Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(FONTOS) Szerintetek mit akarhat? Miért keresett fel újból? Véleményetekre lennék kiváncsi

Figyelt kérdés

A volt párom szakított velem kb 3,5hónapja és elég nehezen tettem túl magamat de úgy éreztem,hogy sikerült..Majd fura mód 4hete kaptam Tőle smseket hajnalban..Elkezdte kérdezgetni hol vagyok,meg hogy miért az exemmel mentem ki meccsre és ,hogy összejöttem e Vele,és h égetem??meg h imád,szeret,tisztel,de tudom,hogy miért nem szabad...írogatta h csodálatos vagy,imádlak Szépség meg,hogy érez..Majd megkérdezte,hogy "Akkor mit akarsz??vagy mindent,vagy semmit.."Erre írtam Neki,hogy én mindet persze csak ha megváltozik..Erre ő "Hm..."


Majd közöltem Vele,hogy ha arra akar kilyukadni,hogy csak szexre jöjjünk össze akkor inkább keressen 1 olcsó ku*vát ugyis hemzsegnek..Majd azt válaszolta:Nyugi nem zaklatlak!Hagylak békébe..

Mondtam neki,h jó ahogy gondolja mert nekem 1 komoly férfira van szükségem aki már lenyugodott,és engem nem fog ribancként kezelni..Erre írta:Nem!és nem is akarlak!!!

Mondom:Ha neked ez nem jó akkor találj jobbat...Ő erre:Nem fogok...

Ugy voltam Vele,hogy ezekután vagy keres vagy nem.Majd legnagyobb meglepetésemre rá 2hétre megint írt de most kora délután ugyhogy kivételesen nem buliból.Kérdezte Mi ujság,még nyaralok e,hogy vagyok?milyenek az olasz pasik?kiprobáltam e? Na erre bedühödtem és közöltem Vele ,hogy sajnos még mindig nem vagyok ribanc..erre már nem reagált majd másnap hajnali 2től 4ig 9szer hívott de nem vettem fel..

Fogalmam sincs,hogy mit akarhat mert ő szakított velem és közöltem is Vele,hogy én vagy komolyat akarnék ujból Vele vagy semmit..Amikor szakítottunk én utána 1 ideig még "futottam" utána de végülis leszart és most talán bántja az egóját,hogy már nem futok utána,hogy már nem kell nekem ő???


2011. aug. 14. 15:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy most nem passzoltok, de egyszer még ki tudja, összejöhettek ha már mások lesztek... de a srác valamit érezhet, ami még nem szerelem... és egy biztos: azokba a lányokba szeretnek bele, akiket komolyan tudnak venni, és akik nem elérhetetlenek és ridegek, de küzdeni kell értük... akiket nem kaphatnak meg azonnal.
2011. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

ez így van...bár az egészbe az a furcsa,hogy mi tényleg passzolunk is egymáshoz csak mindig azt mondogatta,h bárcsak mondjuk 28lennék mert akkor 1 percet sem gondolkozna ezen az egészen és simán belevágna...

bár azt mondta h nagyon szeret és ez a baj...

viszont tény h nem adtam könnyen magamat,meg is jegyezte h eddig még soha nem udvarolt senkinek olyan hosszú ideig mint nekem...és csak remélni tudom,hogy valamit csak-csak érezhetett irántam mivel vmiért mégis velem volt 9hónapig,és többször közölte h büszke rám..

csak ne csalt volna meg főleg az exével,akkor a fejem se fájna..:(

2011. aug. 18. 13:56
 13/33 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem akarja hogy megkomolyodjon a kapcsolatotok ezért csalt meg...:S így hárított...Bár a korotok nem akadály... tényleg így gondolja vagy ez csak rossz szöveg? azért 9 hónap után már biztosnak kellene lennie az érzéseiben...
2011. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
azért azt is említetted hogy ő még szabad akar lenni. ha az ember valóban szerelmes, nem így érez.
2011. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs h mit gondolhat..szerintem inkább az a hiba h ő nem akarja magát elkötelezni,meg ő elvileg 1 évre jött ebbe a városba és állítólag volt már olyanba része ,h vhol kis időt tartozkodott de belebonyolodott a kapcsolatba és utána ő szenvedett mert ugye nem volt annak se jövöje,és ezt akarja elkerülni most ...vagyis ezt mondta miután kitudodott a dolog..

