Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem tudnak visszaí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak visszaírni egy normális levélre?

Figyelt kérdés
Nem minden nő, mert van aki vissza tud írni. Csak írtam már sok nőnek (persze nem egyszere) és nem képes annyit se visszaírni, hogy nem akar ismerkedni. Példaként 100-ból 10 aki visszaír valamit. Nem vagyok kiakadva, de ez megmutatja a nők intelligenciáját és ez abszolult nem kedves. Ennyire jól érzik magukat a nők, hogy lusták válaszolni is? Nem csodálkozom, hogy egyre tiszteletlenebbek az emberek. Olyan nehéz válaszolni egy levélre? Pedig rendes levelet írok amire lehet válaszolni.
2011. aug. 31. 21:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/116 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szűk látókörű. A volt barátommal is egy közösségi oldalról ismertük meg egymást. Csakhogy ott már beszéltünk fórumon párszor, aztán msnen, és végül is találkoztunk mert miért ne, és végül összejöttünk. Van ilyen is, de alapvetően nem vagyok a netes ismerkedés híve, és nem is azért vagyok fent egy közösségi oldalon, hogy pasizzak, mert azt jobb szeretem élőben. Ha meg van barátom, és ki van írva, hogy kapcsolatban vagyok, fogják fel, hogy kapcsolatban vagyok és kész.


Boltban, stb látod az illető arcát, hallod, ahogy beszél, és tudod, hogy ő az, nem valami szerencsétlen képét lopta le valahonnan... ez nagyon nagy különbség a nethez képest.

2011. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/116 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem arról szól, hogy hol írtam! Arról szól, hogy miért nem tudnak visszaírni! Felölem röhöghettek, de a bunkó ezzel nem én vagyok! Van egy illedelem ami úgy látszik nem létezik a mai világban! Nem magam égetem le azzal, hogy képtelen valaki visszaírni. És senkinek semmi köze kinek, hol írok levelet vagy kivel ismerkednék! Puskázni se kellen a suliban, sebességet is be kellene tartani az autóval, nem kéne hűtlennek lenni és sorolhatnám mind azokat amiket ti se tartottok be! Akkor is magát jellemzi, hogy nem tud visszaírni.
2011. aug. 31. 22:50
 43/116 anonim ***** válasza:
Csöppet nehéz a felfogásod...
2011. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/116 anonim ***** válasza:
Te meg magadat jellemzed azzal, hogy itt pattogsz mint egy óvodás. Hány éves vagy te?
2011. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/116 anonim ***** válasza:
jó! akkor legyen mindenki paraszt! majd visszakapjátok valamikor más formában!
2011. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/116 A kérdező kommentje:

"Az az élethez tartozik, az internet nem tartozik hozzá."


Ja bocs, ez a mátrix-.-" Nem igaz, hogy te vagy ilyen bamba! Mióta társkereső oldal az utca? Ez röhejXD Akkor akinek van gyereke férje az is tárkeresésen van?XD Eltértek a kérdésemtől:P

2011. aug. 31. 22:52
 47/116 anonim ***** válasza:
Amúgy tökjó, hogy írom, hogy én általában válaszolok, de azért én is bunkó paraszt vagyok, mert felvilágosítalak, hogy a közösségi oldalakon többnyire nem pasizni akarunk... :) Visszakapom? Hűha...
2011. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/116 anonim ***** válasza:
71%
Mindig lebunkozod azt, aki nem reagál ugy, ahogy szeretnéd?
2011. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/116 anonim ***** válasza:
Héhaver, miért vagyok paraszt ha én nem ismerkedek neten? Bárki feltölthet magáról bármilyen képet. Életben látom az igazi arcát, hallom az igazi hangját stb.
2011. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/116 A kérdező kommentje:
22:57 ez értelmetlen. hogyan jött ez a Dr. Freud elmélet?
2011. aug. 31. 23:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!