Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátom elmegy a haverjával koncertre ahelyett, hogy velem lenne?

Figyelt kérdés

Fontos hozzátenni, hogy ritkán tudunk találkozni, és minden alkalmat meg kell(ene) ragadni ugyebár arra, hogy együtt legyünk. Most pedig együtt tudnánk, de elmegy 3 napra valami koncertre, vagy fesztiválra. Tudja, hogy zavar, és azt mondta, hogy nem fogja lemondani...


Szerintetek ez azt jelenti, hogy fontosabb neki a haverja meg az a fesztivál?


2011. júl. 28. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hívd fel és mond meg neki hogy ne menjél mert hülye p*csa vagyok és szerintem neked nem lehet magánéleted.


Vagy?!?!?: menjél el te is bulizni a barátnőiddel?

2011. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 szamóca.. ***** válasza:
79%

ahj hiszti.

ez az, neharagudj. a barátod nagy ritkán aztm ondja hogy inkább máshova menne, ami teljesen normális, és egy kiegyensúlyozott, hosszútávú kapcsolathoz nélkülözhetetlen dolog, erre te belelátod azt hogy megcsal, és egyéként is ha nem is nővel megy, akkor is hogy képzeli. az embereknek kell némi szabadidő, kell néha egy-egy koncert, igen, a párjuk nélkül.

2011. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
100%
Tökre megértelek, mert én is ilyen önző vagyok, de sajnos az a helyzet, hogy nekünk kell változni. Az én pasim is épp a haverjaival lóg most, de kezdek rájönni, hogy lehet ilyenkor is mosolyogni.:)
2011. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly énis elemntem a fesztiválra 4 napot, és őszintén szólva nem érdekelt hogy a barátnőm nem akart jönni.(nemis tudott volna anyagi okok miatt és a szülei sem engedték volna el szerintem) De fesztivál egy évbe egyszer van, azt a 4napot meg barátnőm is kibírta. Szerintem nyugodj meg, hadd menjen a haverjaival lazítani egy kicsit!
2011. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 A kérdező kommentje:
De én vele szeretnék lenni, nem a barátnőimmel...
2011. júl. 28. 20:19
 16/76 anonim ***** válasza:
71%
De ő meg szeretne elmenni bulizni?Mit nem lehet felfogni ezen:POOOOSADpáASFiASFDkASHJDjkKASF
2011. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 A kérdező kommentje:

Igen, csak ha most nem találkozunk, akkor csak két hé múlva fogunk tudni. :S

Pl ma sem írt még egy sms-t sem, hogy mi van vele.


Egyébként tegnap este e-mailben eléggé összebalhéztunk ezek miatt, hogy inkább odamegy, mint velem lenne, és bár a végén kibékültünk, azóta nem jelentkezett. :S

Meg azt írta tegnap, hogy neki hosszabb távon erre nincs szüksége, hogy folyton hisztizzek meg "gondolatrendőrséget" is üzemeltessek stb. :S

Bár, ismétlem, a végén kibékültünk, de eléggé "leordított" írásban... Talán most mondta ki azokat, amiket gondol valójában. :S És azt írta, hogy ha szakítok vele, akkor is elmegy. :S

2011. júl. 28. 20:23
 18/76 anonim ***** válasza:
71%

Tudod van egy mondás.


"Ha szeretsz valakit,engedd el"


Amiket te itt összeirkálsz úgy látszik nem szereted eléggé.

2011. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 A kérdező kommentje:
De miért nélkülem akar menni?! Ez az, amit nem tudok felfogni!! És még úgy csinál, mintha ez valami baj lenne, mármint, hogy menni KELL arra a fesztiválra, mert hogy a haverja már előre lefoglalta, és azt is mondta amúgy, hogy ha nem foglalta volna le a haverja, akkor lemondta volna miattam, de mivel már ki van fizetve, ezért megy. Na én meg ezt nem hiszem el neki, szerintem ez csak duma a részéről és még ő az áldozat, mi...
2011. júl. 28. 20:26
 20/76 anonim ***** válasza:
100%
Én sem írtam 4nap alatt semmit amíg feszten voltam, pia, buli, koncertek ezerrel, aludni se nagyon volt időm. Ne aggódj szerintem, ezt ha hazajött meg fogja bánni amiket mondott
2011. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!