Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátom elmegy a haverjával koncertre ahelyett, hogy velem lenne?

Figyelt kérdés

Fontos hozzátenni, hogy ritkán tudunk találkozni, és minden alkalmat meg kell(ene) ragadni ugyebár arra, hogy együtt legyünk. Most pedig együtt tudnánk, de elmegy 3 napra valami koncertre, vagy fesztiválra. Tudja, hogy zavar, és azt mondta, hogy nem fogja lemondani...


Szerintetek ez azt jelenti, hogy fontosabb neki a haverja meg az a fesztivál?


2011. júl. 28. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:
Még nem ment el, ez majd csak most lesz.
2011. júl. 28. 20:30
 22/76 szamóca.. ***** válasza:
81%

jesus christ, te nem vagy normális.

hát naná hogy nem kell neki ez hosszú távon, nézz már magadra, v csak olvasd el amiket ide irogattál. a haverja kifizetett neki x ezer forintot egy fesztre, amire volt kedve menni. de TE naccságosasszony, kitaláltad h inkább mégis legyen veled, ám ő nem akart s.gget csinálni a szájából, és kib*szni egy barátjával azzal, hoyg elküldi őt egyedül, erre te felháborodtál, és mint valami rossz börtönőr hisztérikus rohamban törtél ki, és leszidtad. hát örülj neki hogy még nem hajtott el, én már megtettem volna.


egyébként meg vedd észre magad: egész este itt is, mindenki azt mondja hogy te vagy a h*lye. akkor pedig lehet van benne valami, és ne kezdj még egy hozzászólást ilyen "DEHÁT" "denemértiteeekkk?" "DEEE" nincs de. neki volt igaza, ennyi.

2011. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
79%
Egy hülye hisztis p.i.c.s.a vagy! Miért ne mehetne el arra a fesztiválra? Egy évben egyszer van ilyen és a te hülyeséged miatt várjon még egy évet? És még neked áll feljebb? A jó kapcsolat azon múlik, hogy mindkét fél enged! Ebben te engedsz, másban ő fog engedni. Lehet neki is lesz olyan alkalom mikor te hiányozni fogsz neki, mégsem fog sírni egész nap , mert örül hogy jól érzed magad a barátnőiddel. 17/L
2011. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 szamóca.. ***** válasza:
71%

főleg ha mondjuk a szigetről vann szó, a potom negyvenezres jegyárral.

oh, ilyenkor örülök hogy nem vagyok pasi.

2011. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
71%

"De miért nélkülem akar menni?!"


Te írtad, hogy nincs pénzed rá! Akkor meg ha akar ha nem te nem fogsz elmenni vele!

2011. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:

DE akkor ne játssza legalább a mártírt, hogy ő amúgy lemondta volna, ha nem lett volna lefoglalva, egyebek... Ráadásul saját magát cáfolta meg, mivel azt mondta, hogy amúgyis elmenne. Össze-vissza beszél. :S


Egyébként attól is félek, hogy mi van, ha becsajozik ott. :S


Amúgy én 21 vagyok, ő 29.

2011. júl. 28. 20:41
 27/76 anonim ***** válasza:
71%
Ez van ha egy éretlen (de magát koránál jóval érettebbnek képzelő lány) egy felnőtt emberrel randizgat.
2011. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 szamóca.. ***** válasza:
71%

nincs DE. nem érted????

a pasid el akart menni. megvették a ki.... szval megvették azokat a bugyuta jegyeket. Erre te behisztiztél, és szerencsétlen gyerek, ha ezt tudta volna inkább eszébe se jut elmenni, mert ő maga sem gondolta hogy ekkora hisztis p*na a barátnője =( ennyi.

2011. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
79%

a bizalom alapvető hiánya.

valld be magadnak. csak azért nem akarod hogy elmenjen, mert ettől rettegsz, hogy becsajozik. és miután összevesztetek, most még jobban.

gondolkodj el azon, hogy mondtam hogy hosszútávon nem kell ez neki. vajon miért?

mert apróságokért hisztizel? mert nem bízol benne? mert kisajátítod, és megfojtod a ragaszkodásoddal?

2011. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 A kérdező kommentje:

Már mondtam, hogy nem tudunk egyelőre az év minden napján együtt lenni, ezért azt a keveset is meg kéne becsülni, nem?? Amúgy tegnap írtam neki, hogy részemről vége, ő meg beletörődött a végére, látszik, ennyit számítok neki...

Amúgy azóta már írt egy sms-t, hogy mindjárt hazaér, és ír e-mailt. Kíváncsi vagyok, mivel fog megint előállni...

2011. júl. 28. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!