Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem tudnak visszaí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak visszaírni egy normális levélre?

Figyelt kérdés
Nem minden nő, mert van aki vissza tud írni. Csak írtam már sok nőnek (persze nem egyszere) és nem képes annyit se visszaírni, hogy nem akar ismerkedni. Példaként 100-ból 10 aki visszaír valamit. Nem vagyok kiakadva, de ez megmutatja a nők intelligenciáját és ez abszolult nem kedves. Ennyire jól érzik magukat a nők, hogy lusták válaszolni is? Nem csodálkozom, hogy egyre tiszteletlenebbek az emberek. Olyan nehéz válaszolni egy levélre? Pedig rendes levelet írok amire lehet válaszolni.
2011. aug. 31. 21:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 anonim ***** válasza:
56%

A ferfiak ugyanezt csinaljak, ha jobban vegig gondolod. Te mit csinalsz, ha valaki nem jon be? Nem valaszolsz a leveleire, nem vagy elerheto telefonon, nem ersz ra stb. Ezt mondjuk sose ertettem a ferfiakban. Nem akarnak megbantani azzal, hogy megmondjak, hogy nem jovunk be, ezrt inkabb eltunnek. Pedig mindket fel reszerol normalisabb lenne valami valasz.

Ha viszont eloszor irsz valakinek, mondjuk egy internetes tarskereson, akkor szerintem nincs sok ertelme valaszolni, ha nem tetszik a masik. Ha nincs valasz, az is valasz. Egyebkent meg mi lenne a jobb, ha az a 90 no a szazbol mind megirna- Bocsi, de nem vagy az esetem?

2011. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/116 anonim ***** válasza:
A nők többsége, csak egónövelés céljából van fent, hogy másnap újságolhassa a barátnőinek, hogy tegnap kaptam X levelet és annyira boldog vagyok...
2011. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/116 A kérdező kommentje:

"Te mit csinalsz, ha valaki nem jon be?"


Visszaírok és volt olyan. Mindig visszaírok, mert így neveltek fel! Nem parasztnak kell lenni egy levél megírásához arra nem gondoltál? Lehet illedelmesen is írni. Ha nem törölték a leveleim akkor meg csak nem lehet az rossz levél. Én nem hiszem azt, hogy kedvességből nem írnának vissza:S Nem azért, mert félne megbántani. Lehet egy férfitól is bunkóság nem visszaírni én úgy gondolom. Senkit se bántottam meg.

2011. aug. 31. 21:49
 24/116 anonim ***** válasza:

én társkeresőn szoktam ismerkedni. 10ből 1nek válaszolok, akkor ha nincs benne helyesírási hiba, nem sablon, hanem szimpatikus a levele és ha képek alapján jól néz ki, megfelelő a végzettsége.

én nem kaptam sok levelet, így is írt összesen 30 pasi mondjuk.

akinek szar a levele meg hülye, annak ugye nem írok. annak meg aki rendes levelet ír, de amúgy nem jön be a tartalma vagy ő maga, hát az vegyes. volt, akinek írtam, hogy sajnálom, de mi nem egymást keressük, azért köszönöm, erre elkezdett pattogni. így inkább nem is válaszolok.

szerintem neked sem hiányozna mondjuk 100ból 90 esetben a bocsi, de kezdetű levél. minek? nem jöttél be neki, kész. az esélyesek úgyis írnak, az esélyteleneket meg le kell sz@rni. gondolom nálam jobb nők sokkal több levelet kapnak, ők még ennyire sem válaszolnak.

