Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem tudnak visszaí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak visszaírni egy normális levélre?

Figyelt kérdés
Nem minden nő, mert van aki vissza tud írni. Csak írtam már sok nőnek (persze nem egyszere) és nem képes annyit se visszaírni, hogy nem akar ismerkedni. Példaként 100-ból 10 aki visszaír valamit. Nem vagyok kiakadva, de ez megmutatja a nők intelligenciáját és ez abszolult nem kedves. Ennyire jól érzik magukat a nők, hogy lusták válaszolni is? Nem csodálkozom, hogy egyre tiszteletlenebbek az emberek. Olyan nehéz válaszolni egy levélre? Pedig rendes levelet írok amire lehet válaszolni.
2011. aug. 31. 21:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/116 A kérdező kommentje:
Az egy idézet volt és nem a leveleim tartalma. Nem másolom be, mert tudom, hogy vannak beszólogatósak akik nagyon élvezik.
2011. aug. 31. 22:30
 32/116 anonim ***** válasza:

nem, csak éppen lány vagyok és ha valakinek közösségi oldalon írnak levelet, akkor csak akkor válaszol, ha nagyon ki van éhezve és nincs senkije. különben csak elmeséli mindenkinek, hogy egy idióta megint nem tudja mi az a társasági oldal és mi a társkereső, majd jót röhög.

olyanokat bombázol levéllel, aki nem kérte, attól ne is várj választ, ez van.

2011. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/116 A kérdező kommentje:
Miért is mindenki a kérdezőkben látják a hibákat:S Persze én vagyok a hülye, a bunkó, aki nem tudok egy levelet írni, stb.... Miért is? Mert a nők szentek-.-" Nem lehetnek bunkók, ha nem írnak vissza. Nem lehetnek hülyék, mert ők okosak oly annyira hogy egy ismert idézet nem ismernek fel. Ja, hát igaz a nők mindig találnak egy fapáns magyarázatotXD Nem tudom mit nem lehet megérteni, hogy rendes, kedves levelet írok.
2011. aug. 31. 22:36
 34/116 anonim ***** válasza:
Azt fogd fel, hogy a társasáig oldal nem egyenlő a társkereső oldallal. Az életben ismerkedj, ne a neten, és mindjárt gerincesebbnek néznek a nők és szóba állnak veled.
2011. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/116 anonim ***** válasza:

A ferfiak ugyanezt csinaljak, ha jobban vegig gondolod. Te mit csinalsz, ha valaki nem jon be? Nem valaszolsz a leveleire, nem vagy elerheto telefonon, nem ersz ra stb.


szerinted mit? visszaírok, hogy "kedves, de nem" ennyi. baromi nagy erőfeszítésbe kerül, ugyanakkor egyenes válasz és minden tiszta.

2011. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/116 anonim ***** válasza:
de attól még nem társkeresőn. az iwiw és a facebook nem az. és aki ezt összekeveri, az akármilyen levelet írhat nem fognak neki válaszolni. mert aki így próbálkozik az a nők 90%-a szerint hülye, amiért nem egy társkeresőn csinálja ezt, ahová a nők ezért regelnek. a maradék 10%-tól meg megkapod a levelet. ennyi. nem a levéllel van a gond, hanem a hogyannal. ha meg még ezt sem érted ne csodálkozz ha nem válaszolnak.
2011. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/116 A kérdező kommentje:
22:31 Te nem vagy normális már bocsi. Bocsi a megsértettelek, de ez még szép kifejezés. Ja és csak úgy válaszoltam ahogy te:D Nem azért, de egy férin a bunkóság még épp csak elmegy, de egy nőn? Inkább én röhögök rahtad:D Nem vagyok nyomi se csak szólok.
2011. aug. 31. 22:41
 38/116 anonim ***** válasza:
58%

Mert a közösségi oldalakon NEM azért vagyok fent, hogy pasizzak. Ráadásul valahogy mindig elfelejtik elolvasni a kapcsolatjelzőt... Amikor volt barátom is kaptam egy csomó ismerkedős levelet. De mondom, ha nem obszcén, és nem egyen levél, arra válaszolok. Én még azt bírom, amikor rögtön msn címet kérnek, és ha nem adom még ők vannak megsértődve...


Honnan tudom melyik az egyen levél? Onnan, hogy látszik rajta... Semmi személyes hangvétel, és a mondatokon világosan látszik, hogy egy előre megírt szövegről van szó. Nem azért, mert frappáns vagy vicces.. egyszerűen érezni a hangvételen, olyan, mint egy szórólapé..


Mindegy, le van tiltva mindenhol a levelezés idegenekkel, aztán ennyi.

2011. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/116 anonim ***** válasza:
Nyugodtan röhögj rajta, kedves kérdező, mi rajtad röhögünk.
2011. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/116 A kérdező kommentje:
Ahogy az utca, iskola, bolt, stb.. se társkereső! Szűklátóak vagytok az fix. Akkor is levelet kap, ha facebook vagy iwiwen írják meg. Ez nem ok arra, hogy nem bunkóság visszaírni.
2011. aug. 31. 22:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!