Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, nem bírom elviselni a hiányát, azon töprengek hogy végzek magammal, Mit csináljak hogy el tudjam őt felejteni?

Figyelt kérdés
3és fél hónapja voltunk együtt, tegnap előtt szakított, sokat veszekedtünk, és beleunt, ő sem engedett a makacsságából, és én sem..sok mindent elrontottam, csalódást okoztam neki, megsértettem, és megbántottam őt..és nem mutattam ki eléggé hogy mennyire szeretem..pedig nagyon szeretem őt..és a veszekedések is mindig ilyen aprócska lényegtelen dolgokból alakultak óriási veszekedésekké...megértem őt, mert boldog akar lenni, és én nem tudtam neki ezt megadni..de nekem ő volt az 1. minden téren, és tapasztalatlan is voltam, de ezeket tudva, most már máshogy csinálnám, de már késő..elveszítettem azt akit a világon mindennél jobban szeretek..nélküle nem tudok élni..akár mit csinálok, ő jár a fejemben....mitévő legyek? nekem olyan lány kell akire számíthatok mindenben, nyílt, őszinte, figyelmes, kedves, aranyos, és szép, ez meg volt benne is, és hiányzik nekem, ő egyben a barátom, és a társam is volt...vannak még ilyen lányok??
2009. márc. 17. 20:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?15?Van elég nő nem csak 1 létezik a földön.
2009. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
18, De te akkor nem voltál még szerelmes?..tudnod kellene hogy nem ilyen egyszerű...
2009. márc. 17. 21:27
 13/21 anonim válasza:
100%

Ien már történt velem is. Ahogy ezt olvastam rögtön a barátom jutott eszembe =) ő is ien volt, bár eleinte nem volt biztos benne h én télleg szeretem és ez miatt vétett kisebb-nagyobb hibákat és lelkileg bántott leginkább azzal h nem mutatta ki a szeretetét =( 5.hónap után szakítottunk mivel megcsalt egy másik lánnyal és csak a szakítás után jött rá, h mennyire szeretett és én voltam neki az igazi... rettenetesen fél tőlem és félt a szemem elé kerülni én meg egyszerre gyűlőltem és szerettem őt. 3hónap után szedte össze a bátorságot és télleg szó szerint erőszakosan mindent megtett azért h kibéküljönk. Ki öntötte a szivét és rettenetesen sírt. Én úgy voltam vele h megér neki még 1esélyt adni és azóta nem történt semmi gond és nagyon boldogok vagyunk együtt immáron 1éves és 5hónapja =) <3

Ne félj kiadni az érzéseidet mert kitudja h mit veszítesz vele =(

2009. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

jézusom kicsit kapd össze magad barátom a világon kb ugyanannyi nő van mint férfi ha hihetün a statisztikának képes lennél eldobni magadtól az életet azután hogy csak egyet próbáltál ki????? tudom ez keményen hangzik de gondolom még fiatal vagy és ahogy mondtad ő volt az első tehát tapasztalatlan is hidd el tele a világ szebb és szebb nőknél akik csak rád várnak...szedd össze magad egy nő sem érdemli meg hogy miatta valaki felakassza magát ezt nekem hidd el lassan 10 éve vagyok a nőkkel folytatott csatában de csak az elején sírtam de hidd el minden tökéletes nőnél van valahol egy még tökéletesebb csak nyitott szemmel kell járni és minden alkalmat megragadni hiszen csak egyszer élsz...ugyhogy fel a fejjel!!!!!!!!


24/F

2009. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Voltam bakker de rájöttem h 1 kapcsolat 2 emberen múlik.Nem ám már mindenért én vagyok a hibás.Vagy te csak jót kaptál a csajtól te meg mindig rossz voltál?Akinek a legtöbbet adtam az becsült a legkevésbé,hülyének nézett azt hitte mindent megtehet velem.Ha tudná a gondolataidat rajtad gúnyolodna h nélküle senki vagy!Mutasd meg h nem ne félj ez fáj nekik a legjobban!
2009. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha el akarod felejteni keríts egy másik csajt és képzeld el a "régi"barátnődről hogy 1 kis k...va. Amúgy megcsaltad/ flörtöltél mással / akart már kirakni máskor is? Mert ha nem én még könyörögnék neki . Tudom hogy írtad hogy a csillagokat is lekönyörögted már az égről , próbálkozz még kicsit és ha végképp nem megy akkor szerezz be másik csajt , azt meg amit a kérdésed elején írtál felejtsd el . Értelmes férfi ember iylet nem ír.
2009. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

Ne add fel a rossz után mindig a jó jön.

nekem is volt egy hoszabb kapcsolatom(19hónap) ami után végezni akartam magammal de nem tettem meg mert közben meg ismertem egy lányt.

Azt tudom tanácsolni hogy tölts minnél több időt a barátaiddal!

2009. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat..helyre raktam a fejemben a dolgokat..és igazatok van..és megpróbálom még, hátha..am meg, nem csaltam meg, nem kavartam mással..stb..csak megbántottam őt, és csalódást okoztam neki..akkor azért mert dühös rám, az nem azt jelenti hogy már nem szeret?...
2009. márc. 18. 17:34
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy lány se fogja lerágni a fejedet, ha odamész hozzá, és kezdeményezel. Azért a nők nem olyan bonyolult gépezetek, amit meg kell tanulni kezelni. Ugyanazt akarják amit te, csak más van a lábuk között.
2009. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egy lány se fogja lerágni a fejedet, ha odamész hozzá, és kezdeményezel. Azért a nők nem olyan bonyolult gépezetek, amit meg kell tanulni kezelni. Ugyanazt akarják amit te, csak más van a lábuk között. Tombold ki magadat, tedd túl magadat rajta. Ami egyszer nem ment, az később sem fog, mi a garancia rá, hogyha újra összejöttök, nem fogtok vitázni többet? Vagy azt akarod, hogy mellette lehess, szerethesd, de max az ágyban értetek egyet, amúgy csak veszekedtek mindenen?


Én a helyedben hagynám, és nem is mutatnám ki, hogy rossz nekem emiatt.

2009. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!