobban hasonlít őrá.
2009. márc. 17. 20:16
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Én lány vagyok, és olyan érzésem van mintha magamról olvasnék. Ugyan ez volt velem meg a barátommal. Addig nem hagyott békén, amíg nem jöttem vele megint össze. És nagyon örülök, hogy így lett. Mert ezalatt bebizonyította, h szeret. Ha szeret összejön veled, ha nem szard le.
2009. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
akkor szerinted még probálkozzak, még ha semmi esélyt nem ad, még reményt sem..mert ha szeret akkor igent mond...ezen már gondolkodtam én is, ha szeretne akkor adna még 1 esélyt..:,
2009. márc. 17. 20:34
 8/21 A kérdező kommentje:
És te nem vetted zaklatásnak a dolgot? mert lehet hogy ő meg azt mondja hogy ne zaklassam, persze ha nem szeret akkor, de már mondta nekem hogy nagyon szeretett valamikor, de most is szeret, csak nem úgy mint régen...
2009. márc. 17. 20:36
 9/21 anonim ***** válasza:
Szia! Először is. Végezni magaddal? Én szakítottam a barátommal több idő után mint három hónap, és öngyilkos lett. Ha igazán szereted azt a lányt nem teszed ki annak az érzésnek, egy életre tönkre tennéd őt is, és mindenkit aki közel áll hozzád. Hidd el, ha nem is ő, jönni fog más, aki iránt ugyan ezt fogod érezni.Lehet kibékültök, de ha tényleg annyira sokat veszekedtetek akkor lehet nem érdemes erőltetni a dolgot. Három hónap nem sok idő, ha már az elején ennyi vita van, mi lesz később? Ne erőltesd,ha együtt maradtok lehet, hogy nem ismered azt akivel tökéletes lesz a kapcsolatod. Sok sikert neked, előbb utóbb biztos jobb lesz :). Kitartás.
2009. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm..ez nagyon szomorú..:(..igen, igazad van, másra nem is gondolok, csak hogy nekem ne legyen rossz, de ezzel csak neki, és a szeretteimnek ártanák, inkább szenvedek én, mint hogy ő/ők!!..:(
2009. márc. 17. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!