Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szép vagyok, hogy félnek megközelíteni a fiúk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit beképzelten hangzik, de nem vagyok az. Anyukám mondta, hogy ez lehet az oka. Meg sokan mondják, hogy milyen szép vagyok. Mit csináljak, hogy ne tartsanak olyan elérhetetlennek? Nem vagyok az a kezdeményező típus...


19/L


2011. jún. 25. 21:36
 91/148 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam privátban tehát kezdeményeztem és láss csodát még válaszolni is lusta voltXD Akkor mit is akar a kérdező? Olyan kezdeményezés kell amikor odalép hozzád egy bájgúnár és elolvadsz a tekintetéttől? Az olyan embertől még a csoki is elolvad annélkül, hogy hozzányúlnaXD Ha nem hagyod hogy megismerjenek akkor hogy a fenébe ismerkedsz? Azt látsz amit akarsz és ezért nem veszed észre ami körületed van, ez a legnagyobb próbléma:)
2011. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/148 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolom annyira nem vagy félénk hogy kimutasd ha egy

fiú tetszik neked?

Gondolom adsz felé valami jelzést,hogy tetszik neked,és itt

én nem arra gondolok hogy te mész oda hozzá szemezel vele

rámosolyogsz stb....

Ha semmit nem vesznek észre rajtad, akkor persze hogy

nem mernek nyitni feléd mert nem tudják hogy mi a helyzet.

Gondolom annyira azért nem vagy félénk hogy kimutasd

aki tetszik neked.

2011. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/148 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:25


Kedves vagy, hogy írtál, de az internetes ismerkedést nem tartom túl biztonságosnak. Mint mondtam nem pasizás vagy a szépségem véleményezése céljából tettem fel a kérdést, hanem azért, hogy hátha tudtok segíteni, hogy mit tegyek.


Az utolsó válaszolónak: nem kezdeményezek, de ha egy hozzámillő jóképű és okos fiú megszólítana természetesen adnék jeleket. De sajnos ilyen kevés van a környezetemben és akik vannak túlságosan félnek tőlem.

2011. jún. 26. 20:57
 94/148 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszíntén szólva bennem tényleg meglehet bízni, mert megbízható vagyok, de ha te nem ismerkedsz neten akkor így jártam. Én megtettem amit lehetett ez sem rajtam múlt. Csak tegyük fel, hogy ha van 10 millió férfi és ebből csak egyetlen egy pasi nem ismerkedik neten akkor te azt az egyetlen egy férfit keresed meg? Ja bocsi te nem keresel:) Megértem, hogy neten nem akarsz és nincs ebből semmi baj.
2011. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/148 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert túlságosan maga biztosnak tűnsz,első ránézésre

egy szép lányról kimondaná meg hogy nem mer a fiúk felé

nyitni mert úgy bár annak nehezebb ellen állni.

Nem kell itt egyből tetszik nem tetszik dolgokról beszélgetni,

csak egy laza kis csevely és kész az a baj a legtöbb emberrel hogy egyből a lényegre térnek és meg se akarják ismerni

azt akihez vonzódnak.

Mondom ahhoz hogy oda merjenek menni adni kell valamit

magadból,barátkozzál még ha nem is kiszemeltjeiddel

hanem valami közeli haverjával mondjuk.

Szépen bekerülsz a közegébe,és beszélgettek és

ha ő neki is szimpatikus leszel akkor össze is jöhet

a dolog.

:D

2011. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/148 anonim válasza:
100%
velem is ugyanez a helyzet mindenki mondja h milyen szép vagyok még a pasiktól is visszahallom de mégse járok senkivel ossze vagyok zavarodva!!! es én se tudom miert van ez esetleg komolyan lehet olyan tulajdonságom (viselkedésem)amitol eltaszítom oket de tudom h mi!!! :) :(
2011. jún. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/148 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem a szépségeddel lehet a baj. Most már biztos vagyok benne a válaszok alapján, hogy egy különlegesen szép lánynak sokkal nehezebb a helyzete mint egy átlagosnak vagy akár egy csúnyának... De ezellen nincs mit tenni, így jártunk...:(
2011. jún. 28. 08:10
 98/148 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te mit beszélsz???? Szépeknek sokkal nehezebb??? LolXD Hát a te agyad nehéz, hogy most már így fejezzem ki magam:S Nem szívesen írtam, de ez az igazság. Fogalmad sincs csak lezárod azzal, hogy a szépeknek nehezebb. Hát nem!! Én átlagos vagyok és sokkal nehezebb mint gondolnád! Hiába vagyok kedves, őszínte, hűséges. Átlagos vagyok és mondhatom, hogy nagyon is nehéz dolgom van. Egy szépségnek marhára nem nehéz már bocs. Csak a te agyad ennyire komplikálja a dolgokat és ezért vagy szerencsétlen. Különben meg sort állnának. A felfogásod rossz, de ha jól sejtem úgy sem fogod elhinni.
2011. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/148 A kérdező kommentje:
Hát, pedig ne akarj szép lenni, nagyon sok hátránya van. Ha problémáid vannak a párkapcsolatodban az lehet, hogy belőled fakad. Én sokszor kívánom, hogy bárcsak hozzád hasonlóan átlagos lehetnék...de ez már így alakult.
2011. jún. 28. 18:59
 100/148 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az igaz hogy azt te se gondolhatod komolyan hogy a mesebeli szépségeddel nehezebb, mint mondjuk aki Teljesen átlagos.


De igazad van párkapcsolatban lehetnek esetleg problémáid. De és kinek nem? Azért így legalább magabiztosan ki mersz menni az utcára mintha nem egy 130kilós zsírdisznó lennél. Mellesleg tényleg a felfogásoddal lehet baj mert igen más szép lányok is vannak, akármilyen szép vagy és van aki oda megy hozzájuk.


Szerintem aki félelemből nem megy oda az elenyésző akkor valami más oka van. Azt szűrtem le, hogy ez nem szokott szépségre korlátozódni, csak egyszerűen lányokhoz nem mer odamenni max a gyerekkori barátjával tud elcsevegni. Ha már oda tud menni lányokhoz beszélgetni ".. hát mégis odamentem már 9999 lányhoz, nehogy már hozzá ne tudjak" ez már nem fogja visszatartani. Plusz saját magamból kiindulva is beszélek.


Tök szép vagy inkább örüljél neki, minthogy nem szép lennél. Külsőségekre úgyis sokat adnak az emberek, ami neked elég jó lehet ahogy mondod.

2011. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!