Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szép vagyok, hogy félnek megközelíteni a fiúk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit beképzelten hangzik, de nem vagyok az. Anyukám mondta, hogy ez lehet az oka. Meg sokan mondják, hogy milyen szép vagyok. Mit csináljak, hogy ne tartsanak olyan elérhetetlennek? Nem vagyok az a kezdeményező típus...


19/L


2011. jún. 25. 21:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/148 anonim ***** válasza:
74%

Egyet értek már rosszul vagyok olyan emberektől akikre

úgy kell ráerőltetni az önbizalmat.

2011. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/148 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, te sem mernél közeledni egy nagyon jó pasihoz.

Én sem közeledek szép lányok felé soha mert nincs értelme, nem nézek ki olyan jól, hogy lenne esélyem náluk.

Akiknek meg lenne esélye náluk azokhoz meg a nők mennek olyan jól néznek ki, így nehéz a szép lányoknak.

21f

2011. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/148 A kérdező kommentje:

A gyengébbek kedvéért: nem Katie Melua vagyok, csak azt mondják, rá hasonlítok! És nem vagyok beképzelt, csak tisztában agyok az adottságaimmal.

Én nem fogok közelíteni, mert azt tartom férfiasnak, ha egy fiú udvarol nekem, meg amúgy is félénk vagyok. Az utolsónak igaza van, a szép lányoknak nagyon nehéz...:(

2011. jún. 25. 23:00
 64/148 anonim ***** válasza:
100%

Szintem teljesen mindegy, hogy hogyan nézel ki. Ha szép vagy, akkor a csak ront a helyzeten. Tényleg sokkal könnyebb egy kevésbé vonzó lányt megszólítani. Azok akiktől udvarlást vársz, még fiatalok ahhoz, hogy leküzdjék ezt.

Nekem pasiként van egy hasonló problémám. De ezek a gondok még mindig sokkal jobbak, mintha annyira rútul néznénk ki, hogy reményünk sem lenne egy kapcsolatra.

2011. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/148 anonim ***** válasza:
100%
de ha most írnák neked privit, fogadok hogy nem válaszolnál, mivel a magadfajta lányok sokkal többre tartják magukat, mint amilyenek valójában, és azt hiszik ők a világ közepe.
2011. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/148 anonim ***** válasza:
100%
Öregem... ismerkedni, barátkozni nem ciki. És ha megismer valaki, aki többet akar, akkor tudja, hogy nem vagy elérhetetlen, ergo közeledni fog. Azt mondtad sok barátod van, a jelek szerint mégse vagy annyira nyitott. Egy zárkózott lánnyal a legtöbb pasi nem foglalkozik, mert a későbbiekben is sokkal problémásabbak (általában), tök m1, hogy néz ki. (Mondom én ezt úgy, hogy lány vagyok...)
2011. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/148 anonim ***** válasza:
100%

Na jó nem fogom mind a 7 oldalt elolvasni. De, azért akármilyen szép vagy valahol csak akad aki kezdeményezni merne, mert azért több szép lány is van a földön és vannak akiket ez egyáltalán nem hátráltat és oda mennek.


Szóval ettől még lehetsz szép de azért ne éld nagyon bele magad hogy e miatt nem. Viselkedéseddel, hozzá állásoddal lehet valami.

2011. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/148 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rossz társaságban mozogsz ahol nem vesznek észre eléggé. Vagy simán másképp néznek rád nem úgy mint barátnőre, aztán ez így beskatulyázódott. Esetleg bővíteni kéne. Környezet váltás legtöbbször úgy is jót tesz.
2011. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/148 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sztem megéri azt a 7 oldalt elolvasni XD

Egyébként támadt egy olyan ötletem, h a 23:12-es szép pasinak kéne összejönnie "Katie Meluaval" és akkor két szomorú sorsú, elégedetlen lélek térhetne meg egyszerre ^^

Happy End

2011. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/148 anonim ***** válasza:
100%

Most miért mondjátok, hogy beképzelt? Mondja azt,hogy csúnya, holott nem így van?


Kérdező tesómmal is volt ilyen. Neki amikor elballagott akkor mondta meg az egyik osztálytársa, hogy azért nem ment oda soha, mert azt hitte biztosan nem kellene neki, mert túl szép, ő pedig nem egy nagy dobás.

Egyébként rengeteg srác ír ugyanilyet az oldalon, hogy a szép lányokhoz nem mernek odamenni, mondván úgyis kikosarazzák őket.


úgy csináltok, mintha életetekben nem olvastatok volna ilyet.


Annyit tudok tanácsolni kérdező, hogy mosolyogj sokat, az bátorító :)

2011. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!