Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem tudnak visszaí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak visszaírni egy normális levélre?

Figyelt kérdés
Nem minden nő, mert van aki vissza tud írni. Csak írtam már sok nőnek (persze nem egyszere) és nem képes annyit se visszaírni, hogy nem akar ismerkedni. Példaként 100-ból 10 aki visszaír valamit. Nem vagyok kiakadva, de ez megmutatja a nők intelligenciáját és ez abszolult nem kedves. Ennyire jól érzik magukat a nők, hogy lusták válaszolni is? Nem csodálkozom, hogy egyre tiszteletlenebbek az emberek. Olyan nehéz válaszolni egy levélre? Pedig rendes levelet írok amire lehet válaszolni.
2011. aug. 31. 21:13
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/116 A kérdező kommentje:
-.-"
2011. szept. 3. 21:07
 112/116 anonim ***** válasza:
70%
Najó, én többet nem írok ide, mert tényleg kurv@ nagy hülyeségeket tudsz lehozni az ember mondataiból. :D
2011. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/116 anonim ***** válasza:

ma 20:56


Jesszus, te tök buta vagy... Előbb jár ki az általánost, aztán próbálj vitatkozni. Egy szóval nem írtam azokat, amiket mondtál... Az "érzelmileg labilis" és a "nem tudja mit akar" nem egyenlő sem a k.rvával, sem a hűtlennel, de ezek szerint majd úgyis megtapasztalod mit jelent...

2011. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/116 A kérdező kommentje:
22:44 te vagy a butaXD Nem vagyok gyerek se, de amit te írsz az a hülyeség:) Mindenbe belekötsz:) Agyilag beteg lehetsz komolyan mondom. Pontosan te viselkedsz gyerekesen. Majd ha kinő a tejfogad akkor gyere ide észt osztogatni:D Miért mndig a korommal jösz? Te hánny éves lehetsz? Ha idős akkor elég szánalmas, hogy ennyire gyerekes vagy:S Szeretem amikor te írogatsz nekem, mert megtudsz nevetetni:) Nagyon könnyen felhúzod az orrod:D Könnyen átlehetne téged verni:/ De se baj, van mit tanulnod kislányom.
2011. szept. 3. 23:02
 115/116 anonim ***** válasza:
Hehe. :) Na persze...
2011. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/116 A kérdező kommentje:
:D
2011. szept. 4. 09:10
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!