Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(FONTOS) Szerintetek mit akarhat? Miért keresett fel újból? Véleményetekre lennék kiváncsi

Figyelt kérdés

A volt párom szakított velem kb 3,5hónapja és elég nehezen tettem túl magamat de úgy éreztem,hogy sikerült..Majd fura mód 4hete kaptam Tőle smseket hajnalban..Elkezdte kérdezgetni hol vagyok,meg hogy miért az exemmel mentem ki meccsre és ,hogy összejöttem e Vele,és h égetem??meg h imád,szeret,tisztel,de tudom,hogy miért nem szabad...írogatta h csodálatos vagy,imádlak Szépség meg,hogy érez..Majd megkérdezte,hogy "Akkor mit akarsz??vagy mindent,vagy semmit.."Erre írtam Neki,hogy én mindet persze csak ha megváltozik..Erre ő "Hm..."


Majd közöltem Vele,hogy ha arra akar kilyukadni,hogy csak szexre jöjjünk össze akkor inkább keressen 1 olcsó ku*vát ugyis hemzsegnek..Majd azt válaszolta:Nyugi nem zaklatlak!Hagylak békébe..

Mondtam neki,h jó ahogy gondolja mert nekem 1 komoly férfira van szükségem aki már lenyugodott,és engem nem fog ribancként kezelni..Erre írta:Nem!és nem is akarlak!!!

Mondom:Ha neked ez nem jó akkor találj jobbat...Ő erre:Nem fogok...

Ugy voltam Vele,hogy ezekután vagy keres vagy nem.Majd legnagyobb meglepetésemre rá 2hétre megint írt de most kora délután ugyhogy kivételesen nem buliból.Kérdezte Mi ujság,még nyaralok e,hogy vagyok?milyenek az olasz pasik?kiprobáltam e? Na erre bedühödtem és közöltem Vele ,hogy sajnos még mindig nem vagyok ribanc..erre már nem reagált majd másnap hajnali 2től 4ig 9szer hívott de nem vettem fel..

Fogalmam sincs,hogy mit akarhat mert ő szakított velem és közöltem is Vele,hogy én vagy komolyat akarnék ujból Vele vagy semmit..Amikor szakítottunk én utána 1 ideig még "futottam" utána de végülis leszart és most talán bántja az egóját,hogy már nem futok utána,hogy már nem kell nekem ő???


2011. aug. 14. 15:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
és nem rágná az agyadat és a szívedet. nem akarná hogy szenvedj. és egyértelmű hogy neki kéne lépni - ő hagyott el, ő a férfi.
2011. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
más fiukkal foglalkozz, ne vele. legyél mindig nyitott és őszinte, ne sérts meg másokat. ez a dolog nem rajtad múlik. nekem így tűnik... nem kell örökre kidobni a fejedből és a szívedből, de ő ne uralja az érzéseidet. per pillanat nem méltó rá.
2011. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

igazad van,nagyon hálás vagyok,és jól esik ,h még így vadidegenül de ennyire "törödő" és segítőkész vagy:)..

én a kisujjamat sem fogom többé mozdítani,ha kellek Neki akkor elém áll és mindent megtesz azért h helyrehozza..hisz elvileg 1 felnőtt "férfiről" beszélünk aki már nem lehet döntésképtelen és pláne nem tutyi-mutyi..majd ha tesz azért,h visszaszerezzen akkor talán van vmi kis esélye,de nehogy már én csináljak magamból hülyét...amikor most írt akkor is tartottam magamat és nem omoltam a karjaiba..legyen boldog akivel akar csak akkor ne az én véremet szívja...és nem is értem,h ez az egész miért jó 1 pasinak??bár lehet h jól esett neki h 1 ilyen kis fiatal lány odavan érte és most fáj az egojának h már nem kellene és ezért kezdett ilyen intenzíven keresni..

2011. aug. 19. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!