Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátom elmegy a haverjával koncertre ahelyett, hogy velem lenne?

Figyelt kérdés

Fontos hozzátenni, hogy ritkán tudunk találkozni, és minden alkalmat meg kell(ene) ragadni ugyebár arra, hogy együtt legyünk. Most pedig együtt tudnánk, de elmegy 3 napra valami koncertre, vagy fesztiválra. Tudja, hogy zavar, és azt mondta, hogy nem fogja lemondani...


Szerintetek ez azt jelenti, hogy fontosabb neki a haverja meg az a fesztivál?


2011. júl. 28. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
56%
*mondta
2011. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 A kérdező kommentje:

Én is felnőtt vagyok...


Nem értem, miért ő a mártír itt is. :S

2011. júl. 28. 20:48
 33/76 anonim ***** válasza:
71%

ha jól értem, dühből, és smsben szakítottál vele.

nah, ha valaki engem így dobna ki, örülnék is neki, hogy nem egy ekkora tapló a párom.

távkapcsolat? ezt vállaltátok. tudom milyen. meg azt is, milyen amikor egy találkozó kimarad. de ha le voltak foglalva a jegyek, akkor valszeg tudtál róla hogy megy. már legalább... 1-2 héttel előre

2011. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 A kérdező kommentje:
Meg az is zavar, hogy amíg ő ott bulizik, én itthon fogok gubbasztani. :S Biztos, hogy eszébe sem fogok jutni egyszer sem. :S
2011. júl. 28. 20:49
 35/76 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy kor alapján már elmúltál 18, de felnőttnek maximum emiatt hívhatunk. A hozzáállásod egy 14 éves hisztis kislányé. Van egy pasid aki évente 1szer elmenne egy fesztiválra, erre vered a hisztit. Próbál megbékíteni, emiatt talán még ki is talál valami sztorit, hogy egyszerűbb legyen feldolgoznod (azt amit minden normális ember rögtön elfogadna), erre tovább kötözködsz. Majd miután MINDENKI közli veled, hogy a srácnak van igaza csak tovább úszol szemben az árral.


Téged senki se fog meggyőzni, a pasiddal szerintem szakíts, és keressetek mindketten egy hozzátok jobban illő párt. Boldogabbak lesztek.

2011. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
79%

barátnők... tartsatok csajos estét, pizsipartyt... filmnézős körömlakkos hülyeséget, vagy menj el te is bulizni, és érezd jól magad.

párkapcsolatban élő emberként egyedül már nem is tudod jól érezni magad?

2011. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
71%
Egyre gyanúsabb amúgy, hogy ez egy kamu kérdés, ilyen "nő" nincs:D
2011. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:

Nem tudtam róla! Mert állítólag ő sem tudott róla, hogy most lesz, mert azt hitte, hogy később és úgy volt vele, hogy ráér később szólni, mert tudta, hogy hisztizni fogok miatta. Szép hozzáállás. :S

Csak a haverja közben mindent elintézett neki.

2011. júl. 28. 20:52
 39/76 A kérdező kommentje:

Akkor ugye, hogy szerintetek is csak kitalálta, hogy amúgy lemondta volna?


Meg a szememre vetette, hogy már mennyi dolgot lemondott miattam szó nélkül, azonnal stb. Holott nem is szólt egyikről sem, hogy mi van, elmondása szerint azért, mert nem tartotta fontosnak, nem akart ezzel hozakodni, hogy na, ő lemondja miattam, hanem nem is szólt róluk. De most igen. Ha annyira nem bánná, nem hozta volna fel őket.

2011. júl. 28. 20:56
 40/76 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nem akar szakítani, mert nagyon szeret.
2011. júl. 28. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!