Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem tudnak visszaí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak visszaírni egy normális levélre?

Figyelt kérdés
Nem minden nő, mert van aki vissza tud írni. Csak írtam már sok nőnek (persze nem egyszere) és nem képes annyit se visszaírni, hogy nem akar ismerkedni. Példaként 100-ból 10 aki visszaír valamit. Nem vagyok kiakadva, de ez megmutatja a nők intelligenciáját és ez abszolult nem kedves. Ennyire jól érzik magukat a nők, hogy lusták válaszolni is? Nem csodálkozom, hogy egyre tiszteletlenebbek az emberek. Olyan nehéz válaszolni egy levélre? Pedig rendes levelet írok amire lehet válaszolni.
2011. aug. 31. 21:13
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/116 anonim ***** válasza:
A válaszaid alapján jött fel.
2011. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/116 A kérdező kommentje:
Ha kérdeznek tőled valamit akkor válaszolsz?
2011. aug. 31. 23:03
 53/116 anonim ***** válasza:
Gondolom onnan, hogy már rég nem arról van szó, hogy gonoszak vagyunk és nem válaszolunk, hanem arról, hogy nem preferáljuk a netes ismerkedést. Te meg csak azt szajkózod, hogy bunkó parasztok vagyunk... :D
2011. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/116 anonim ***** válasza:
23:03: Attól függ, hogy milyen a kérdés.
2011. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/116 A kérdező kommentje:
23:04 hát nem is kézzel írott levélről volt szó az elejétől kezdve-.-" Hogy neked csak még most koppant? húha:D
2011. aug. 31. 23:06
 56/116 A kérdező kommentje:
És ha te felteszel egy normális kérdést amire nem válaszolnak arra mit mondasz? Minek tudnád nevezni?
2011. aug. 31. 23:07
 57/116 anonim ***** válasza:
Uhh... Legközelebb valami olyat találj ki, amivel kicsit kevésbé égeted be magadat.
2011. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/116 anonim ***** válasza:
23:07: Ha egy olyan ember kérdezi, hogy járunk-e akit még életemben nem láttam, azt nem méltatom válaszra.
2011. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/116 anonim ***** válasza:

22:57 vagyok, es ne keverjuk az levelezest az elo beszelgetessel. Amugy meg ugy jott, a kerdesem, hogy te azt allitod, aki nem valaszol, az bunko. Mas azt allitja, aki nem olvassa el a profilt es megis ir, az bunko. A harmadik azt mondja, ha keretlenul irsz levelet valakinek, akkor bunko vagy. A bunkosag szubjektiv, ha neked tesznek rosszat, akkor a masik az bunko. Egyebkent volt, hogy irtam olyannak tarskereson, aki azt irta, " minden levelre valaszolok" Erdekes modon az enyemet kihagyta. Szoval valahogy nem tudom elhinni, hogy te mindenkinek valaszolsz.

Egyebkent ha kepes vagy kerdest kiirni errol a temarol, hogy miert nem irnak vissza, az legalabbis nekem nem tunik valami nem erett viselkedesnek. A felnottek vilagaban ez ugy szokott lenni, hogy ha valaki nem reagal, akkor nem erdemes ra, hogy figyelemra meltassam, es csak tovabb lepek egyszeruen.

2011. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/116 A kérdező kommentje:
De nem azt kérdeznéd hanem mást. Ne kerüld ki:D Látom diplomatikusan akarsz kijöni, mert nem akarod kimondani, hogy igen taplóság lenne:D Érzed te csak nem akarod beismerni. A kérdés nem az lenne, hogy járnál-e.
2011. aug. 31. 23:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!