Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, nem bírom elviselni a hiányát, azon töprengek hogy végzek magammal, Mit csináljak hogy el tudjam őt felejteni?

Figyelt kérdés
3és fél hónapja voltunk együtt, tegnap előtt szakított, sokat veszekedtünk, és beleunt, ő sem engedett a makacsságából, és én sem..sok mindent elrontottam, csalódást okoztam neki, megsértettem, és megbántottam őt..és nem mutattam ki eléggé hogy mennyire szeretem..pedig nagyon szeretem őt..és a veszekedések is mindig ilyen aprócska lényegtelen dolgokból alakultak óriási veszekedésekké...megértem őt, mert boldog akar lenni, és én nem tudtam neki ezt megadni..de nekem ő volt az 1. minden téren, és tapasztalatlan is voltam, de ezeket tudva, most már máshogy csinálnám, de már késő..elveszítettem azt akit a világon mindennél jobban szeretek..nélküle nem tudok élni..akár mit csinálok, ő jár a fejemben....mitévő legyek? nekem olyan lány kell akire számíthatok mindenben, nyílt, őszinte, figyelmes, kedves, aranyos, és szép, ez meg volt benne is, és hiányzik nekem, ő egyben a barátom, és a társam is volt...vannak még ilyen lányok??
2009. márc. 17. 20:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok megint: ha eddig nem hagytad magadat, ezután se puhulj be.
2009. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!