Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(FONTOS) Szerintetek mit akarhat? Miért keresett fel újból? Véleményetekre lennék kiváncsi

Figyelt kérdés

A volt párom szakított velem kb 3,5hónapja és elég nehezen tettem túl magamat de úgy éreztem,hogy sikerült..Majd fura mód 4hete kaptam Tőle smseket hajnalban..Elkezdte kérdezgetni hol vagyok,meg hogy miért az exemmel mentem ki meccsre és ,hogy összejöttem e Vele,és h égetem??meg h imád,szeret,tisztel,de tudom,hogy miért nem szabad...írogatta h csodálatos vagy,imádlak Szépség meg,hogy érez..Majd megkérdezte,hogy "Akkor mit akarsz??vagy mindent,vagy semmit.."Erre írtam Neki,hogy én mindet persze csak ha megváltozik..Erre ő "Hm..."


Majd közöltem Vele,hogy ha arra akar kilyukadni,hogy csak szexre jöjjünk össze akkor inkább keressen 1 olcsó ku*vát ugyis hemzsegnek..Majd azt válaszolta:Nyugi nem zaklatlak!Hagylak békébe..

Mondtam neki,h jó ahogy gondolja mert nekem 1 komoly férfira van szükségem aki már lenyugodott,és engem nem fog ribancként kezelni..Erre írta:Nem!és nem is akarlak!!!

Mondom:Ha neked ez nem jó akkor találj jobbat...Ő erre:Nem fogok...

Ugy voltam Vele,hogy ezekután vagy keres vagy nem.Majd legnagyobb meglepetésemre rá 2hétre megint írt de most kora délután ugyhogy kivételesen nem buliból.Kérdezte Mi ujság,még nyaralok e,hogy vagyok?milyenek az olasz pasik?kiprobáltam e? Na erre bedühödtem és közöltem Vele ,hogy sajnos még mindig nem vagyok ribanc..erre már nem reagált majd másnap hajnali 2től 4ig 9szer hívott de nem vettem fel..

Fogalmam sincs,hogy mit akarhat mert ő szakított velem és közöltem is Vele,hogy én vagy komolyat akarnék ujból Vele vagy semmit..Amikor szakítottunk én utána 1 ideig még "futottam" utána de végülis leszart és most talán bántja az egóját,hogy már nem futok utána,hogy már nem kell nekem ő???


2011. aug. 14. 15:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
mármint azt akartam írni, hogy kölcsönösen fontosak vagytok egymásnak, úgy tűnik.
2011. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
ja, azt meg hogy mit gondolsz róla, az alapján döntsd el, hogy megismered, és amit te magad tapasztalsz, ne mások pletykái alapján. egyébként tényleg nem ismered őt egyáltalán a 9 hónap ide vagy oda, és ő sem ismer téged. ha más nem, legyetek csak barátok, találkozgassatok, legyetek őszinték egymással, miközben szabadok vagytok, nyíljatok meg. ennek így semmi értelme nincs. azt meg hogy miket mondd a telefonba részegen szintén felejtsd el olyankor az ember nem tudja hogy mit beszél. szerintem ez a srác fel se mer hívni, szeretne, csak nem akarja - mert annyira bizonytalan kettőtökben. szerintem nem tudja hogy szereted, és hogy valóban őt akarod. figyelj, ő már nem sokára megszeretne majd állapodni, nem akar egyedül maradni, mi lesz vele ha 5 év múlva elhagyod egy fiatalabbért? meg kell neki mondanod (ha így van) hogy te egy életre terveznél vele! az életetek külön korszakait élitek, mért kéne gondolnia hogy lekötelezed magad mellette 20 évesen?? és tényleg ezt szeretnéd?
2011. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

igazad van teljes mértékbe,és nagyon köszönöm h ennyit segítesz:)..bár a kapcsolatunk komolynak indult és ő mondta ki először h szeretlek 3 hónap után és azt az 1 hónapot is elterveztük amikor ugye történt és ugy volt h karácsonykor is eljön hozzám(akk terveztem h bemutatom)és ő erőltette h jelöljünk ki 1 időpontot amikor lejöhet hozzám mivel ugye épp a vizsgáimmal vtam elfoglalva..és még annyit se írt h ne várjak rá,hanem kb 1hónapig nem vette fel a telót,azt se merte megírni h vége csak miután kiderült h itt fog maradni még 1 félévet,gondolom félt h vhol ha meglátom balhézok..ugyh azért annyi járt vna h akkor szakít amikor már az exével fekszik le..még azt se mondta h sajnálom v vmi hasonló csak annyit h tudja h megbántott...:(

Én őt tényleg nagyon szeretem és ezt ő is tudta pontosan hisz miután összefutottunk buliban ő azt vágta hozzám h "Te full belémszerettél,nem találtál még nálam jobbat?"

