Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem a szeretőm legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem a szeretőm legjobb barátjával, aki szintén házas, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik sem tud a másikról, jó barátok ezer éve, de annyira, hogy még a feleségeik is barátnők... Egyik sem tud a dologról!
2011. aug. 24. 17:44
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
84%

te tényleg egy ribi vagy, gratulálok ahhoz amit tettél és még te vagy felháborodva :S

semmirevaló nőszemély vagy!!!

2011. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Megcsúsztam! Hibáztam! Kivel nem történik meg? mindenkivel előfordul!
2011. aug. 24. 18:40
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Édesem, mások is hibáznak, megcsúsznak, csak nem egy nős pasi alá. Sőt, te már kettő alá is...
2011. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne magadbol indulj ki.
2011. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
igen mások is megcsúsznak de mégsem teszik tönkre egyszerre két család életét!!!!
2011. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
81%
Látom, hogy már nem mostani a kérdés, de azért válaszolok. Nem csak a kérdezőt kell bántani. Ha a pasi nem akarta volna ezt az egészet, akkor kézzel-lábbal tiltakozoik, és akkor nem lesz semmi. Egy ilyen dologban nem csak egy ember van benne. A kérdező meg nyílván nem fogott pisztolyt egyik pasi fejéhez sem, hogy akkor most gyerünk, csaljátok meg a feleségeiteket velem! Ettől függetlenül tényleg lehetett volna sokkal de sokkal több eszed, kérdező. Ne legyél már ilyen naív, hogy lehet ezt a dumát benyelni...
2011. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
18%
pfffaajjj hogy te milyen egy szánalmas dög vagy!! mit mászol bele egy házasságba??? tudtál róla, te dög!! tudtál róla!! az ur isten adja hogy ne találkozzunk, mert...de majdcsak megver téged a jóisten!! ha nem tudtad volna hogy nős, oké, de igy...ráadásul duplán...ki vagy te, sátán fattya!!!
2012. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
nem csak a nő tehet arról, hogy felesége van, hanem az is, aki félrek#r! itt kettőn áll a vásár. midhárman ugyanannyira hibásak vagytok. de neked a legegyszerűbb kilépni.
2012. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
na, mi lett végül? én szurkolok h legyen a végén egy nagy 5 fős befejező gruppen
2014. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
54%
gané vagy
2014. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!