Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat hiánya és szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat hiánya és szex hiánya miatt depressziós lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már nagyon rég nem volt kapcsolatom , sem párkapcsolat, sem szexuális, és már annyira megvisel a dolog, hogy súlyos depresszióba estem, többek közt bezárkóztam a szobámba, nem is kelek fel szinte egyáltalán az ágyból, nem kommunikálok, nem eszek, nem csinálok semmit egész nap, és nagyon borús a hangulatom. Persze ilyen állapotban ismerkedni is nagyon nehéz , szóval ez egy ördögi kör, amiből nehéz kitörni. Volt már valaki hasonló helyzetben ? Vagy hallott vki már hasonlóról ? Sztek, hogy lehetne ezt a helyzetet megoldani ? Várom a válaszaitokat, mert most nagy szükségem van rájuk. Köszi!
2011. júl. 5. 21:46
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Hát kimennék az utcára, de annyira padlón van a kedvem, hogy még felöltözni sem tudok... Komolyan, mintha beteg lennék...Nagyon fura érzés... Előbb vhogy a motivációmat kéne visszaállítani, és utána esetleg menne a dolog...
2011. júl. 5. 22:14
 12/37 anonim ***** válasza:
22:13 Ezt a problémát csak egy kapcsolat tudná megoldani, tudom, mert nekem is ez a problémám. Kizárólag ez hiányzik a boldogsághoz.
2011. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
36%
És(ha nem sértelek meg) miből élsz?
2011. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Pihend ki magad és amikor már elég erős vagy akkor menj el valahova ahol még jobban fel tudsz töltődni és csak ezután menj emberek közé.
2011. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős a dolog :S 2 hónapig ágyban fekvő "beteg" voltam, ugyan ezekkel a gondokkal. Nem tudom mikor lábaltam volna ki belőle, de mivel iskolába jártam, az ottani barátaim kirángattak. (szeptembertől, addig a nyarat végigfeküdtem. Te jársz suliba? Vagy dolgozni?Vagy mit csinálsz? Az már nagyon jó, hogy felismered, hogy gond van, ez már haladás.Vannak barátaid? Családtagok? Ők mit szólnak ehhez?
2011. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
22:18 Pont kötözködésre és irigykedésre van szüksége a kérdezőnek... Grat az empátiádhoz!...
2011. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Na jó, ez kezelendő depresszó. Orvos.


Egy egészséges ember nem másba kapaszkodik mint mankóba, hanem független fél a kapcsolatban. Így nem leszel képes felnőttként viselkedni, és a párod nem lesz a mamád, hanem egy idő után nála is betelik a pohár.

Attól nem fog megoldódni a probléma hogy valaki más nyakába öntöd.

A te ganéd, neked kell ellapátolni, hogy tisztán láthass.


Szóval tehát. Mindketten. Tessék megoldani. Az önértékelési. És lelki. Problémákat.

Ha kell, szakemberrel, ha kell jóbaráttal, de úgy tűnik segítség kéne.

2011. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Most dpilomáztam, úh. most nem csinálok semmit. Elvileg még a szüleim tartanak el. De ők nagyon elfoglaltak, szóval egész nap egyedül vagyok, a tesóm, akivel még tudok értekezni egyetemen külföldön. Barátaim pedig egyáltalán nincsenek. Jelenleg legalábbis... És akik már benne voltatok, hogyan jöttetek ki belőle ?
2011. júl. 5. 22:23
 19/37 anonim ***** válasza:

22:10 A kérdező kommentje:

ÉS a pszichomókus segített kedves utolsó... Mert a barátaim szerint nem több mint kuruzslás...


22:23 "Barátaim pedig nincsenek"..


Én kérek elnézést,de már azt sem értem,amit eddig értettem.:S

2011. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Én egy-egy szakítás után éreztem magam így,de néha most is rámtör a magány,de nem csinálok semmit,várok és élem az életem!"Agyturkásznál" is voltam régebben ,de felidegesített hogy baromira nem érdekli az én bajom,ez csak a munkája így barátokra támaszkodtam,de az sincs, nagyon nehéz lesz.Próbál meg élni és ne zárkózz be és a legváratlanabb pillanatban,mikor már el is felejted hogy mi van,akkor jön össze majd valami!:)
2011. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!