És igen sajnos ő nem hiszi el h én így 21 évesen kikötnék mellette,pedig rosszul hiszi,csak már annyiszor mondtam neki ezt h már a végén ott tartottam h ez az egész csak átmegy a fülén..

Ha ugyanúgy jár az én agyam illetve az övé akkor valószínű h 2 hét múlva összefutunk 1 buliban ..bár én ott nem szeretnék vele ilyenekről beszélni mert akkor nem venne komolyan..csak még az bánt h az egyik cstársával is beszéltem és ő is azt mondta h mit várok én tőle hisz focista..

mind1 azért remélem h még keresni fog,bár ő tisztában van a szándékaimmal mert már 100szor elmondtam de nem tom mit tehetnék azért h el is higgyje..

főleg amiket mostanság ugye írt abból sokszor azt érzem h nem is kellek neki,inkább csak féltékeny..ezzel meg nem sokra megyek,mert nem haladunk előre semmit..

2011. aug. 19. 16:55
 24/33 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van és köszönöm h ilyen sokat segítesz..:) amugy a kapcsolat komolynak indult és még az után az 1 hónap után is csak smst írt de nem tudott szakítani mikor meglátott..és abban az 1 hónapban még az első 2nap hívott meg minden és utána már 1 általán nem vette fel nekem a telót pedig ő eröltette h jelöljünk ki a 1 időpontot amikor lejön hozzám,mert épp a vizsgáimmal vtam elfoglalva és azt terveztem elhívom karácsonykor is de akkor már nem vette fel csak karácsony előtt 2 nappal írt h "szeret de ha lát,érez csókol akkor szerelmes lesz belém és ettől fél"..na de letelt az 1 hónap és akkor írt amit már 1szer leírtam de azt annak tudtam be h biztos fél h vhol összefutunk és elkezdek balhézni..

Kimondtam a kulcsmondatot!! "bizonytalan kettőnkben" de én már nagyon sokszor alátámasztottam neki azt h én őt szeretem és nekem a jövöben sem kellene más..de ő csak a maga igazát hajtotta..sokszor azt éreztem h ahhoz hasonlít h ő maga milyen volt 20évesen pedig ő tudta h mik az értékrendjeim és a felfogásom az életről és sokszor azt mondta h tul komolya vok koromhoz képest ami nem normális..

És ő mondta ki,h Szeretlek kb 3 hónap után,aminek örültem mert én már előbb kiakartam mondani csak ilyennel már sokszor megégettem magam..

Volt olyan alkalom is h úgy éreztem nem törödik velem és szóban "flörtölgettem" az egyik cstárásval csak h lássam h reagál,1általán fontos vok e neki?? Erre nagyon bedühödött és írt 1 smst h Utoljára láttál ma!" nem írtam neki erre és utánam jött majd kiosztott h h tehettem főleg 1 olyannal akivel 1 öltözöben öltözik stb.majd mondta h Neki 1 Nőre van szüksége..mondtam Neki h ő akarta h járjunk ,ő erőskődött..erre meg csak nevetett és mondta h kész,vége...mondtam h oké majd hazamentem de 5perc mulva csörgött a telom ő volt h menjek ki a ház elé..megint utánam jött..elkezdte megint h miért csináltam meg ilyenek..én elmondtam aztán vmiért elkezdtem sírni és megölelt és azt mondta h menjünk be mert Velem szeretne aludni..aztán feküdtünk de én még sírtam majd megölelt és azt mondta h Gyere ide Szerelmem,szeretlek!

És bevallom ez akkor jólesett mert ugy éreztem h azért talán fontos vok tényleg számára is...

Ugyhogy én tényleg csak Őt akarnám,de félek h mi van ha csak játszik és csak 1 biztos tartalék vok a szemében...:( pedig sokat vitáztam szüleimmel is miatta alapból a korkülönbség miatt meg h focista..és ez sajnos az ő szemükben nem túl előnyös...

2011. aug. 19. 17:41
 25/33 anonim ***** válasza:

ez nagyon komplikált! kicsit furcsa nekem, hogy anélkül jártál vele, hogy már kölcsönösen szerelmet vallottatok... van egy barátod (illetve volt) akivel 9 hónapot voltál együtt és abban reménykedsz hátha szeret téged, és nem csak tartaléknak használ (ki). ez nekem furcsa. meg hogy amikor sírtál jólesett hogy szerelmemnek nevezett... ezek szerint ez mégse volt természetes nálatok, hiába ő mondta először.

