Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátom elmegy a haverjával koncertre ahelyett, hogy velem lenne?

Figyelt kérdés

Fontos hozzátenni, hogy ritkán tudunk találkozni, és minden alkalmat meg kell(ene) ragadni ugyebár arra, hogy együtt legyünk. Most pedig együtt tudnánk, de elmegy 3 napra valami koncertre, vagy fesztiválra. Tudja, hogy zavar, és azt mondta, hogy nem fogja lemondani...


Szerintetek ez azt jelenti, hogy fontosabb neki a haverja meg az a fesztivál?


2011. júl. 28. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
71%

véletlenül sem próbáltad még magad a helyébe képzelni, mi???

Én is távkapcsban élek, és már nem egyszer fordult elő, h a barátaival volt, holott találkozhattunk volna, és ugyanígy fordítva is: volt h én halasztottam el a találkát a barátnőim miatt.

Ettől függetlenül még ugyanúgy szeretjük egymást mint az elején - 3 hónapja vagyunk együtt, és vagy 10-12szer ha találkoztunk össz.

TOLERANCIA. ez itt a kulcsszó. Meg sok-sok empátia, türelem és bizalom.


17/L

2011. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 A kérdező kommentje:

Arra mit mondanátok, hogy ilyenkor meg szabaddá tudja tenni magát, máskor meg nem???


Neki szerintem ez többet számít, én meg nem vagyok lábtörlő, hogy akkor ugorjak, mikor szexelni akar, meg eszébe jutok, hogy hoppá van egy barátnője is...


Engem nem érdekel tovább, ha nem akar szakítani, akkor ne szakítson, és szakítok vele és kész.

Menjen ahová akar, nem érdekel.

2011. aug. 3. 19:39
 63/76 anonim ***** válasza:
71%
Egy fesztivál más. Igen, ha pl dolgozik, stb, akor könnyebb elintézni egy egyszeri alkalmat, mint rendszeresen szakítani rád időt. Ne várj már le mindent tőle, mikor látványosan nem teszed élvezetesé az együtt töltött időt - legalábbis, ha olyankor is a hisztijeidet nyomatod, szerintem más se akarna látni, csak, ha már nagyon viszket a farka... -.-"
2011. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem szeret eléggé. Minden fontosabb neki. De mindegy, mert már nincs barátnője!

Holnap meg is írom neki.


Kíváncsi vagyok, ha vége ennek a feszkónak, hogy fogja értékelni, megérte-e az, hogy cserébe elveszített engem.

2011. aug. 3. 19:55
 65/76 anonim ***** válasza:
71%
Mindenképpen jobban jár a srác, szerintem jól döntöttél. :)
2011. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 A kérdező kommentje:
Én járok jobban, hidd el. :)
2011. aug. 3. 20:02
 67/76 anonim ***** válasza:
71%
már sajnálom a következő áldozatodat...
2011. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
77%

Már várom a kérdést ha együtt leszel az új pasiddal:


"Az normális, hogy levegőt vesz ahelyett, hogy velem törődne?"

2011. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 A kérdező kommentje:

Amúgy nem kellene mártírt csinálni belőle, hogy ő a szenvedő áldozat, aki semmiről sem tehet... Már eleget tett azért, hogy ide jutottunk. Magára vessen.

Ha az fontosabb, akkor ennyi.

2011. aug. 3. 20:14
 70/76 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értitek???


Alig tudunk találkozni, nem is tudom, mikor lenne legközelebb megint alkalmas, most pont megfelelő lenne minden szempontból, erre azt választja helyettem..

2011. aug. 3. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!