Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátom elmegy a haverjával koncertre ahelyett, hogy velem lenne?

Figyelt kérdés

Fontos hozzátenni, hogy ritkán tudunk találkozni, és minden alkalmat meg kell(ene) ragadni ugyebár arra, hogy együtt legyünk. Most pedig együtt tudnánk, de elmegy 3 napra valami koncertre, vagy fesztiválra. Tudja, hogy zavar, és azt mondta, hogy nem fogja lemondani...


Szerintetek ez azt jelenti, hogy fontosabb neki a haverja meg az a fesztivál?


2011. júl. 28. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
77%
Te egy önző banya vagy és ezt én mondom lányként!!!!!!!!Meggyőzni nem próbállak meg mert a nagy egódtól nem tudsz magadba nézni csak fújod a saját mottód a másikat meg sem hallgatod csak neked lehet igazad és még hisztis is vagy!!!!!!!De persze a kedves párod sem sajnálom tudod miért mert aki összeáll ilyen nővel és nem hagyja ott az meg is érdemli!!!!!!!!Minek sajnáljuk az ő döntése volt h veled járjon és nem hagyott ott!
2011. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
77%
Én nem mondom h mártír de felfogtuk mi a szitu és ez önzőség nem szereted te őt annyira te inkább birtokloni akarod őt csak nehéz a felfogásod és nem bírod belátni!
2011. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
100%

Írtad, hogy keveset vagytok együtt, de szerintem kellenek azért neked is olyan programok amikor egy csajos estét csináltok és a pasidnak is kell olyan amikor a haverjaival van, nah ez most egy ilyen alkalom...

Nem jelenti azt, hogy fontosabb neki a haverok meg a szórakozás csak elszeretne menni egyet bulizni a haverokkal ennyi...

Én csajként mondom, hogy nem kell mindig minden programot együtt csinálni, mert nem vagytok összenőve, a baj ott kezdődik, ha már mindent külön csináltok, de ez még ahhoz semmiség!

Próbáld elfogadni a helyzetet, mert egyik pasi sem tolerálja az ez miatt csinált hisztit! :)

2011. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
82%
másfél hónapja vagytok együtt,és te mered verni a hisztit h mondjon le egy olyan fesztivált amire a jegyek már lehet akkor le voltak foglalva amikor még együtt sem voltatok???hát gratulálok.nem is tudom mit képzelsz te magadról!!!
2011. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
71%

b_szdmeg :DD

21 éves vagy, de egy 13 éves szintjén működsz a "párkapcsolatodban". Esküszöm, baromira sajnálom csóri srácot, hogy ennyire beletalált egy ilyen szenny embert. Ilyen "nő" egyszerűen nem létezik. Érted és akkor nekem nincs barátom, áhh...

amúgy totálisan egyetértek szamócával. én sem tudtam volna jobban leírni.

2011. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim válasza:
Pasim többször is megy a nyáron nélkülem haverjaival több napra bulizni, ebből csak egyszer megyek el velük egy napra mert nem akarom őket zavarni :D én megbízok benne és elfogadom h neki is magánélete. Nem értem miért ne lehetne a haverjaival... ebben nincs semmi. 3 nap alatt nem fog megcsalni. Bízni kell benne és engedni. Én is engedek. Igaz kevés ideje vagyunk együtt 1 éve... és még csak nem is veszekedtünk :) a szakítás meg pláne fel se merült. A bizalom a jó kapcsolat titka
2019. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!