Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a párommal úgy, hogy ne őrüljek meg a fájdalomtól?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szeretem őt,de folyamatosan veszekszünk és olyan dolgokat mond és tesz,amit nem érdemlek meg és nem hagyhatom tovább.Szívem szerint persze vele maradnék,mert ő az életem,de tudom,hogy nem szabad ennyire megalázkodnom előtte,hogy ez nem hagyhatom.Bővebben és röviden,olyanokat mond,amit normális ember nem mond a szerelmének.Folyamatosan rám kiabálja,hogy ő mennyit kerek,meg,h ő dolgozott meg a dolgokért,meg bánt a 10kg+-ért,hogy dagadt vok,mert neki egy 50kg csajra van szüksége.+ pl.olyanokat mond,hogy vagy az lesz amit ő mond,vagy mehetek.pedig ha nem ilyen,akkor eg tündéri ember,csak ha mérges,mert összeveszünk,akkor ilyen.De most ne merjem kinyilvánítani az érzéseim vagy a gondolatom,mert ilyen lesz?Tudom,hogy szeret.Már egyszer elküldtem,el is költözött és sírva jött vissza,hogy nem akar élni nélkülem.De akkor miért csinálja ezt?Tudom,hogy ott kell hagyjam,de hogyan?Ez nem egyszerű!Utána mi lesz?Meg fog szakadni a szívem a fájdalomtól?Átvészelem?Soha nem volt még fájdalmas szakításom,segítsetek!!!
2011. szept. 16. 22:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
1 héten max egy napot vagyunk együtt mert külföldön dolgozik... 1 napot van itthon, abból fél napot alszik, a másik felét pedig a haverjaival akarja tölteni, én sehol nem létezem. Ruhára, kajára semmi gondja, mert igyekszem úgy csinálni, hogy csak a munkájával kelljen törődnie... A barátja ellenem beszéli, és ő hallgat rá, mivel befolyásolható. Ennek a barátnak én nem ártottam, csupán az a baja, hogy neki nincs nője és ők együtt tudnának csajozni.. Gondolom én... Neki ad igazat mindenben, nekem el kell fogadnom hogy ba**ogat, beszólogat, és ha szólok hogy állítsa le, mert nem vagy hajlandó eltűrni akkor én vagyok a nem normális.... persze akkor vita van, és elhord mindennek... nem válogatja meg a szavait, és ilyenkor összetörök.. Úgy érzem hogy 4 év után nem érdemlem meg ezeket a szavakat.. Had ne soroljam fel.. Persze semmiben sincs igazam, csak nekem vannak hibáim, és minden rosszért én vagyok a felelős.. Ő tökéletesnek hiszi magát, meg persze áldozatnak... Én nem vagyok az a fajta nő, aki hagyja magát, ebből van a gond... Be kéne fognom a szám, és mindenre bólogatni???
2011. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Igen, meg fog szakadni a szíved, és hetekig zokogni fogsz, ezen át kell esni, mint egy rossz betegségen. 1 év múlva ilyenkor pedig a fejedet fogod majd, hogy mi a francot ettél ezen a f@szfejen. Tapasztalatból beszélek, kedvesem.


25 N

2011. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. Veszekszünk állandóan, rondán viselkedik velem, de nem tudok elszakadni tőle, mert nagyon szeretem, és úgy érzem belepusztulok. :(
2011. szept. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mindenen átkell esned!!!

Ezen is túl fogsz esni idővel!Amiket írtál,hát ez megdöbbentő...Láttam már ilyet...hiába sírva megy vissza,de azok úgyis hamis könnyek!Te csak ki vagy használva,tartva vagy mint egy ágymelegítő vagy egy papucs...A lényeg ami lényeg ,ha valaki igazán szeret valakit akkor ki is tud békülni és azért normálisaban kezeli a konfliktusokat...keress magadhoz illő embert,utána sokkal könnyebb leszz

2011. szept. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Hogyan szakítsak úgy, hogy ne fájjon?"


Konkrétan a kérdésre válaszolok: Vársz pár évet, megvárod, amíg odáig fajulnak a dolgok, hogy megutálod és látni sem akarod. Addigra ugyan elszalasztasz egy csomó lehetőséget, hogy normális pasit találj, de fájni akkor már nem fog, megkönnyebbülsz, hogy kidobhattad.


Ez az egyetlen módja a fájdalommentes szakításnak. Te tudod, hogy valóban így akarod-e.

2011. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan elhiszed, hogy szeret Téged???


Ilyesmit soha nem mondunk annak akit szeretunk.

Amit keresunk kozos, a másik szép nekunk akkor is, ha 10 kiló plussz van rajta, érdekel a véleménye és ha valami esetleg nem tetszik neki és ezt oszintén elmondja akkor nem az válasz, hogy nem érdekel. Te megpróbáltál változtatni, ot nem izgatta kulonosebben, mit vársz még ettol a kapcsolattól? Mi lesz, ha babátok szuletik? (Az majd b*szottul fogja érdekelni, pont úgy ahogy Te most és majd akkor is)


Dehogy fogsz belehalni a fájdalomba, rossz lesz, de ennél még az a fájdalom is jobb, aztán meg gondolj bele, hogy milyen jó lesz késobb amikor már túltetted magad rajta. Egy életed van, ami nagyon rovid ido, így akarod eltolteni, doglodve egy rakás sz*r kapcsolatban? Mert ez az, hiába tagadod, nem tundéri ember, nem szeret téged, és ezt Te is tudod, csak most magyarázod a bizonyítványod, mert félsz. Mentségeket keresel, de nem vagy boldog és így nem is leszel. Változtass.


Próbálj meg talpra állni, szeretni onmagadat (ha magadat nem szereted mástól, hogy várhatod el?), legyél egy kis ideig egyedul, gondold át a dolgaid, hogy miben hibáztál és min lehetne javítani. Mert Te is hibáztál, hagytad, hogy elkezdjen nem tisztelni... igen, Te hagytad.


Remélem találsz valakit késobb, aki szeretni fog úgy amilyen vagy, és nem kell majd folyton megfelelned senkinek, egyedul magadnak.


Sok sikert kívánok

Légy bátor, ennél csak jobb lehet.

2011. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok. 1 hete szakítottam vele.

Nem tudom mikor fog elmúlni ez az érzés, de remélem nemsokára. :S

Mindenkinek kitartást!

2011. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ne halogasd ezt a lépést, mert idővel csak rosszabb lesz. Normális férfi ilyen nem csinál példáéul Én sem. Csak akkor ha már van egy kis utálat is a dolgok mögött...
2011. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem tud elengedni?Mikor elküldtem visszajött.Mikor vidéken akartam maradni,nem hagyott!
2011. szept. 18. 10:10
 20/23 anonim ***** válasza:

biztos nemtud mást megdugni....

Hidd el a sex az nagy úr!!!

Visszajön siránkozva mond meg neki hogy elkésett ,hogy erre akkor kellett volna gondolnia mikor megbántott!!!ENNYI!!!

Továbbá ne vedd fel neki a telefont ne találkozz vele ,ha meglátod az utcán kerüld ki...

2011. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!