Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? SEGÍTSÉG szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SEGÍTSÉG szerelmes vagyok

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagyok és szerelmes egy 22 éves srácba!!ő itt dolgozik nálunk pincér!!!amikor megláttam mar abba a pillanatba megtetszett ő is szok rám mosolyogni !és mostanában igen nézeget!!mit csináljak?
2011. aug. 5. 16:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
Ja akkor mindegy, tényleg túl kell rajta lépni. Mondom, add a tudtára őszintén hogy te ebbe nem mész bele, csak arra figyelj hogy ne bántsd meg.
2011. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom de most elment 8napra gorogbe a Csajával és azt mondta hogy majd hoz szép csigákat mert egy jen szép lánynak szép nagyok kellenek ezt nem tom h konkrétan a csigara értette e
2011. aug. 5. 16:55
 23/63 anonim ***** válasza:
Na, látszik hogy szexre megy..
2011. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:
Én is pont erre gondoltam!!
2011. aug. 5. 17:05
 25/63 A kérdező kommentje:
Mármint nem a szexre hanem arra. H ő azt akarja!!
2011. aug. 5. 17:06
 26/63 A kérdező kommentje:
Má akkor furcsa volt mikor azt mondta h mien jó feleseg lenne belőlem !!!!
2011. aug. 5. 17:15
 27/63 anonim ***** válasza:
Jaj, már... nem kell álmodozni. Ebből a világon semmi sem lesz! Max. életed legnagyobb baklövése, ha nem vigyázol! Kerüld és gondolkodj más dolgokon, ez mér baromira korai!
2011. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad vele a konyhában.
2011. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:

Teremts megfelelő környezetet, hangulatot.

Menj oda hozzá bátran, mégis szerényen, majd..

...Dugasd meg magad vele a konyhában.

2011. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:

Valószínűleg, hogy a 22 éves pincér teljes mértékben rád van izgulva. Nem nézel sok Rosalindát meg Esmeraldát? Már ne is haragudj...


Amúgy meg dugasd meg magad vele a konyhában!

2011. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!