meg ,h ő ugye felment Pestre 1 hónapra mert szünetük volt és megint elkezdett gondolkodni h van e ennek az egésznek értelme,jövöje..és átgondolta,és ujból csak rájött h nem akarja folytatni..és ekkor 1 buli után az exénél kötött ki...ezzel gondom nem is lenne ha előtte közli velem,h vége,szakítsunk...de nem,nekem elfelejtett szólni és h elfelejtsen lefeküdt a csajjal...persze volt akkor hónap közepén h megint kaptam tőle az smst h Szeretlek hajnalba de akkor se merte megmondani..

majd visszajött és akkor írt vmi olyasmit h "miattam tette,h nem keresett..személyesen nem tudott vna tőlem elválni,ne haragudjak.soha nem volt még ilyen szép bnője,és hát megszeretett!de jövöje nincs és ez érthető" de aztán lehordtam h akkor legalább legyen benne annyi h elém áll és ugy szakít...de úgy már nem tudott,és mégse szakítottunk aztán közben rájöttem a dologra..

én tényleg nem értem őt,és h mire volt neki jó ez az egész,és h mit akart Tőlem..hisz bárki másra fecsérelhette vna az idejét de mégis Velem volt..jah és szakításunk után 1 hónappal taliztunk buliba és én észre se akartam venni és ő jött oda és ölelt meg és féltékenykedett és közölte h én soha nem mondtam neki h ő nekem a legfontosabb és h én őt szégyellem...

mind1 majd csak lesz vhogy,de könnyebb lenne ha nem szeretném...:S

2011. aug. 18. 18:11
 16/33 A kérdező kommentje:

de ahogy kivettem a szavaiból tényleg így gondolja,hisz minden haverjának bemutatott meg eldicsekedett csak az a baja h ő elvileg már családot szeretne(bár én nem nézem ki belőle) és ő azt mondta h Neki 1 Nőre van szüksége,engem meg 21évesen még nem nagyon lehet Nőnek mondani kb 26éves kortol vki nő...és nem nézi ki belőlem h talán én is majd családra vágynék stb,mert mondta h mikor ő 40 lesz én 27..

vagy fél h idővel lecserélném 1 fiatalabbra...

2011. aug. 18. 18:15
 17/33 anonim ***** válasza:

jó lesz ha őszintén beszéltek egymással az érzéseitekről, a vágyaitokról, a félelmeitekről, kettőtökről, a kapcsolatotokról, a szándékaitokról mielőbb. Ez nem a taktika ideje. az őszinteségé. mert nem ismeritek egymást igazán. Ha az a baj, hogy 12 év van közöttetek, magyarázd el neki, hogy ez nem probléma, épp ellenkezőleg, 12 év nem sok férfi és nő között, tulajdonképpen ez lenne a normális.

A Ti kapcsolatotoknak nagyon is lenne jövője, ha szeretnétek valóban. Semmi akadálya nem lenne, a félelmei teljesen alaptalanok. ezt mind mondd el neki.

Nyílj meg. ezzel tudod rávenni, hogy ő is nyíljon meg. Lehet hogy gátlásai vannak. Ezért talán nem is mer keresni majd Téged.


Mielőbb találkozz vele, és beszéljetek meg mindent. ez így nem állapot, semmi értelme sincs. bármi is lesz ebből, őszintének kell lennetek egymással. azért hogy folytathassátok az életeteket.


Fogalmad sincs arról, hogy mi van a fiú mögött. ezt csak tőle tudhatod meg. Meg kell hogy mutassa magát. Ha csak taktikázik, hagyd ott. a szerelem sokkal fontosabb annál, minthogy így kezeljétek. ez a helyzet totál szánalom.

