Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem tudnak visszaí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak visszaírni egy normális levélre?

Figyelt kérdés
Nem minden nő, mert van aki vissza tud írni. Csak írtam már sok nőnek (persze nem egyszere) és nem képes annyit se visszaírni, hogy nem akar ismerkedni. Példaként 100-ból 10 aki visszaír valamit. Nem vagyok kiakadva, de ez megmutatja a nők intelligenciáját és ez abszolult nem kedves. Ennyire jól érzik magukat a nők, hogy lusták válaszolni is? Nem csodálkozom, hogy egyre tiszteletlenebbek az emberek. Olyan nehéz válaszolni egy levélre? Pedig rendes levelet írok amire lehet válaszolni.
2011. aug. 31. 21:13
 81/116 anonim ***** válasza:
69%
Másodszor is utalok rá: én férfi vagyok. De te egy kis pőcs vagy aki nem tud csajozni. Igazán sajnállak.
2011. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/116 anonim ***** válasza:
Most már csak röhögni tudok... Nem érdekelnek a leveleid, amire a mit tudom én kik nem válaszolnak. És nagyon nem erről van már szó... Ráadásul én még mindég az vagyok, aki szokott válaszolni, de segáz. :D Öcsikém, el lehet gondolkozni azon, hogy ki viselkedik itt szánalmasan...
2011. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/116 anonim ***** válasza:
Képzeljétek volt olyan, hogy valaki nem válaszolt az én levelemre se:) Hűha! De nagy kaland! Írtam másoknak, azok válaszoltak.
2011. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 anonim ***** válasza:
Mert a nők csak azt veszik emberszámba, aki külsőre bejön nekik. Nekem egy lány se írt vissza soha társkeresőn, annyira csúnya vagyok, örülj h neked igen!
2011. szept. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/116 anonim ***** válasza:

Nekem is írogatnak 30-as pasik és egyéb idegenek,akiktől távol tartom mgama minél előbb.Szerintem a bunkóság mindkét nemre vontakozhat.Én azt csinálom,hogy letiltom ezeket vagy törlöm ismerősnek.Ha nem érdekel nem válaszolok,idegennek főleg nem.Inkább élőben ismerkedek én is.Én hányszor írtam a gyerekkori szerelmemnek?Visszaválaszolt?Nem!Csak dicsekedett a végén meg nem lett belőle semmi.Nem érdemes,inkább élőben.Különben tényleg van különbség a társkeresó és társasági/közösségi oldalak közt!Közösségi oldal barátok/menők ill. kockák helye,a társkereső pedig,hogy akik tényleg társat keresnek és magányosak.

19/L

2011. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/116 anonim ***** válasza:

16:57 vagyok

*vonatkozhat

*magam

kijavítottam(hihi:)

19/L

2011. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/116 A kérdező kommentje:

"Másodszor is utalok rá: én férfi vagyok. De te egy kis pőcs vagy aki nem tud csajozni. Igazán sajnállak."


Teljesen felesleges, mert egy szóval se mondtam, hogy nem tudok csajozni. A kérdésben nem az áll, hogy nem tudok csajozni hanem az hogy miért nem tudnak visszaírni. Most két nő között választok és ez most nem kamu. Az egyik közel lakik a másik messze. A közeli mindennap küld sms-t, hogy szeret és találkozna. Mindent megtenne azért hogy összejöjjünk. A másik nem küldözgeti, de megvan fűzve. És még mondok valamit. Lesz harmadik is aki viszont még bombázó is!!:D Ismerős által, de neten fogok vele ismerkedni először. És mind ez a három csaj szűz!:D Nekem nincs gondom csajozással szóval ti ítélkeztek teljesen feleslegesen másokkal szemben:S És azt is elmondanám, hogy társkereső oldalról ismerkedni tragédia:) Közösségi oldalról sokkal könnybben becsajozok mint te discoban vagy bárhol;) Attól, hogy kevesen írnak vissza nem jelenti azt, hogy nem tudok kapcsolatot teremteni. Itt a visszaírás bunkóságáról van szó! Képtelenek visszaírni és kész. De azt is elmondanám, hogy aki nem ír vissza íz nem jelenti azt hogy még esélytelen mivel volt olyan, hogy levelemre nem katam választ és ráírtam ismét. Aztán sikeresen felvettem msnre és bocsánatot kért:) Csak most minden nem visszaírt levélre megint ráírni az elég fárasztó. Jövőhéten ismerkedni fogok a bombázó csajjal és három lány közül fogok választani:P Csak az egyikről gondoltam, hogy szűz a többi csak véletlenXD És a bombázó csajt igen is be fogom tudni fűzni!!:D:D:D Mert ismerem melyik típusba tartozik és onnantól kezdve meglesz:) A kérdésemben nem az áll, hogy miért nincs csajom o.O Jelen pillanatban kettő van a nyakamban:D Az egyik állandóan zaklat sms-el, hogy szeret:) A másik lánnyal vitatkozásból alakult ki:) Arra is megvan a trükköm;) Nem szabad feladni egy vitát! Csak ne sértegessük, mert akkor vége. Tudom analizálni a nőket típusok szerint amin keresztül megszerzem. Volt olyan lány aki utált puszilkodni, fiúkat sem érdekelte, de rávettem hogy csak beszélgessünk és nagyon jókat beszélgettünk. Más fiúkkal szóba sem állt soha és kerülte is őket. Inkább én nevetek ezeken a dolgokon amiket írtokXD Szánalmas, nevetséges. Játszátok a Jancsit, de csak beképzeltség jön belőletek és ítélkeztek. Először a levelem tartalmát fikáztátok, aztán fogást kerestettek azon hogy közösségi oldalon, majd rajtam nevetek. Pedig amit leírtam az mind igaz és nem hazugság. Ez van amikor ítélkeztek vakon:) A női illemről kérdeztem, mert nincs bennük annyi gerincség hogy visszaírjanak. Felölem nevessetek rajtam, én jó pózicióban vagyok:D Nem ismerek lehetetlent csak tehetetlent;) és én nem vagyok tehetetlen. Nekem csak szívességet tesznek azzal, hogy nem írnak visszaXD Mert komoly kapcsolatra azok nem alkalmasak:D Csak kalandra. A kérdésem jó, csak a ti értelmezésetek béna-.-"

