Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szép vagyok, hogy félnek megközelíteni a fiúk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit beképzelten hangzik, de nem vagyok az. Anyukám mondta, hogy ez lehet az oka. Meg sokan mondják, hogy milyen szép vagyok. Mit csináljak, hogy ne tartsanak olyan elérhetetlennek? Nem vagyok az a kezdeményező típus...


19/L


2011. jún. 25. 21:36
 101/148 anonim ***** válasza:
100%

Látszólag nem,de ide illik egy temetői sir felírat:

Mondtam,hogy beteg vagyok...

2011. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/148 anonim ***** válasza:
100%

talán te vagy?:

[link]


mert ő pl eléggé hasonlít az általad linkeltre.

2011. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/148 A kérdező kommentje:
Nem talált :D
2011. jún. 28. 20:09
 104/148 anonim ***** válasza:
100%
de mutass már képet akkor, mikell cserébe aranybogaram?:D
2011. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/148 A kérdező kommentje:
Nem szeretném egy képpel mégjobban felkorbálcsolni a kedélyeket:)
2011. jún. 28. 20:12
 106/148 anonim ***** válasza:
100%
miér nem? annyira boldog lenne mindenki.
2011. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/148 anonim ***** válasza:
100%

Képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet, képet...


/őrjöngő tömeg/

2011. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/148 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az tényleg jó lenne., Végre lehullana a lepel a hercegnőről .^:
2011. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/148 anonim ***** válasza:
78%

"Ha problémáid vannak a párkapcsolatodban az lehet, hogy belőled fakad."

Jaj hogy most te mennyire megnevetettél:) Éppen mire gondoltál ezzel? Nem kell megsértődni, azért mert nálad vannak a bajok! Képzeld az biztos belölem fakad mikor még nem is ismer, de első szava: kép? Megmutatom és ő: bocsi nem vagy az esetem. Na ez biztos belőlem fakad ugye? Talán átlagosként nekem könnyebb erre gondoltál? És ha nem könnyebb akkor én tehetek róla ugye erre gondoltál? Kösz a diagnózist miss Sigmond Freud. Érdekes módon akik ismernek azok szeretnek velem beszélgetni és értékelnem bennem olyan dolgot ami ritka jellem. Nagyon tévedsz, ha azt hiszed, hogy velem baj van. Hát nem. Szépeknek könnyebb a dolga ezt jól tudom. Csak akkor nehezebb amikor elutasítjátok az ismerkedést! Hidd el kisangyalka többen érdeklődnének utánad csak te a szőke herceggel állsz szóba. Ne mond nekem, hogy egyetlen egy se érdeklődött még írántad....Én is írtam, de te a netre fogtad, hogy ott nem akarsz. Hát akkor fogd amire akarod így nem is csoda, hogy nehéz dolgod van:) A végén megsajnállak, hogy szép vagy:) Nem a külsőddel van a baj, hanem a belsőddel!

2011. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/148 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, olyan jót nevettem... és érdekes, hogy az én felvetésemre egyszer sem válaszoltál, mert túl logikus.


Mellesleg én sem tartozom a csúnya lány kategóriába, érdekes mód vannak is udvarlóim. Heti 5-6 érdeklődő biztosan akad.

És hogy miért? Mert barátkozom. Ismerkedek, beszélgetek emberekkel, és ez felbátorítja a fiúkat. De volt már, hogy a semmiből jöttek kezdeményezni. Simán csak ültem a buszon és beült mellém egy srác, és elkezdett velem beszélgetni. De neten is jönnek ismerkedni velem, fb-on ismeretlenek írnak levelet...stb. Párom ennek ellenére nincs, mert egyikben sem találtam meg azt, amit úgymond keresek. De most akkor én szerinted csúnya vagyok, mert vannak udvarlóim? =)Érdekes logikád van, ha így hiszed. Egyszerűen zárkózott, és önhitt vagy ahhoz, hogy leengedj egy kicsit és ismerkedést kezdeményezz, holott tudod, hogy félnek tőled. Ha ennyire nem akarsz tenni saját magadért, akkor nagyon sokáig fogsz egyedül szenvedni. Nem azt mondom, hogy startolj rá a pasikra, de nyitni, és bátran ismerkedni nem egy olyan dolog, amivel könnyűvérűvé tituláltatnád magad.

Én is elvárom, hogy egy kapcsolat a pasi kezdeményezésével kezdődjön, de erre rá is kell venni őket ;) Te meg... ezt sem teszed. =)

2011. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!