Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? SEGÍTSÉG szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SEGÍTSÉG szerelmes vagyok

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagyok és szerelmes egy 22 éves srácba!!ő itt dolgozik nálunk pincér!!!amikor megláttam mar abba a pillanatba megtetszett ő is szok rám mosolyogni !és mostanában igen nézeget!!mit csináljak?
2011. aug. 5. 16:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
9%
Dugasd meg magad vele a konyhában.
2011. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:
Nem lehettek enyire bunkók én normális válaszokat vártam és nem vagyok p*csa és nem akarom magam megd*gatni!nem akarom elveszteni a szuzessegem csak azt akarom hogy ne tetszen nekem valahogy el akarom felejteni!!!!!!
2011. aug. 5. 16:34
 13/63 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nehéz.. de akkor próbálj kevesebbet a közelében lenni, ha rádmosolyog fordulj el, legyél elutasító. Hátha rájön, hogy ez így nem oké.
2011. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
DE!Lehetunk ennyire bunkók.
2011. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ végre egy normális válaszoló de ha nem nézek rá Akk meg szólít és olyat kérdez amire válaszolni kell pl:szomjas vagy v unatkozol?menyi az idő ?
2011. aug. 5. 16:40
 16/63 anonim ***** válasza:
Akkor mondd mindenre hogy "nem, köszönöm", ha még ezek után is szólongat akkor lehetsz bunkóbb és mondj csak annyit hogy "nem". De szerintem nincs olyan ember a földön, aki a folytonos nemköszönömök után még rászállna valakire :D
2011. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
Mindig ezt mondom de mar szeptember óta napi szinten ezt kerdezgeti anyámnak is mondtam de nem érdekli mert egy olyan pincert nem lehet kirúgni aki tud angolul németül spanyolul és franciául !!
2011. aug. 5. 16:47
 18/63 anonim ***** válasza:
Akkor viszont itt jön az hogy beszélni kell vele, mondd meg neki őszintén hogy zavar a közelsége, te nem szeretnél tőle semmit és kérd meg szépen hogy hagyjon békén. (amúgy is gyökér hogy nem esett le neki, de ezt ne mondd)
2011. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
De figyelj, tényleg rossz neked ez? Szerelmes vagy és valószínűleg tetszel is a másik félnek. Nagy a korkülönbség és furcsa is lenne, de ha ő normális és ezt el tudja fogadni akkor biztos hogy el kell utasítanod?
2011. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:
Ráadásul van egy csaja !! A barátnöm szerint csak azért csinálja ezt mert észre vette hogy tetszik nekem és kedveskedni akar meg incselkedni egy kicsit !lehet hogy igaza van!
2011. aug. 5. 16:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!