2011. szept. 1. 19:48
 88/116 anonim ***** válasza:
Te esküszöm ostoba vagy, 1 ki a f@szomat érdekel a magánéleted? Én se mondom el, hogy tegnap egész nap keféltem. 2 Még mindig nem fogod fel, hogy már teljesen másról van szó?:D:D 3 Akkor is röhögök rajtad ha 100 csaj közül választhatsz mert egy idióta pőcs vagy. 4 Add részvétem a csajnak aki veled összejön.
2011. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/116 anonim ***** válasza:
75%

Elég butuska csajok lehetnek... bár szerintem ha kicsit jobban megismernek nem fog sokáig tartani. Egy tipp: amelyik a napi smseket írja, azt ne válaszd, ezt most megmondom, hogy nem gondolja komolyan... Valószínűleg kis tizenéveslányka még, akinek fogalma sincs arról, hogy mit akar, és egyik hónapban még te vagy a nagy ő, a másikban a Kis Pista..


Ami a látatlanban ítélkezést illeti, nem tudom ki kezdett el ribancozni... :D

2011. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/116 anonim ***** válasza:
100%

A nagymonologod alapjan azt gondolom, hogy azt a harom csajt csak szeretned. Ha tenyleg sorban allnanak az ajtod elott, es ha tenyleg tudnal "csajozni", akkor nem irnal ki egy ilyen kerdest se, mert nem erdekelne a dolog.

Biztos vagyok benne, hogy azert bunkozod le azokat a lanyokat akik nem irnak vissza, mert valaki aki fontos lett volna, ugymond a lelkedbe gazolt ezzel.

Ha meg minden csaj "bamba, unintelligens, bunko" akkor kezdjel pasikkal. Majd meglatod, hogy ott se fog neked visszaiirni mindenki.

Es ha kicsit is vegig gondolnad, nem csak a sajat igazadat hajtogatnad, akkor belatnad, hogy ez nem bunkosag, ha egy lany nem ir vissza az interneten. Egy atlagos csaj kap legalabb napi tiz levelet fiuktol. Ha nem ellenorzi az e-mailjeit naponta, akkor mar 20-30 e-mailrol is szo van. plusz az egyeb levelek. Miert gondolod, hogy barki is valaszol mindegyik e-mailre? Miert varod el, hogy barki is valaszoljon az e-mailedre?

Ez majdnem olyan, mint ha megy a lany az utcan, es leszolitjak, futtyognek utana. Nem fog mindenkihez odafordulni, es visszafuttyogni, visszaszolni. Akkor bunko? Persze, hogy nem.

Fogadd el, hogy az interneten annak irunk vissza, akinek a levele, fenykepe szimpatikus volt. Ez nem azt jelenti, hogy a te leveled sz@r, ez csak azt jelenti, hogy annak akinek irtal, nem jott be. Es ha tenyleg felnott lennel, es tudnal csajozni, akkor nem is gondolnal ilyesmire, hogy ez a csaj mekkora bunko, hanem a masikra, "arra a haromra, akik ott varnak epekedve."

2011. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!