Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szép vagyok, hogy félnek megközelíteni a fiúk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit beképzelten hangzik, de nem vagyok az. Anyukám mondta, hogy ez lehet az oka. Meg sokan mondják, hogy milyen szép vagyok. Mit csináljak, hogy ne tartsanak olyan elérhetetlennek? Nem vagyok az a kezdeményező típus...


19/L


2011. jún. 25. 21:36
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/148 anonim ***** válasza:
75%

Nézd, velem még sose volt, hogy nem szólítottam meg egy lányt, ha akartam, mert hogy túl jól néz ki. Ez a "túl jól néz ki hozzám" egy nagyon vesztes gondolkodás. Sajnos sok fiúnál ez van.

Nem nézel ki túl jól hozzám. Senki nem néz ki túl jól hozzám. Mindenkivel egyenrangú vagyok.

A lány dolga, hogy kívánatosan nézzen ki; örülök, hogy te teljesíted a dolgod :-)


Itt a nyár, remélem sok lehetőséged lesz olyan környezetben lenne, ahol találkozhatsz igazi pasikkal. Hidd el, hogy ők nem fognak megijedni tőled. :-)

2011. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/148 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon is könnyen fogsz "beképzelt pasikat" találni, mert egy olyan pasi aki nem tud amiatt kezdeményezni az azért gyáva, mert nem tartja magát szépnek vagyis nem beképzelt! Nem abból lehet megállípatani a beépzeltséget, hogy leszólít vagy sem. Kerdező te most így nagyon rosszul gondolkozol. Nagyon könnyen kiszelektálod azokat a fiúkat akit te szeretnél magadnak. Egy képet alkotsz magadnak amiben megkell felelni, hát így ne is csodálkoz. Ha valaki nem mer leszólítani azért ne nézd le. Például, ha te félsz egy egértől és kinevetlek, gúnyolodnék az neked milyen érzés lenne? Vagy tudom, hogy a lányok félnek az egerektől és megértem őket az másabb lenne ugye? Na ha egy pasi tud udvarias lenni akkor egy lány is engedhetne magából egy kicsit. Lehet hogy egy férfinak a dolga kezdeményezni, de bele halnál, ha te is kezdeményeznél? De komolyan most meghalnál vagy komoly sérülésed lesz? Nem bántani akarlak, hanem segíteni neked, de ha így gondolkozol akkor bajok lesznek. Egy semmire kelőnek is lehet nagyszíve mint egy jóképű sportos Don Juan-nak illetve Casanovának.
2011. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/148 anonim ***** válasza:
93%
MENNY A SUNYIBA TE K
2011. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/148 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kép így nem tudjuk megerősíteni édesanyád. Én nem mondom rád hogy egoista vagy mert nem ismerlek. Nekem is hasonló a problémám nem mernek megközelíteni a pasik. De én próbálom magam elérhetővé tenni, ha szórakozó helyen vagyunk csábítással kezdeményezek így felbátorodnak :D Sok siket! ne aggódj ;)

17/L

2011. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/148 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott Doktor úr,elmehetek? - Nem! Elmebeteg!!!
2011. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/148 A kérdező kommentje:
14:37-is hasonló cipőben jár. Látjátok, nem velem van a gond, vannak más sorstársim is...
2011. jún. 26. 18:09
 87/148 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy nem CSAK te vagy elszállva magadtól.:)
2011. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/148 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olvastam az előző hozzászólásokat. Most komolyan miért kell kizárni hogy a kérdező tényleg csodaszép. Nem tehet róla hogy ilyen problémája van. Az is lehet hogy egy egoista k*rva. De nem biztos. látatlanba felesleges ítélkezni. Mivel nem tudjuk miről van szó a kérdésre kell válaszolni nem azon gondolkodni vajon igaz-e vagy sem. Ha van egy lány aki nagyon szép és nem merik megközelíteni akkor mi a teendő? Nincs ebben semmi. Maga a kérdés feltevés egoistán hat de nem feltétlen hülyeség. Nem vagyok eltelve magamtól de 17 éves vagyok nem nézek ki valami rosszul elég tanult vagyok és sok mindenhez értek. Sok barátom és ismerősöm mondta hogy ha nem ismerne nem merne közeledni mert azt gondolja "hm biztos van már barátja egy ilyen csinos lánynak miért ne lenne?" ez nem egoizmus. Ha sokan mondják persze hogy elhiszi az ember... A másik magától elszálló voltam :D
2011. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/148 anonim ***** válasza:
100%

09:19-es vagyok.

Sokkal könnyebb elhinni valakiről, hogy csúnya, csúnyább nálunk. Volt olyan lány ismerősöm, akinek írni is alig mertem, mert egy olyan gyönyörű lánynak biztos van valakije. Aztán erőt vettem magamon is kiderült, hogy évek óta egyedül van.

Mindig 10 évvel fiatalabb srácok akarták felszedni, mert sokkal fiatalabbnak nézett ki a valós koránál. Lehet azt mondani, hogy irigylésre méltó probléma, de ez is probléma. Ha abból indulunk ki, hogy nem a lányoknak illik kezdeményezni, akkor bizony ezek komoly problémák.

A szép lányoknak meg kell tanulniuk ezzel élni és élni ezzel. Kezdeményezniük kell és időnként pofára esni. A kudarc is fejleszti a jellemet.

De lehet várni is. Egy-két év és találkoztok majd bátrabb srácokkal.

Ha addig nem futunk össze valahol. :)

2011. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/148 anonim ***** válasza:
100%
Újra nyilik a Diliház! A kapu csengőn a "magamat keresem" nevüt nyomjátok és találkozhattok önmagatokkal.
2011. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!