2011. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/116 anonim ***** válasza:
Esetleg berakhatnal ide egy reszletet a leveledbol, ha nem tul indiszkret a keresem. Mert igy nem nagyon lehet eldonteni, hogy miert nem valaszolnak. Vagy irj ki egy ujabb kerdest a bemasolt levellel , " csajok ti mit valaszolnatok erre a levelre?"
2011. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/116 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fent társkeresőn, nekem "sima" közösségi oldalakon jönnek ismerkedős levelek... Általában szoktam válaszolni, két fajta van, amire nem. Ha valaki obszcén.. Kaptam már olyan levelet, hogy: "a szombat vagy a péntek éjszakát veled akarom tölteni" és hasonlók... Hidd el, sokkal kevésbé vagyok bunkó azzal, hogy nem válaszolok, mint amit kapna, ha válaszolnék... :) A másik meg az "egyen levél", amit csak bemásolgat minden lánynak. Kaptam már ilyet is.. Látszik is a levélen, meg a barátnőm is megkapta szóról szóra ugyanazt a levelet... Ő írt a srácnak, hogy kicsit gáz, hogy ugyanazt a levelet küldi minden lánynak, és a srác be is vallotta, hogy így van. Hogy társkeresőkön miért nem válaszolnak normális levélre, azt nem tudom... Lehet unalmas naponta 20x leírni, hogy "bocsi de nem", a végén majd ők is csak bemásolgatják. :D
2011. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/116 A kérdező kommentje:

Nem is társkeresőről van szó. Nem bevállalós leveleket írok és nem is sablont. Meg nem kell kikerülni azzal, hogy napi 30 bocsi levél. Minden egyes levél igen is számít.

"Tombolt a vihar, és több ezer tengeri csillagot mosott partra a tenger.

Észrevettem, hogy egy gyönyörű kislány, egyenként felszedegette, és

kétségbeesetten igyekezett visszadobálni őket a tengerbe.Nem értettem.Ha

csak néhányat menthet meg, mi értelme az egésznek?

Rámnézett, és azt mondta: - Annak az egynek igenis számít! Annak az

egynek számít. - mondta a kislány.


Igaza volt!

Abban a pillanatban, annak a tengeri csillagnak számított, és a kislánynak

is számított, hiszen nagyon kötődött ahhoz a csillaghoz.


"Úgy érezzük, hogy az amit teszünk csak csepp a tengerben, anélkül a

csepp nélkül azonban sekélyebb volna a tenger."

Nem kell megmagyaráznom senkinek se, hogy van egy illedelem, ugye? Ha megírtam egy levelet és várom a választ akkor legyen benne annyi, hogy leírja. Nem mindenki fog pattogni, mert nem tetszett neki a visszaírás. Ne süllyedjünk le azzal, hogy leszarjuk a levelet. Meg azt, hogy sablonos levelet valaki kiszűri, mi van ha nem sablon? Akkor se kéne rá válaszolni? Az még érthető, hogy bevállalós levélre nem ír valaki vissza.

2011. aug. 31. 22:21
 28/116 anonim ***** válasza:

nézd, ha nem társkeresőn írsz másoknak akkor ne legyél felháborodva. aki iwiwen meg facebookon akar csajozni az nyomorék és naná, hogy nemigen válaszolnak.

regelj társkeresőre és ott háboroghatsz.

2011. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/116 anonim ***** válasza:
58%
Koszonom, hogy bemasoltad. Es ne haragudj, valoszinu bunko vagyok, a tortenet nagyon kedves es meghato, de ha valaki ezzel kezdene az ismerkedest, haaaaat nem tudom, nem hiszem, hogy valaszolnek. Bar lehet, attol fugg milyen fenykeped van (oops, meg felszines is vagyok), na mindegy, lenyeg az, hogy valoszinuleg azt gondolnam, hogy ez a pasi nem teljesen komplett. Es tenyleg bocsi, nem megbantani akarlak, csak erre gondolnek.
2011. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/116 A kérdező kommentje:
Ki háborog? És attól még nem levél? Látszik, hogy te fogod fel bunkón. Látszik, hogy te hogyan háborogsz:) Nincs igazad. Az is egy levél. Kettőnk közt te vagy a bunkó-.-"
2011. aug. 31. 22:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!