Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? SEGÍTSÉG szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SEGÍTSÉG szerelmes vagyok

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagyok és szerelmes egy 22 éves srácba!!ő itt dolgozik nálunk pincér!!!amikor megláttam mar abba a pillanatba megtetszett ő is szok rám mosolyogni !és mostanában igen nézeget!!mit csináljak?
2011. aug. 5. 16:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:
írhatnátok még csak ne ilyen hülyeségeket!!!!!
2011. aug. 6. 12:09
 42/63 anonim ***** válasza:

hagyd már abba ezt a nyávogást. mit kell ezen szenvedni? tényleg ennyire primitív élőlény vagy, hogy nem tudod magadtól megoldani?


de ha ez nem elég jó válasz neked, akkor...


dugasd meg magad vele a konyhában!

2011. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem, hogy egy 22 éves úgy nézne rád, mikor még gyerek vagy. Keress veled egykorú barátot.
2011. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
Ha bármi komolyat akar tőled akkor valószínűleg pedofil.Mellesleg a törvény is bünteti.
2011. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem pedofil csak egyszerűen jól nézek ki nem tehet róla ha tetszen neki mindenki szerint úgy nézek ki mint egy 16-17éves!!!!
2011. aug. 7. 22:56
 46/63 anonim válasza:

Hát, ez nem egy egyszerű eset. Tudod, a te helyedben inkább keresnék egy fiatalabbat, mondjuk egy 14, 15 vagy 17éves srácot. De azt tudnod kell, a fejedben kell tartani mindig hogy a szerelem elvakít. Amikor szerelmes vagy, csak az a fiú jár az eszedben, senki más és azt gondolod hogy csak ő van és szebb nincs nála. Pedig van, csak hát ilyen egy érzés a szerelem.


Már sokszor voltam én is szerelmes és tudom hogy milyen, rájöttem hogy milyen "csaló érzés" is tud lenni, de szép dolog az biztos. Csak jól kell bánni vele.

2011. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim válasza:

Hát valljuk be, elég fiatal vagy, még egy kapcsolathoz is, nemhogy egy nálad 9 évvel idősebb sráchoz. Ez a korkülönbség amúgy később egészen eltörpül, de mostmég nagyon sok! Én 17 évesen jöttem össze egy nálam 7 évvel idősebb sráccal, és úgy gondolom, hogy jó volt, mert igazából nem volt köztünk különbség, hiába volt jóval idősebb, mint én... Szóval összegezve: szerelmes lehetsz, az csak gazdagítja az érzelmi világodat, és egyébként szerelmesnek lenni fantasztikus érzés! :) De ne éld bele magadat olyanba, ami még nem lehetséges, még akkor sem, ha úgy döntesz, hogy te beleugranál egy kapcsolatba, a srác nem fog veled (ki)kezdeni. (Ha belegondolsz, akkor egy 22 éves srácnak olyan igényei vannak, amire te csak 17, jobb esetben 18 éves korod után leszel kész testileg, lelkileg, érettségben!)


Remélem segítettem egy kicsit!

2011. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:
Aha csak tudod mar nagyon sokan beprobalkoztak nálam idosebb pasik mert azt hittek h 16eves vok mert hat 173cm és 64 kg vok természetes szőke hajal először ő is 14-15nek nézett de mikor megtudta h 13 vok el se akarta hinni!!
2011. aug. 7. 23:15
 49/63 anonim ***** válasza:
52%

Most jössz az "érettebb vagyok a korosztályomnál" szöveggel? Értjük, csak minket nem érdekel. És nem is ez jön le a stílusodból.


Hagyd a srácot, már kaptál pár tanácsot. Majd találsz valakit akivel kölcsönösen szeretitek egymást, ez a játszadozás semmi jóra nem vezet.

2011. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:
Én hagynám de ő de hagy enggem!!!meg amugyis tök helyes miért ne lehetne valami ha nem is szex az is elég lenne ha néha megolelne vagy megfogja a kezem !!!!!!
2011. aug. 7. 23:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!