Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szép vagyok, hogy félnek megközelíteni a fiúk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit beképzelten hangzik, de nem vagyok az. Anyukám mondta, hogy ez lehet az oka. Meg sokan mondják, hogy milyen szép vagyok. Mit csináljak, hogy ne tartsanak olyan elérhetetlennek? Nem vagyok az a kezdeményező típus...


19/L


2011. jún. 25. 21:36
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/148 anonim ***** válasza:
75%

:DDDD

de ezen miért b@sszátok fel magatokat? :D

ez egy senki :D

kedves kérdező, nyugodtan tölts fel egy képet magadról, nem fogjuk azt gondolni,hogy dicsekvő v. magamutogató vagy hidd el. mi örülnénk ha vmi szépet látnánk...

de sztem erre nem lesz alkalkom, mert sztem cak az egodat próbálod itt növelni,mert sajnos nincs..


emberek, meg kérdező, gondolkodjatok, ha olyan kva jól nézne ki, töltött volna már fel magáról képet,s nem azt hozná fel mentségül,h azért nem akar,mer tnem dicsekedik _D: közben meg nemtommár miket irogatott,h milyen művelt s nemes :D

2011. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/148 A kérdező kommentje:
Épp azzal próbálnám növelni az egómat ha képet töltenék fel azért, hogy olvasgathassam a többszász "jaj milyen csodálatosan nézel ki" véleményt. Köszi, de ezt élőben is gyakran megkapom, itt most nincs rá szükség. Én csak választ akartam a kérdésemre, amit részben meg is kaptam, legalábbis leszűrtem a tanulságot.
2011. okt. 23. 11:22
 143/148 anonim ***** válasza:
100%

Igen a tanulság: Hogy kamuzol össze vissza. Okos vagy hogy leszűrted bár jó sokáig tartott.


A 17 éves húgom jobban néz ki mint te. De persze képet nem fogok feltenni róla mert nem akarok dicsekedni főleg mással nem. Meg úgyis megkapja a sok dicséretet az életben, ÁM ennek ellenére senki se meri megközelíteni kivétel persze amikor dicséretet,bókokat kap, de az nem számít.


Igazából ez úgy szokott lenni hogy pl megyünk tescoba vásárolni, és akkor húgomhoz oda rohan egy srác "jóól nézel ki sziiaaaa" és már csak a távolból hallatszik az egyre halkuló szia mert a srác elrohan annyira megijedt tőle.

2011. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/148 anonim ***** válasza:
Felölem-.-" Nekem akkor se jönnél be. Leírtam okát, de mégegyszer leírom, ha gondolod. Nagyképű vagy akkor is, ha tényleg csinos vagy, ez mit sem változtat:) Sem külsőben, sem belsőben nem vagy jó:D Anyáddal szívesebben összejönnék mint veled!:)
2011. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/148 anonim ***** válasza:
62%

ugyanmár :D

nem vagy te olyan okos,mint amilyennek hiszed magad,tök lejön a monológjaidból,h lelki sérült vagy.

nekem nem kell bizonyítani semmit. csak mondtam,h ez így nagy kamunak tűnik.

de tudod átverhetted itt az embereket,de magadat nem tudod. magányosan fogod leélni az életedet

2011. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/148 anonim ***** válasza:
79%

És te nem találsz párt?

Vagy mi a problémád?

Nem hívott még fiú hogy találkozz vele?

2011. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/148 anonim ***** válasza:

asszittedmi:D


szánalmasqva

2011. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/148 anonim ***** válasza:
100%
vegyél vissza az arcodból, akkor lehet közelednek majd feléd
2011. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!