2011. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

hát igen,én azt hittem,h végre kiismertem Őt de a szakítás után amilyen pletykákat hallottam róla,a végére már úgy éreztem h talán ő nem is olyan ember mint akinek mutatta magát..

többször probáltam már Vele beszélni erről a kor témáról de ő sajnos tipikus Kos azaz bevesz vmit a fejébe annak ugy kell lennie és csőlátása van..néhány napig úgy tűnt miután beszélgettünk h minden rendben talán kezdi feldolgozni ezt de utána megint rátört a gondolkozás..

Volt h említette miután visszajött 1 hónap után és még nem tudtam a megcsalásról h Egyre jobb Velem mióta visszajött,persze előtte is..Kérdeztem Miért?Erre Ö:nem tudom,talán kezdem elfogadni h nem vunk"évfolyamtársak"..


Aztán lehet,h én rontottam el hisz volt olyan esett h ugye többször hangoztatta h ennek nincs jövöje.És egyszer pont egymás mellett feküdtünk és azt mondta Szeretlek.Én nekem erre az volt a reakcióm h Én is,de mit érek Vele?Majd érzetem h ezen meglepődőtt és mondta h ilyet ne is mondjak.. meg mondta h őt soha nem érdekelte h mások mit gondolnak,inkább csak az,h a szüleim mit szólnak ehhez..(ők először kiakadtak és ezt el is mondtam Neki)


Bár most h közöltem Vele mikor most először írt h nekem komolyra van szükségem,gondolom gondolkozóba esett,de ő tisztában van azzal h "tartom magam" hisz nem kerestem,viszont utána még jópárszor keresett és nem tudom h pontosan mire jó is ez neki??

Hát mind1 majd meglátjuk h még igényt tart e a társaságomra vagy sem..

2011. aug. 19. 13:06
 19/33 A kérdező kommentje:

Ha újra megkeresne akkor találkozni fogok Vele vagyis felajánlanám akkor,hogy ha tényleg újra akarja kezdeni komolyan akkor találkozzunk vhol és beszéljük át a dolgokat..

De én nem fogom felkeresni mert kitudja,lehet h máris talált magának valakit,hisz már lassan több mint 1 hete nem keress,nem ír..én meg nem akarom magamat ráerőszakolni..

Bár fura mód mindig akkor ír amikor bulizik és gondolom iszik is.bár multkor napközben is írt amin ledöbbentem..ugyhogy én nem értem

2011. aug. 19. 15:24
 20/33 anonim ***** válasza:
figyelj, nem úgy tűnik hogy kölcsönösen nem vagytok egymásnak közömbösek azok alapján amiket írsz... nem értem hogy a szüleid miért akadtak ki! ahelyett hogy örülnének. a féltestvérem 3 éve nősült meg, 10 évvel fiatalabb a felesége, már 2 gyerekük van. (ő 40 a nő 30). pont így normális ez, nem kell 'évfolyamtársaknak' lenni. a férfiak nagyon kukacok tudnak lenni, ha bizonytalanok valami miatt, akkor nem lépnek bármeddig vársz is. lehet hogy tényleg búfelejtőt keres magának ahelyett hogy téged keresne. biztos azért hív részegen, mert ilyenkor szabadul fel a gátlások alól és azt teszi amit szeretne. Sztem ne várd meg amíg becsajozik. lehet hogy győzködnöd kellene arról, hogy őt akarod, és ti összeilletek... lehet, hogy neked kellene kezdeményezni mégis. persze azért várj 1-2 hetet. de ha most elengeditek egymást így, akkor ez nagyon szomorú dolog lenne... szakítani a semmiért. egyébként ezt a megcsalás dolgot felejtsd el, mivel szakított utána veled, ráadásul eddig a kapcsolatotok nem volt valami extrém komoly, még azt se bírtátok normálisan mondani a másiknak, hogy szeretlek, idáig se jutottatok el rendesen... mintha ti csak átmeneti állapot lennétek együtt... de miért??? semmi okotok nincs erre. figyelj, a férfiak ultra gyávák és magabizonytalanok... csak akkor engedjétek el egymást , ha valóban ezt szeretnétek.
2011. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!