Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat hiánya és szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat hiánya és szex hiánya miatt depressziós lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már nagyon rég nem volt kapcsolatom , sem párkapcsolat, sem szexuális, és már annyira megvisel a dolog, hogy súlyos depresszióba estem, többek közt bezárkóztam a szobámba, nem is kelek fel szinte egyáltalán az ágyból, nem kommunikálok, nem eszek, nem csinálok semmit egész nap, és nagyon borús a hangulatom. Persze ilyen állapotban ismerkedni is nagyon nehéz , szóval ez egy ördögi kör, amiből nehéz kitörni. Volt már valaki hasonló helyzetben ? Vagy hallott vki már hasonlóról ? Sztek, hogy lehetne ezt a helyzetet megoldani ? Várom a válaszaitokat, mert most nagy szükségem van rájuk. Köszi!
2011. júl. 5. 21:46
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Barátok= egyenlő ismerősök. Olyan emberek akikkel véletlenül találkozol az egyetem büféjében és 5 percet beszélgettek. De igazi barátaim, akikkel szorosabb kapcsolatban lennék, nincsenek.
2011. júl. 5. 22:31
 22/37 anonim ***** válasza:
Hát..nálam egy barát nem egyenlő egy ismerőssel,de ezen nem fogunk összeveszni..
2011. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Részletkérdés... POntatlanul fogalmaztam... A lényeg nem ezen van...
2011. júl. 5. 22:35
 24/37 anonim ***** válasza:
Ismét mondom,nehéz lesz így,de gondolj abba bele,ha bezárod magad és csak fekszel egész nap és sajnálod magad ,ez csak rosszabb lesz!Fel a fejjel és próbálj meg élni!Tudom,könnyű ezt mondani,de senki nem fog bekopogni a szobádba ,hogy leszel-e a barátja,pasija!!
2011. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Figyelj..lehet hogy egy kicsit durván fog hangzani,tényleg nem kötözködésből,de az a Te legnagyobb bajod,hogy semmi dolgod az ég világon.Nincsen napi programod,nem kell sehová menned,nem tudod értelmesen elfoglalni magad,tehát túl sok időd marad "agyalni".

Majd ha (remélem minnél később) rá leszel szorulva,hogy pénzt is keressél,minden meg fog változni.

2011. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Eddig is voltak hosszú nyaraim, amikor nem volt programom, és akkor még sem volt hasonló jellegű problémám. És ha vmi kisebb gáz is volt,akkor fel tudtam állni, de most tényleg azt sem tudom megoldani, hogy normálisan táplálkozzak...
2011. júl. 5. 22:45
 27/37 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,én is inkább éhenhalok,ha nem teszik elém a kaját...

De előbb utóbb fog történni olyan dolog,ami miatt kénytelen leszel barátokat szerezni (születésnap,esküvő stb stb..)

2011. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Nagyon elhagyod magad=sajnálod magad hogy te milyen szerencsétlen vagy!Nem szabad!Csinálj magadnak programot,szedd össze magad és menj sétálni stb!
2011. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Hát nekem is vannak ilyen napjaim. amikor behuzom a sötétitőt és csak fekszem meg alszom ha tudok kb....

Semmi élet kedvem... Alig járok szórakozni. Nem érdekel semmi és senki. Nem szivesen beszélek a tesómmal sem. Ilyenkor legszivesebben eltünnék.... Viszont vannak jobb napjaim is. Szerintem nyugodj meg :) Lesz jobb is még :)

Probálj pozitivan gondolkodni. Én ha rossz kedvem van valami vidám filmet megnézek vagy olvasok az lefoglal és nem gondolok rossz dolgokra :)

21/L

2011. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb szerintem is, hogy irány egy közösség!

Volt olyan időszakom, amikor még mélyebben voltam, mint Te!

Remélem "egyéb" egészségügyi problémád nincsen, és nem az tart vissza.

Simán attól is bezárkózhatsz, hogy nem érnek ingerek.

Társas lények vagyunk, kell emberek közé mennünk, hogy egy kedves mosoly, néhány jó szó amit kapunk és adunk visszaadja az életkedvünk!


Az elején nehéz kimenni, mert rabja lettél a búskomorságnak, ezért akármennyire is nehéz indulj el.

Amikor találkozol kedves emberekkel, barátokra lelsz és újra kisüt" a nap is ;)

Találj egy hobbit! Én szurkolok Érted! ;)

2011. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!