Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem tudnak visszaí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak visszaírni egy normális levélre?

Figyelt kérdés
Nem minden nő, mert van aki vissza tud írni. Csak írtam már sok nőnek (persze nem egyszere) és nem képes annyit se visszaírni, hogy nem akar ismerkedni. Példaként 100-ból 10 aki visszaír valamit. Nem vagyok kiakadva, de ez megmutatja a nők intelligenciáját és ez abszolult nem kedves. Ennyire jól érzik magukat a nők, hogy lusták válaszolni is? Nem csodálkozom, hogy egyre tiszteletlenebbek az emberek. Olyan nehéz válaszolni egy levélre? Pedig rendes levelet írok amire lehet válaszolni.
2011. aug. 31. 21:13
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 23:00


azért szögezzük le, hogy nem az volt a kérdés, hogy miért nem válaszoltok a kur*va kiba*szott iwiw-en vagy facebookon ha rátok ír egy ismeretlen!

nyilván ennek a "nem válaszolok a levélre" problémának is vannak fokozatai, nem csak fekete-fehér a dolog.

nyilván ha van kinn képed a párodról vagy kinn van, hogy kapcsolatban, esetleg valami tahó levelet kapsz akkor oké aláírom hogy miért törtné magát az ember jól nevelt lánya, hogy bepötyögjön pár szót, mert az a fa*szkalap sem vette a fáradságot hogy megnézze mi a helyzet vagy csak ba*szott rá.

ugyanakkor adódhatnak olyan szituációk is amikor nagyon-nagyon elvárható lenne hogy válaszol az illető "hölgyemény".

nem arról van szó, hogy valaki azért lenne paraszt mert nem azt a választ kapja amit szeretnék hanem azért mert ba*szik válaszolni holott normálisan -vagyis nem ebben a stílusban mint ahogy most írok, mert lesz*arom ki- mit gondol- kérdeztem.

én a személyes nyomorult példáimból indulok ki! nem szoktam iwiw-en facebookon vagy stb.. szaron lányoknak -fiúknak sem- irogatni ha soha nem beszéltem még vele.

viszont volt már olyan, hogy nem sikerült megbeszélni valamit valamikor egy lánnyal és írtam neki ott, de rohadtul cseszett válaszolni, pedig direkt megkértem, hogy legalább egy "oké, értem, elolvastam"-ot írjon már vissza mert fontos lenne tudnom hogy olvasta és nem törölte szó nélkül. de nem! mert olyan kiba*szott nagyra vagytok magatokkal. írt már rám ótvar ronda csaj aki a ku*rva való életben még csak nem is köszönt, de képzeld el, hogy illedelemesen egy rövid válasszal el is intéztem a dolgot, mert annyit megérdemelt ha már vette a fáradságot írt. úgyhogy egy kamionnyi bálna élvezzen a szádba, úgy hogy anyád is lássa és szívd ki anyádból a meleget szopjon le any*ád ba*zd teherbe az össze olyan "hölgynek" avagy pattanásnak a társadalom fenekén akik nem képesek emberszámba venni a másikat. ja és többé nem haverom a kalauz.

csókolom.

2011. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/116 anonim ***** válasza:
így van, ezért ne élvezzen mindenki szájába az a kamionnyi bálna.
2011. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/116 anonim ***** válasza:
"Azt írta nem bunkóságból nem írt vissza hanem van egy fiú akivel alakulóban van a kapcsolata." No comment
2011. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/116 anonim ***** válasza:

héhaver 23:22

ugyérted én az előbbit?csak a félreértések végett ez a kérdezőnek szolt

2011. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/116 anonim ***** válasza:

a francba :D már azt hittem nekem szól :D pedig úgy örültem volna neki!


"eläin válasza" nevű kedves felhasználónak küldeném ezt a szép romantikus dalt, ja meg annak is aki szereti.


http://www.youtube.com/watch?v=e57n7dt9hTY

2011. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/116 anonim ***** válasza:

én oknélkül csak a kérdezőket oltogatom mert minek kérdeznek olyat amire mindenki tudja a választ :P

a férfiak és a nők sokmindenben hasonlítanak főképp abban hogy EMBEREK! ha ismered az emberek logikáját akkor nagyjából a válaszukat is tudni fogod

ezt nemolyan nehéz elsajátítani szerintem

2011. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/116 anonim ***** válasza:
mondasz valamit. ugyanakkor! aki volt már szerelmes az rohadtul tudja, hogy se kép se hang. na innentől kezdve nehézkes lenne belegondolni hogy... érted.
2011. szept. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 anonim ***** válasza:
jaja vágom énis voltam már
2011. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/116 anonim ***** válasza:
héhaver, én most mit ártottam neked, hogy ilyenekkel kínzol?:D
2011. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/116 anonim ***** válasza:
ne csináld már... most azt kellett volna írnod, hogy dögöljek meg! ha viccesen reagálsz, udvarias előzékeny vagy akkor hogy legyek bunkó? :D így nem megy...
2011. szept. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!