Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem tudnak visszaí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak visszaírni egy normális levélre?

Figyelt kérdés
Nem minden nő, mert van aki vissza tud írni. Csak írtam már sok nőnek (persze nem egyszere) és nem képes annyit se visszaírni, hogy nem akar ismerkedni. Példaként 100-ból 10 aki visszaír valamit. Nem vagyok kiakadva, de ez megmutatja a nők intelligenciáját és ez abszolult nem kedves. Ennyire jól érzik magukat a nők, hogy lusták válaszolni is? Nem csodálkozom, hogy egyre tiszteletlenebbek az emberek. Olyan nehéz válaszolni egy levélre? Pedig rendes levelet írok amire lehet válaszolni.
2011. aug. 31. 21:13
 71/116 anonim ***** válasza:
Nem fogok, mivel ismerem, ha olyan helyen vagyok, akkor alkalmazom, utcán meg nem fogom.
2011. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/116 anonim ***** válasza:
Ja és akkor meg minek köszönöd meg? Hogy legyen mibe belekötnöm? :)
2011. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/116 anonim ***** válasza:
Életemben egy fiúval feküdtem le csak vele csókolóztam, aki 2.5 évig a barátom volt. Olyannyira ribanc, vagyok, hogy fel sem lehet fogni mennyire... :D Ááááááááá!! :D:D:D:D:D:D
2011. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/116 A kérdező kommentje:
Akkor elég nagy baj lehet, ha mégis úgy viselkedel:D
2011. aug. 31. 23:35
 75/116 anonim ***** válasza:
23:32: Szerintem hagyjuk. Reménytelen eset. Ha te írtál utána, akkor igen egy rib@nc vagy, hogy mered jól érezni magad? pfhej, büdös rib@nc nehogy még egyszer jól merd érezni magad, mert meg kell majd ölnöd magad.
2011. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/116 anonim ***** válasza:
Nem "viselkedsz"?
2011. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/116 anonim ***** válasza:
Mondd csak hogy viselkedem?
2011. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 anonim ***** válasza:
"ribanc" looool, kicsim szerintem tenyleg hagyd abba, es gondolkodj el azon, hogy mit jelent felnottkent viselkedni, mert ezzel meg mindig csak azt bizonyitod folyamatosan, hogy mennyire gyerekes a hozzaallasod. De mindegy, ha elered a 18 -at, akkor visszanezve nevetni fogsz ezen az egeszen.
2011. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/116 anonim ***** válasza:
23:37: Vagy nem :D Az már tényleg gáz lenne. :D
2011. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/116 A kérdező kommentje:
Ti nők vagytok reménytelenek-.-" Beképzelt tyúkok akik okosoknak képzelik és úgy van ahogy mondják. Ez egyre jobban megnövelte bennem, hogy szánalmasok vagytok:D Egy levélre nem vagytok képesek visszaírni ez mennyire szánalmasXD És ez még csak egy levél esettXD Nem csak ebben jeleskedtek. Minden nő lökött. Egytől egyig ezt most már bebizonyítottátok:) Eddig még szépen, értelmesen beszélgettem a nőkkel. De már azt mondom soha nem fogok normálisan beszélgetni. Bunkó leszek;) Bevállalós levek lesznek csak azért is, hogy boszantsam őket és ki tudja. Hátha bekapja a legyet:D értitek ugye? Ezt kellett volna eddig is. Nem komoly kapcsolat:) Minden nő ilyen szánalmas bamba mint ti. Csak annyi különbség, hogy ők nem hangoztatják magukat. Igaz tényleg nem vagytok ribancok, mert ők másképp viselkednek.
2011. aug. 31. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!