" Nem találtál tőlem még jobbat?"

a kapcsolat biztosan nem komoly, de szerintem a srác sem az. 9 hónapot voltatok együtt, és fogalmad sincs arról, hogy mit érez, mit gondol, milyen ember. lehet hogy csak tetüsködik veled... vagy nem.

hát nem tudom, a legnagyobb valószínűsége annak van, hogy ő nem komoly, a kapcsolat se amiből semmi nem sül ki sohase. attól még lehet rendes meg kedves (néha néha) de ettől ez még sz*rt se ér(t). a fiu miatt.

2011. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
9 hónap után - nem itt kéne tartani, és nem így.
2011. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

ez a srác nem tisztességes veled szemben, mert nem tudod hogy hanyadán állsz vele. hogy lehet így bánni valakivel? azzal akit szeretünk pláne nem. részegen hívogat? egyébként nem? ez egy hülye! vagy legalábbis nem érez felelősséget irántad és a kapcsolatotok iránt! le se sz*rja hogy te azt se tudod mi az ábra kettőtökkel, miközben tudja, hogy szerelmes vagy belé! rángat érzelmileg mint a kapcarongyot. lehet hogy volt jófej is, meg kedves, de te egy elvakult szerelmes vagy! én nem látok benne semmi értelmeset, semmi romantikusat, semmi férfiasat, csak egy kis f*szt. amiket írsz... nem is értem mi ez az egész kettőtök között... pontosabban te viszonzatlanul vagy szerelmes... ilyen az amikor valaki beleesik egy másik csapdájába...

Figyelj, annak a férfinek add magad aki imád, aki szeret, aki ezt érezteti mindig, aki ezt elmondja neked, és szabadulj meg az idiótáktól. mert ez nem kapcsolat, hanem kaki.

2011. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

igen értelek..de azt a tartalékos dologtól csak most tartok amikor együtt voltunk akkor ez meg se fordult a fejembe mert amugy tényleg nagyon jó volt Vele mert amikor ott volt akkor tényleg törödött velem...ugyh csak most érzem,hisz amikor szakítottunk akkor "futottam"utána és újra szerettem volna kezdeni,és akkor írtam Neki h én jobbat érdemlek nála ezt többen is megmondták.. És ez után közölte h még nem találtam Nála jobbat??

Meg szakítás után megtaláltak bizonyos emberek akik pletykáltak Nekem róla,persze akkor amikor ő már nem volt közelben és ezért bizonytalanodtam el most így utólag h vajon ennyire félreismertem vna??vajon folyamatosan a szemembe hazudott??mert arra jutottam h 1 vadidegen miért állítana róla hazugságokat,hisz csak nem annyira buták az emberek,hogy azt hiszik,,h ezáltal elhagyom őt és a másik karjában kötök ki...

De mind1 belefáradtam,nem is gondolok inkább rá,majd minden megy magától,most még van 2hetem lezárni magamban ezt h ne ő rá gondoljak..

Csak az a furcsa h mindig akkor jelentkezik amikor már tényleg próbálom elfelejteni és lezárni..de folyamatosan,tuti van vmi kis érzékelője:D

2011. aug. 19. 19:15
 29/33 A kérdező kommentje:
ohh akkkor lehet h rosszul írtam,de ezek a hivogatások részegen ez már szakításunk után kbrá 3 hónapra volt...Az a full szerelmes szöveg is a szakításunk után 1 buliban történt meg akkor kiakadt h hogyan nézek ki abban a ruhában,meg miért táncolok 1 sráccal ugy ahogy és akkor kezdett egész este a sarkamban lenni,leosztani meg féltékenykedni
2011. aug. 19. 19:19
 30/33 anonim ***** válasza:
ha kellesz egy férfinek - arról tudni fogsz. Ettől kellesz neki. persze persze nem hagyja hogy elfelejtsd... mindig jelentkezik! de ez milyen dolog már? most vagy szakítottam a lánnyal és békén hagyom, vagy leülök és beszélek vele, hogy mégse akarok szakítani! Nem?? persze, ezt szokták csinálni. de ez mekkora szemétség!! ne törődj semmivel se amit előad. majd ha eléd borul, és megkéri a kezedet, és ad neked egy gyűrűt, akkor figyelj rá először. tök mindegy hogy féltékeny, vagy írigy, vagy szerelmes vagy tudom is én mi. Vállalja amit érez, ha érez! mert ha szeretek valakit, anélkül nem élhetek, mégha 21 akkor se, és nem szakítok vele, hanem mindent megteszek hogy megtartsam. akármilyen szép volt együtt, ő elhagyott. és amíg nrem könyörög térden állva, addig semmi sem számít amit tesz. Felejtsd el és ne reagálj semmire sem! ezzel csak adod alá a lovat! viselkedjen férfiként a férfi. ha az egyáltalán. mégha ez ma nem divatos is, a dolgokat a végtelenségig lehetne bonyolítani, de talán mégis egyszerűbbek a dolgok mint gondolnánk. ha szeretne, veled lenne.
2011. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!