Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem a szeretőm legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem a szeretőm legjobb barátjával, aki szintén házas, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik sem tud a másikról, jó barátok ezer éve, de annyira, hogy még a feleségeik is barátnők... Egyik sem tud a dologról!
2011. aug. 24. 17:44
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
ekkkkooooore baromsagot.....miaz,hogy minendkivel elofordul......miert vagy nos pasival? Keress veled egykorut, vagy aki ertekel....es hagyd a 2 embert csapot papot......es ne legy ribi....aki megcsalja a feleseget es veled van eeees meg jo ideig nem valik el ott te leszel a ribi.....nem a feleseg.....hiaba nem akartal az lenni.....bar 2 pasival vagy tehat nincs kerdes......
2016. jan. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
60%
Azért, szerintem nem úgy történik a dolog, hogy a csúnya házaspasi vadászó néni oda megy azt szétcsesz egy házasságot. Ha a pasas megcsalja a feleségét, az már alapból el van cseszve. Az hogy kivel dug, tök mindegy.
2020. dec. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
74%

Háát, köszönöm szépen Emberek a sok-sok vicces és mégis velős választ!!

Sokat röhögtem komoly dolgokon. :D

2021. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:

Nem találok szavakat...

Paraszt vagy! Sürgősen lépj ki az egészből, és lehetőleg tűnj el az életükből!

2021. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!