Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szép vagyok, hogy félnek megközelíteni a fiúk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit beképzelten hangzik, de nem vagyok az. Anyukám mondta, hogy ez lehet az oka. Meg sokan mondják, hogy milyen szép vagyok. Mit csináljak, hogy ne tartsanak olyan elérhetetlennek? Nem vagyok az a kezdeményező típus...


19/L


2011. jún. 25. 21:36
 111/148 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, hogy nem válaszoltam az eddigi felvetéseidre. Nektek hétköznapi lányoknak tényleg olyan egyszerű és logikus a gondolkodásotok. Lehet, hogy a sikeretek is ebben rejlik.

Én előkelő családból származom és úgy neveltek, hogy egy lánynak mindig legyen tartása és soha ne kezdeményezzen semmilyen körülmények között sem. A neveltetésemből is kifolyólag nehéz levetkőzni az ilyen gátlásaimat.

Azért még bízom benne, hogy vannak olyan határozott és férfias fiúk, mint amilyenekről a nagymamám mesélt...

2011. jún. 29. 11:46
 112/148 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy hideg vagy. Szerintem nem egy kezdeményezés volt feléd csak te ennyire hideg vagy. Egészen biztos vagyok, hogy te a fiúk terén mellé fogsz nyulni. Jön egy Casanova, mert csak azt fogod észre venni és ő jó párszor megdönget aztán lelép. Hisz nem is vagy hajlandó akár kit is megismerni:) hideg vagy és az nagyon rossz.
2011. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/148 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ez a gond, rondítsd el magad XD Kócos haj...esetleg sósav az arcba, minden probléma megoldva. XD


Bocs, hogy nem sajnállak, szerintem a gond a személyiségeddel van, nem a külsőddel. A szépség alapból elég relatív...nincs univerzális szépség amit mindenki szépnek lát.

Jó dolog a magabiztosság, de senki sem érzi magát jól egy "megtestesült tökély" mellett. Nem gondolod, hogy ezzel esetleg elnyomsz másokat, és azt semmilyen fiú nem szereti.

2011. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/148 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor próbálj nemesi származású emberekkel ismerkedni,

akkor ők majd nyitnak feléd:).

2011. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/148 anonim ***** válasza:
75%

Arra nem gondoltál, hogy nem azért nem közelednek mert szép vagy hanem mert csúnya? :)


Kissé naiv vagy. Amit anyukád mond simán elhiszed, de ő hazudik neked, hogy örülj.


Ha olyan szép lennél, biztos, hogy lenne valaki aki kezdeményez, nagy számok törvénye alapján.

Te engem egy nagyon nagy zsírdisznó csajra emlékeztetsz aki úgy rázza a p*csáját a színpadon a buliban mintha ő lenne Rihanna.


Szóval a te egódat rosszul növelték, de ha már olyan nagyon szép vagy miért nem küldesz egy képet magadról? Had lássam csak mire vágsz fel.

Akkor talán kapsz tőlem is egy értelmes választ.

2011. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/148 anonim ***** válasza:
100%
Gyere össze Henry herceggel... Vilmos sajnos foglalt... :D
2011. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/148 anonim ***** válasza:
100%

Mutass már képet de komolyan, tudjuk meg milyen az a leírhatatlan szépség amitől minden fiú tart. :)


28F

2011. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/148 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:56


Köszönöm, de az alaptalan sértegetésed után nem vagyok kíváncsi az értelmes válaszodra. 170cm 85 55 85 a méreteim, ha ez "zsírdisznónak" számít, akkor az vagyok...:)


Nem azt mondom, hogy még soha nem lett volna rá példa, hogy valaki kezdeményez, de elenyésző a bátor férfiak száma. Azt, hogy a szépségem nem szokványos, természetesen nem csak anyukámtól hallottam visszajelzésként. De itt most nem arról van szó, hogy szép vagyok-e vagy sem.


Kassandra Storm-nak;


Éreztem az iróniát a válaszodban, de viccet félretéve; gondoltam már rá, hogy egy heg az arcomon megoldaná a problémát. Vagy plasztikai sebész pl orrnagyobbítással ha van ilyen...

2011. jún. 29. 16:13
 119/148 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak egy próblémád van különben. Az is elég nagy próbléma, hogy ha elkezdesz járni valakivel és a szüleidnek nem fog tetszeni akkor te dobobni fogod a srácot vagyis befolyásolható vagy. Nem hiszem, hogy kitudsz érte állni. Csak próbáld ki, hogy a szüleidnek azt mondod egy tanulatlan szegény férfival jársz. Rögtön lefognak beszélni róla te meg úgy is fogsz tenni. Ez amit én igazán tudok sajnálni, de ha a lány emiatt képes is rá akkor nincs is mit sajnálni. Még az ilyenekben az őszínteség is kevés. Valószínű nem kedveled a véleményeimet, de csak azt írom amit látok és nem szándékom sértegetni csak így rossz uton vagy. Szerintem, ha nem változtatsz egy-két dolgot akkor rosszabb lesz. Azért szívesen beszélgetnék veled komolyan még ha nem is szeretsz neten ismerkedni, nem harapok. Gondolom még beszélgetni se szeretnél:) Na de remélem nem hiszed, hogy mindenkit csak a külső fog meg.
2011. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/148 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan rohadt előkelő és nemes vagy, akkor olyan körökben is forognál a szüleid által, ismernél ilyen srácokat és lenne pasid.


A logika még mindig megdönthetetlen, annak ellenére, hogy lefitymálod. Semmi eszed, beképzelt vagy, és a szőke herceget várod fehér lovon.

Van egy kép... meg nem fogom most találni hirtelen. Rapunzel a toronyban, csontvázzá aszalódva, felirat: így várjatok a szőke hercegre...


Attól hogy szép vagy, nem fognak menekülni előled a pasik, de a lábaid előtt sem lesz senki, ha rossz a természeted. A szépséged meg pici lány, idővel fakul, majd eltűnik. Plasztika ide vagy oda.

Találkoztam már hozzád hasonló lánnyal, aki azt állította magáról, hogy ő tökéletes. Tökéletes a melle, a természete, mindene... A melle lógott, parizercs*csei vannak (igen, mindenki látta őket, napisz@rra is felkerült a lelkem), emellett olyan elviselhetetlenül beképzelt egoista p*csa természete is volt, hogy sokan (köztük én is) egy kanál vízbe... Azt hiszem nem kell részleteznem. Ennek ellenére sokan nyalták a seggét, mert az idiótáknak mindig akadnak követőik, de a háta mögött mind szidta.

Ne akarj az ő sorsára jutni (bár szerintem már rég késő, de hátha), szállj le a földre, ne legyél ilyen nagyra magaddal, mert találkozol majd egy olyan emberrel, mint én, alaposan felképel, és már nem leszel olyan szép, hogy ilyenek miatt sírdogálj.

2011. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!