Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? SEGÍTSÉG szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SEGÍTSÉG szerelmes vagyok

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagyok és szerelmes egy 22 éves srácba!!ő itt dolgozik nálunk pincér!!!amikor megláttam mar abba a pillanatba megtetszett ő is szok rám mosolyogni !és mostanában igen nézeget!!mit csináljak?
2011. aug. 5. 16:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad vele a konyhában.
2011. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim válasza:

Ebben az esetben viszont (ha tényleg ilyen testalkattal rendelkezel) neked kell érettebbnek lenned, és tudnod, hogy hiába nézel ki jól, a korodnál fogva még nem vagy kész egy érett kapcsolatra.


Van egy 15 éves húgom, de igazán még őt sem tudnám elképzelni valaki mellett, és ő is vékony, és csinos.


Szóval légy észnél, és ha kell, akkor légy érettebb, mint a srác!!

2011. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van utolsó !!!de azért neki de kene enyire nyomulni ma is felhívott és azt mondta h mar megvette a csigát és vett nekem egy drága Armani parfümöt is mondtam h adja a barátnőjének mert nem kell de erősködött hogy ő nekem vette !!és ha hazaért megkapom!!
2011. aug. 7. 23:44
 54/63 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad vele a konyhában.
2011. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
Azon gondolkoztál hogy csak fizu emelést akar?
2011. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
13 éves lány! Nem dugni kell vekle, ezek hülyék! Masztizni kell. Megóv a terhességtől, és az elhamarkodott kapcsolatoktól, vagy a méltatlan visszautasítástól.
2011. aug. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
Nem hinném miért szerinted azt gondolja hogy odamegyek apucihoz és szólok neki hogy emelje meg a pincér fizetését!szerinted a pincér arra nem gondol hogy ez furcsa lenne anyámnak meg apámnak ?és akkor miért venne ien drága parfümöt kiderült hogy majd csak 14.-én jön haza most egy kicsit megkönyebbültem hogy egy darabig meg nem jön haza nem is tudom hogy vagyok evvel a sráccal!de szerintem felolem semmi komoly az volt talán a baj hogy az elején kicsit flortoltem vele!!!
2011. aug. 8. 01:45
 58/63 anonim ***** válasza:

Szerintem egy magyar helyesírási szótárral kellene magát megdugatnia! Látszik a szint..., lehet, hogy 16-17-nek néznek, de agyilag még nem tartasz ott! :S

amúgy meg szerintem nem álmodozz, egy normális 22 éves pasinak, nem egy olyan csaj kell aki még az általános iskolát jó esetben egy év múlva fejezi be!

2011. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad vele a konyhában.
2011. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad vele a konyhában.
2011. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!