Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat hiánya és szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat hiánya és szex hiánya miatt depressziós lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már nagyon rég nem volt kapcsolatom , sem párkapcsolat, sem szexuális, és már annyira megvisel a dolog, hogy súlyos depresszióba estem, többek közt bezárkóztam a szobámba, nem is kelek fel szinte egyáltalán az ágyból, nem kommunikálok, nem eszek, nem csinálok semmit egész nap, és nagyon borús a hangulatom. Persze ilyen állapotban ismerkedni is nagyon nehéz , szóval ez egy ördögi kör, amiből nehéz kitörni. Volt már valaki hasonló helyzetben ? Vagy hallott vki már hasonlóról ? Sztek, hogy lehetne ezt a helyzetet megoldani ? Várom a válaszaitokat, mert most nagy szükségem van rájuk. Köszi!
2011. júl. 5. 21:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem vigasztal ,de én most legszivesebben felköltöznék a Holdra,annyira padlón vagyok,de nem hagyom el magam.Nekiálltam felújítani az autóm,azt csinálgatom,holott inkább felgyújtanám,de leköt.Van egy kutyám,vele foglalkozok és már alig várom hogy reggel bemehessek dolgozni egy hét szabi után!Felkelek és csinálom a kis dolgaimat,ha befordulnék rosszabb lenne!
2011. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat. Az a gond, hogy nem nagyon tudok belefogni semmibe, mert annyira nem tudok másra koncentrálni. Elkezdek vmit csinálni, és 5 perc múlva már le vagyok fáradva. Meg a másik gond az, hogy ahol most vagyok a szüleimnél, szinte teljesen ismeretlen számomra, mivel 6 évet éltem külföldön, és teljesen kiestem az itthoni életből. Párszor próbáltam elmenni régi ismerősökkel ide-oda, de annak az lett a vége, hogy folyamatosan kérdezgették, hogy "rosszul érzed magad", "van valami gond", "miért vagy ilyen szótlan", "nagyon megváltoztál", "nagyon rossuul nézel ki",és ettől nagyon kellemetlenül telt az este...
2011. júl. 6. 00:14
 33/37 anonim ***** válasza:
El kellett volna nekik mondani hogy mi a gond!
2011. júl. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

"olyan sápadt vagy..iszol te eleget?"


:D:D:D

2011. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Teljesen olyan mintha a saját írásomat olvasnám:/ Nállam is ugyanez van, egyszerűen már antiszociális lettem, kedvem sincs kimenni, mindenhol szarul érzem magam, ha találkozok az ismerőseimmel...köztük is csak feszengek, semmit sem tudok élvezni...és nemtudom mit tegyek, így senkinek sem kellek:/ Egy barátnő megoldana mindent, de hiába...így??
2011. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Csak ez egy ördögi kör: nincs barátnő,jönnek a gondok/ha jönnek a gondok, nincs barátnő. Gordiusi csomó, feloldhatatlan...
2011. júl. 14. 23:06
 37/37 anonim válasza:
Lett megoldás?
2013. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!